Bez progresji w MRI

Inne, kontrolne, wyniki, interpretacje itp.

Moderator: Beata:)

milenka
Posty: 195
Rejestracja: 2009-08-28, 23:13
Lokalizacja: olsztyn

Bez progresji w MRI

Postautor: milenka » 2010-12-29, 12:38

Jestem caly czas diagnozowana w kierunku boreliozy i SM.w MRI nie mam w ogole progresji zmain,sa jakies niewielkie ale caly czas w tym samym miejscu i rozmiarze, niecharakterystyczne.Musze zrobic punkcje czy sa prazki. czy w SM moga byc caly czas takie same zmiany?jestem diagnozowana od 2006 roku.mialam juz 3 razy rezonans.
Ostatnio zmieniony 2010-12-29, 16:07 przez milenka, łącznie zmieniany 1 raz.
mila

milenka
Posty: 195
Rejestracja: 2009-08-28, 23:13
Lokalizacja: olsztyn

Postautor: milenka » 2011-01-01, 18:17

Czy moze sie ktos wypowiedziec?dziekuje.
mila

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-01-01, 19:45

Milenko, wydaje mi się, że odpowiedź masz w dziesiątkach tematów i postów, które pisałaś.Tam też wszyscy starali się pomóc i dawali odpowiedzi. Cierpliwie odpisywaliśmy na kolejne i kolejne te same pytania. Może swój czas poświęcisz na czytanie tematów zakładanych przez innych forumowiczów lub/i konkretne wątpliwości zgłaszać lekarzowi? Z tego, co pamiętam miałaś jakiś czas temu iść do neurologa, więc zapewne rozmawiałaś z nim na swój temat..
milenka pisze:czy w SM moga byc caly czas takie same zmiany?

Obraz MRI przez lata może być taki sam, a stan neurologiczny może się i tak pogarszać.
Nie masz diagnozy SM i moja rada- zapomnij o tej chorobie, przynajmniej na jakiś czas.
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego i pełnego optymizmu Nowego Roku.
Obrazek

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2011-01-01, 21:07

Milenko, Tuja ma rację :) Od siebie mogę doradzić tyle: skoro nie ma progresji zmian i radzisz sobie z objawami zrób jak ja czyli schowaj klisze do szafy i korzystaj z życia, bo szkoda go na szukanie choroby. Zamiast punkcji może powtórz za jakiś czas MRI, oczywiście gdyby coś się działo, w innym wypadku nie ma to sensu.
Pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho


Wróć do „Badania diagnostyczne w SM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości