Dekoloryzacja tarczy oka?

Inne, kontrolne, wyniki, interpretacje itp.

Moderator: Beata:)

marthea87
Posty: 84
Rejestracja: 2011-07-11, 22:24
Lokalizacja: Nibylandia
Kontaktowanie:

Postautor: marthea87 » 2012-03-19, 09:43

albo... żyję w stresie. Taaaaaak - żyję w stresie i od tego robi się zez z dnia na dzień i pole widzenia się zawęża :shock:


heh... ten stres, jak nie wiedzą co wymyślić to zawsze stres wszystkiemu winny albo właśnie migrena... Kiedy leżałam w szpitalu na sali była dziewczyna, która od 2 lat miała diagnozę SM, ale za nim do tego doszło to wmawiali jej migrenę i nerwicę albo w ogóle hipochondryk i udaje :5:

także zanim usłyszymy jakiś konkret to musimy uzbroić się w cierpliwość ;-)
"Nie kiwnąłem nawet palcem, by się znaleźć w takiej walce..."

czarodziejka85
Posty: 1
Rejestracja: 2014-01-24, 19:22
Lokalizacja: Poznań

Postautor: czarodziejka85 » 2014-01-24, 19:22

witam Was Wszystkich
dzisiaj wróciłam od okulisty z badania kontrolnego (krótkowzroczność) ze stwierdzonym skroniowym zblednięciem tarczy nerwu wzrokowego. To, co czytam w Internecie, aż mnie przeraża. Nie mam SM, tzn. nigdy nie byłam diagnozowana. 2 lipca będę mieć rezonans głowy, ale ze względu na częste bóle głowy. Choć teraz zaczynam się stresować, że może jednak neurolog coś podejrzewa....

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-01-25, 12:02

Odskroniowe zblednięcie tarczy nerwu wzrokowego ,owszem ,jest jednym z objawów sm po przebytym zap nn wzr . .Sa jednak inne choroby dający podobny obraz dna oka . Spokojnie.
czarodziejka85 pisze: To, co czytam w Internecie
- no i to pierwszy krok do paniki , kłopotów ze snem , problemów natury nerwicowej, itd..
Napędzasz się Wikipedia ,Google , Tylko po co ? Piszesz ,ze problemem są u Ciebie bóle głowy ,a pojechałaś już aż do sm .
czarodziejka85 pisze: może jednak neurolog coś podejrzewa....
- sądze ,ze by Ci o tym powiedział . No i wychodzi na to ,że jedyną rozpatrująca sm jesteś Ty .Luzik -dziewczyno :-)
Blanka


Wróć do „Badania diagnostyczne w SM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 125 gości