Skierownie na TK kręgosłupa szyjnego.

Inne, kontrolne, wyniki, interpretacje itp.

Moderator: Beata:)

krul
Posty: 8
Rejestracja: 2012-03-13, 01:15
Lokalizacja: urodził mnie Śląsk

Skierownie na TK kręgosłupa szyjnego.

Postautor: krul » 2012-08-06, 19:50

Cześć wam ponownie. Jakiś czas temu opisywałem wam swój przypadek. Niedawno zebrałem się do lekarza. Lekarka stwierdziła, że może to być zapalenie błędnika i wysłała mnie do laryngologa - miałem jakieś próby (romberga m.in.). Laryngolog wykluczył błędnik i skierował mnie do szpitala na oględziny zatok. Dodatkowo wypisał jakieś instrukcje do lekarza prowadzącego by wysłać mnie na tk kręgosłupa szyjnego. Problem w tym, że rodzinny nie może i teraz moje pytanie - laryngolog w szpitalu może mnie na to skierować, czy po prostu jak posprawdzają zatoki i wypuszczą, to mam iść do rodzinnego po skierowanie do neurologa? Bo już się w tym gubię.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez krul, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2012-08-06, 22:08

na badanie typu TK kieruje lekarz, który stwierdza potrzebę wykonania takiego badania u pacjenta, jeżeli np. laryngolog widzi taką potrzebę to powinien on sam kierować chorego albo z poradni albo z oddziału, jeżeli jednak odsyła pacjenta do innego lekarza, co gorsza z listą życzeń to jest to zwyczajna "spychologia" często stosowana w obecnym systemie służby zdrowia...............
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:


Wróć do „Badania diagnostyczne w SM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości