Diagnoza

Inne, kontrolne, wyniki, interpretacje itp.

Moderator: Beata:)

Joanna.28
Posty: 282
Rejestracja: 2012-12-21, 14:09
Lokalizacja: Pomorze

Postautor: Joanna.28 » 2013-09-13, 07:57

Cześć.

Przykro mi, że jednak te zmiany w mózgu masz, ja też mam ich trochę ;-) ale jestem prawie całkowicie sprawna, poza osłabieniem nogi i ręki + zachwiania równowagi. Nad wyrost się nie przejmuj. Ja pomimo, że mam wstępną diagnozę nie biorę jej już do siebie (na początku się przejęłam) ale teraz żyję tak jak bym była zdrowa tylko staram się nie przeciążać organizmu. Nie przyjmuję tej choroby do siebie, uważam że jej nie mam a jeżeli nawet to łagodną postać i to pozwoli mi normalnie żyć.
Neurologa raczej nie zmienię, bo to naprawdę dobry i kompetentny lekarz (nie postawi 100 % diagnozy dopóki nie będzie pewien, obserwuje mnie od prawie roku, lekarz rodzinny powiedział mi, żeby nie zmieniać lekarza, bo ten jeden jest w stanie wychwycić w badaniu neurologicznym odchylenia i czy stan się pogarsza, poza tym ma wszystko w karcie) był mi polecony przez innego lekarza.

Także głowa do góry i trzymam kciuki :-)

Daj znać jak już będziesz coś więcej wiedziała.

Asia
Joasia

Daria
Posty: 6
Rejestracja: 2013-09-07, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Daria » 2013-10-08, 11:07

W końcu po bardzooo długim oczekiwaniu, telefonicznie udało mi się złapać lekarza. Przekazał mi dobrze wiadomości, punkcja wyszła ujemnie :). Na dzień dzisiejszy bardzo się cieszę. Chociaż nadal nie wiem skąd te zmiany i skąd znów silnie nawracające bóle . Trzymam kciuki za was:).

Daria
Posty: 6
Rejestracja: 2013-09-07, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Daria » 2013-11-21, 19:47

Badania nie są złe, Punkcja -ujemna. Borelioza- ujemna. skierowanie do reumatologa i hematologa- wizyty w styczniu. Bóle nadal nawiedzają mnie nawet kilka razy w ciągu miesiąca. Ale wygląda na to , ze to nie SM. Być może zmiany powstały w skutek przebytego stanu zapalnego , ale tego lekarz nie wie. Nadal bez diagnozy, czekam na następne badania


Wróć do „Badania diagnostyczne w SM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości