Artroskopia przy SM

Inne, kontrolne, wyniki, interpretacje itp.

Moderator: Beata:)

almawet
Posty: 21
Rejestracja: 2010-04-26, 14:47
Lokalizacja: szczecin

Artroskopia przy SM

Postautor: almawet » 2013-04-16, 11:39

Witam!

Czy ktoś z Was miał już wykonywaną artroskopię? Jak to wygląda ze znieczuleniem? Od jakiegoś czasu mam problemy z kolanem i prawdopodobnie czeka mnie właśnie ten zabieg.

Lotka
Posty: 202
Rejestracja: 2012-12-31, 10:55
Lokalizacja: lubelskie

Postautor: Lotka » 2013-04-22, 14:26

Nie miałam artro, ale miałam znieczulenie - lekarz dobierze Ci odpowiednie. Przy artro zalecają często zewnatrzoponowe, czy jak to tam się zwie, kiedy to pacjent jest przytomny, ale potem trudno się dochodzi do siebie, mąż mój po znieczuleniu ogólnym na drugi dzień już chodził (miał artroskopię), a dziewczyna, która miała to pierwsze znieczulenie - leżała plackiem prawie dwa dni, dolegliwości trochę jak po punkcji chyba.
Ważne jest, by anestezjolog wszystko starannie ocenił.

almawet
Posty: 21
Rejestracja: 2010-04-26, 14:47
Lokalizacja: szczecin

Postautor: almawet » 2013-04-24, 14:24

Fakt, anestezjolog tutaj najważniejszy :-) Możliwe, że jednak bez artroskopii będzie leczenie. Bardzo by mi to odpowiadało ;-) Było podejrzenie na uszkodzenie łąkotki, w USG kolana nie widać uszkodzenia, za to widać objawy chondromalacji. Człowiek na wiosnę chciał poruszać się trochę a tu takie niespodzianki...


Wróć do „Badania diagnostyczne w SM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 233 gości