Badania w kierunku sm

Inne, kontrolne, wyniki, interpretacje itp.

Moderator: Beata:)

optymistka
Posty: 405
Rejestracja: 2008-10-22, 21:32
Lokalizacja: mazowieckie

Postautor: optymistka » 2008-10-25, 10:41

nie wierze we wszystko co mi lekarze mowia... gdybym wierzyla to bym myslala ze wszystko co mam to przez kregoslup, tarczyca itd.

poza tym lekarz nie powiedzial mi ze tak musi byc tylko MOZE
fakt, w poniedzialek konsultuje to wszystko dodatkowo z zakaznikami... ale uwierz nie chcialabym miec oprocz tego wszystkiego boreliozy na glowie....
ponadto z plynu mozgowo-rdzeniowego wyraznie wyszlo ze zmiany w mozgu sa o charakterze demielinizacyjnym a nie zapalnym... niestety. wiadomo co to oznacza i skoro chorujesz tak dlugo to wiesz co zle mam w plynie.

nigdy nie nalezalam do osob spod szczesliwej gwiazdy ale to co mnie i moja rodzine spotyka ostatnio to i bez tego przegiecie :]

ircek
Posty: 537
Rejestracja: 2008-06-23, 14:21
Lokalizacja: Północ
Kontaktowanie:

Postautor: ircek » 2008-10-25, 12:22

optymistka pisze:w poniedzialek konsultuje to wszystko dodatkowo z zakaznikami... ale uwierz nie chcialabym miec oprocz tego wszystkiego boreliozy na glowie....


Ja nikomu na siłe nie wmawiam boreliozy, tylko staram sie podpowiedziec,aby w tym kierunku tez spogladali. a nikt by nie chciał miec ani SM ani boreliozy czy jakichs innych chorób.
Widze, ze zaczynam być tu osoba ktora innym wmawia borelioze i odpedza od lekarzy, podważając ich autorytet!!! wiec bede musiał troche mniej sie w tym kierunku wypowiadac.
"You`ll Never Walk Alone"
Idąc przez wichry i burze,
Wysoko trzymaj głowę,
I nie obawiaj się ciemności,
Po burzy zawsze świeci słońce.


Wróć do „Badania diagnostyczne w SM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości