Lublin- Spotkanie informacyjne dla chorych na SM

pchla
Posty: 803
Rejestracja: 2008-07-28, 21:44
Kontaktowanie:

Lublin- Spotkanie informacyjne dla chorych na SM

Postautor: pchla » 2009-06-23, 22:19

link na strone PTSR: http://www.ptsr.org.pl/ptsr/spotkanie,i ... linie.html

www.ptsr.org.pl pisze:Spotkanie informacyjne dla chorych na SM w Lublinie, 30.06.09
Co zrobić, aby stwardnienie rozsiane nie zmieniło wszystkiego w Twoim życiu? - Spotkanie informacyjne dla chorych na SM w Lublinie

Oddział Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w Lublinie ma przyjemność zaprosić osoby chore na stwardnienie rozsiane oraz ich najbliższych z Lublina i okolic na spotkanie informacyjne z udziałem lekarza neurologa.

W programie: bezpłatne indywidualne konsultacje z lekarzem specjalistą oraz wykład poświęcony możliwości leczenia SM i opieki medycznej nad pacjentami oraz wsparcia, jakie zaoferować może im Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego (PTSR).

Gośćmi specjalnymi spotkania będą: prof. dr hab. Zbigniew Stelmasiak, dr n. med Krystyna Mitosek-Szewczyk, dr n. med. Ewa Belniak.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 30 czerwca br., w godz. 11.00-14.00, w Hotelu Mercure Unia w Lublinie, Al.Racławickie 12.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ OSOBY MŁODE!
Szczegółowe informacje: Maria Kowalska, Oddział PTSR w Lublinie,
tel.: (81) 479 79 70 oraz 0 603 681 365

Casey
Posty: 1050
Rejestracja: 2008-08-29, 21:56
Lokalizacja: tutejsza

Postautor: Casey » 2009-06-23, 22:33

Ja się chyba wybiorę, aczkolwiek znowu zwalam na zdrówko...
Jak dopisze to pójdę, a jak nie to nie, zobaczymy...
A poza tym znam ich wszystkich...
Co nas nie zabije to nas wzmocni
------------------------------------------
Ale i tak najbardziej nam do twarzy z uśmiechem!

tereniaa
Posty: 224
Rejestracja: 2009-02-18, 13:27
Lokalizacja: lubelskie
Kontaktowanie:

Postautor: tereniaa » 2009-06-23, 23:27

Ja tez ich wszystkich znam spotykam ich co miesąac no ale moż :-? e sie wybiore i zabacze co oni moga nam jeszcze zoferować :-| :lol:


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości