początek

Awatar użytkownika
Myszona
Posty: 1494
Rejestracja: 2007-10-17, 18:17
Lokalizacja: Łódż

Postautor: Myszona » 2008-03-26, 17:25

Ja dorzucę trochę , apropo,s nóg.Wczoraj przeżyłam nie lada horror, myślalam, ze ...przestałam(!) chodzić.Obie nogi od kolan w dól były ciężkie, tak jak gdyby bezwładne, zdrętwiałe i bardzo obolałe.Dopadło mnie w mieście, robiłam maluytkie zakupy, Boże, jak ja się bałam,że nie dojdę do domu!!Jakoś się przywlokłam, odczekalam,nerwy minęły, a nogi wrócily, uff, to szok!!Nigdy więcej takich numerów :roll: :roll: .Pozdrawiam.
"Nie zawsze jest miło...ale ja się nie poddaję!"

Awatar użytkownika
krzyn
Posty: 1742
Rejestracja: 2007-06-23, 21:14
Kontaktowanie:

Postautor: krzyn » 2008-03-26, 21:20

No to nie źle ,wyobrażam sobie twój strach ,oby nigdy więcej takich numerów! Ja chwilowo sobie usiadłem ,w święta zaszwankował mi napęd ,i w ogóle kiepsko się czuję. Przedobrzyłem strugając chojraka przed świętami.

Awatar użytkownika
Myszona
Posty: 1494
Rejestracja: 2007-10-17, 18:17
Lokalizacja: Łódż

Postautor: Myszona » 2008-03-27, 14:40

Oj Krzyn, wierz mi, to było nie do opisania.Widzę,że ta larwa (SM lub co innego) może być straszna!!Ale już dziś jest dobrze na miarę cho0roby, oczywiście.Ajak Twoje zdrówko?Piszesz "usiadłem", czy chwilowo jesteś niechodzący?Po diabła sZarżowałeś?Wybacz, ale sama też nieraz popełniam bledy.Pozdrawiam i życzę zdrówka. :lol:
"Nie zawsze jest miło...ale ja się nie poddaję!"

Awatar użytkownika
krzyn
Posty: 1742
Rejestracja: 2007-06-23, 21:14
Kontaktowanie:

Postautor: krzyn » 2008-03-27, 18:09

Ty nic głośno nie mów ,żona wystarczająco zmyła mi głowę, nie wiem co gorsze ,czy to jak przepraszam z wyrażenie” kłapała „,czy to jak teraz razi mnie wzrokiem.
„Usiadłem” –no kurcze ,dopadło mnie takie osłabienie totalne zmęczenie ,że nie miałem siły utrzymać się na nogach .Teraz jest o niebo lepiej ‘usiadłem’ Pisząc wcześniej powinienem użyć przedszkolnego żargonu –„leżakuję’ . Ale teraz jakby siły wracały ,jutro będę pewnie brykał.


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 87 gości