NOCLEGOWY problem malinowy :)

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

NOCLEGOWY problem malinowy :)

Postautor: malina :/ » 2012-09-07, 20:02

Kochani ponieważ jesteśmy tutaj zewsząd zebrani to ja do Was po prośbie :) Jest duże prawdopodobieństwo, że od października zacznę kolejny etap swojej edukacji i będzie to Kraków :) a że od Krakowa dzieli mnie 400 km to nie mam pojęcie gdzie można tam fajnie i w miarę w rozsądnej cenie przenocować... I możliwie jak najbliżej Uniwersytetu Jagielońskiego. Wydział farmaceutyczny znajduje się na ul. Medycznej 9 ale ja jeszcze nie wiem czy tu będą zajęcia ale coś w niedalekiej odległości potrzebuję :)
Wszystkich, którzy są z Krakowa albo i nie są ale się orientują proszę o pomoc !!!
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

jaszczurka
Posty: 588
Rejestracja: 2009-01-25, 00:37
Lokalizacja: chwilowo ok.Rabki

Postautor: jaszczurka » 2012-09-07, 20:38

Malinko na akademik nie masz szans? To by było najprostsze...Co do lokalizacji,to się nie przejmuj,bo tam jest dobra komunikacja,chociaż oczywiście najlepiej by było mieszkać w pobliżu miejsca,gdzie będzie najwięcej zajęć( nie wiem jak jest teraz,ale dawniej to i tak zajęcia były rozwalone po całym mieście).Duzo ludzi wynajmuje sobie pokój "przy starszej pani" czyli na stancji-dużo jest emerytów chętnych na takie coś,bo to zawsze trochę im kaski wpadnie,a drogo nie biorą no i wolą dziewczynę :-P .Moja Babcia całe lata tak robiła,niestety już nie żyje,bobym Cię poleciła.Szukaj w lokalnej prasie (większość dostępna w sieci) i teraz jest dużo ogłoszeń na słupach,no ale to już byś musiała zawitać i poszukać.Powodzenia!

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2012-09-07, 22:05

Aaaaaa nie sprecyzowałam bo ja będę dojeżdżać do Krakowa na weekendy co dwa tygodnie, terminów zjazdów jeszcze nie znam. A noclegi będą potrzebne różnie w zależności od mojej pracy czyli od tego kiedy będę mogła wyjechać do Krakowa :) albo tylko jeden nocleg z sb/nd albo dwa noclegi z pt/sb i z sb/nd więc jakiś hostel itp byłby najlepszy ;)
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2012-09-07, 22:09

Mój syn ma zamiar studiować w Olsztynie i akademika nie dostał choć od miejsca zamieszkania dzieli go ponad 200km-nie wiem jakimi kryteriami kieruje sie uczelnia przydzielając miejsce w akademiku. W poniedziałek przyszło pismo,że nie dostał akademika a we wtorek wsiedlismy w autko i mielismy przymusowy wypad do Olsztyna;) Ale opłaciło się,bo znależliśmy mu stancję-pokój jednoosobowy,blisko uczelni i biblioteki uniwersyteckiej:)
Malina życzę szczęścia w poszukiwaniach i posyłam Ci tylko dobre fluidy,żebyś miała tyle szczęścia co my:)

albo tylko jeden nocleg z sb/nd albo dwa noclegi z pt/sb i z sb/nd więc jakiś hostel itp byłby najlepszy
_________________

Niektóre uczelnie mają również miejsca a akademikach dla studentów zaocznych-musisz się sama zorientować:)
Ostatnio zmieniony 2012-09-07, 22:25 przez aisza, łącznie zmieniany 1 raz.
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2012-09-07, 22:30

aisza pisze:Niektóre uczelnie mają również miejsca a akademikach dla studentów zaocznych-musisz się sama zorientować:)


z doświadczenia wiem, że na 99,9% nie ma szans i najlepiej szukać czegoś na własną rękę ;/
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

jaszczurka
Posty: 588
Rejestracja: 2009-01-25, 00:37
Lokalizacja: chwilowo ok.Rabki

Postautor: jaszczurka » 2012-09-08, 09:57

Acha! to hosteli jest od czorta-większość ma strony w sieci.

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2012-09-19, 22:15

Nie wiem gdzie to w Krakowie, ale kiedyś koleżanka polecała mi
Dom Nauczyciela- Kraków. ul. Lubelska 23
tel. 32 633 68 65
Obrazek
miłego dnia i wielu powodów do uśmiechu [you]

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-08-09, 23:41

:569: Kochani ponawiam prośbę !!!
Czy jest wśród nas ktoś z Krakowa albo ktoś kto zna Kraków i mogłby mi powiedzieć o jakiejś bazie noclegowej w pobliżu ul. Medycznej 9 abym nie traciła czasu na zbędne dojazdy na zajęcia tylko miała "3 kroki" na uczelnię ??? Plissssss :11: :11: :11: :11: :11: :11:
Bo w tym roku nie pozwolę eSMsowi pokrzyżować mi planów i skończę farmację przemysłową choćby na czworakach :-D
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-08-10, 12:38

malina :/ pisze:Bo w tym roku nie pozwolę eSMsowi pokrzyżować mi planów i skończę farmację przemysłową choćby na czworakach :mrgreen:

Ludziska szukajcie i pomóżcie jak ktoś może, bo warto a nawet trzeba .
Mało znam tak ambitnych eSMków :-) Zuch dziewczyna :588:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-08-10, 16:39

Khem.. No to się wzięłam za wujka gugla i telefon ;-)
Otóż tak droga Maliniu :
Studenci zaoczni farmacji śpią na ogół w :

http://www.skaut-krakow.noclegiw.pl/ ;-)

Blisko do uczelni,cena-za pierwszym razem (jak bedziesz sama) - 40 zł,a potem jak sobie dokoptujesz kolezanke do pokoju -30.

Przemiła pani w rejestracji powiedziała mi,że z miejscami nie ma problemu- najpierw zarezerwować telefonicznie,a potem po pierwszych zajeciach zostawia sie im rozpiskę :-)

Nooo... to powodzenia :-D
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-08-10, 19:22

Dzięki Anula :) ja znalazłam miliony miejsc w wujku gogle ale tego nie widziałam i to tak blisko jeszcze ok 3 km od UJ :D ehh duże miasto i jest tego multum :D dziękuję za pomoc :) zapuściłam także pajęczą nić między znajomymi i okazało się, że kolega mieszka w Krakowie od niedawna i obiecał mi, że pojedzie w okolicę ul. Medycznej 9 i mi czegoś jeszcze poszuka :D
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości