14.10.12 Mesajah w Gdyni =]] Ktoś może chętny?

santa
Posty: 45
Rejestracja: 2012-09-01, 09:30
Lokalizacja: Słupsk
Kontaktowanie:

14.10.12 Mesajah w Gdyni =]] Ktoś może chętny?

Postautor: santa » 2012-10-03, 16:22

Witam

Po miesiącu życia ze zdiagnozowanym już "Twardzikiem" przyszedł czas na pogodzenie się ze świadomością posiadania tej przypadłości, zaakceptowania tego i życia z tym. W sumie w moim wypadku nie jest tak źle, póki co choroba postępuje ze mną łagodnie i nawet zobaczyłem przez ten miesiąc, że moje życie z każdym dniem zmienia się na lepsze :P Wiem, to trochę może dziwnie brzmi, ale tak właśnie jest, zacząłem dostrzegać to czego nie dostrzegałem wcześniej, żyć o wiele zdrowiej i przede wszystkim zgodnie ze swoim rytmem ciała=]] A wracając do tematu z racji, że mam badania na AM w Gdańsku 15-tego postanowiłem zahaczyć pierwszy koncert po miesięcznej "terapii" pogodzenia się z chorobą i w końcu wyjść na jakąś imprezę i się pobawić jak każdy inny człowiek i jeśli jest ktoś kto ogarnia takie klimaty i również wybiera się to prosiłbym o kontakt bo chciałbym poznać kogoś z Sm i pogadać jak jego życie wygląda mimo tej hmmm przypadłości. Pozdrawiam serdecznie

Bless =]]
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez santa, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości