prosze o pomoc........

Waldziu
Posty: 391
Rejestracja: 2007-12-27, 13:54
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Waldziu » 2008-08-25, 12:06

Maria mi teraz przypomniała, że zdarzyło mi się może ze dwa razy mieć "Lodowate" stopy. Pomimo grubych skarpet i leżenia pod kołdrą miałem stopy zimne, że aż bolały.

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2008-08-25, 12:19

Ja dostałem rzut (przez bok) i wylądowałem w szpitalu byłem zdrętwiały od cycochów w dół końcówka mocy też nie chodziła i tak zaczęła się moja przygoda z SM. Ale jak widzisz całkiem spokojnie do tego podchodzę tymbardziej ze poznaliśmy się z SM dopiero 25.07.2008. i staramy się żyć w zgodzie, bo on wie że jak mnie wku.... to nie ma przebacz za łeb i o podłoge. Wyluzuj i jeszcze raz wyluzuj !
Bob budowniczy zawsze da rade.

ircek
Posty: 537
Rejestracja: 2008-06-23, 14:21
Lokalizacja: Północ
Kontaktowanie:

Postautor: ircek » 2008-08-25, 12:42

[quote="on__"]

Tak jak mi poradziliscie w tym tygodniu bede robił badanie w poznaniu na borelioze .

JESLI BEDZIESZ ROBIL PCR TO TYLKO REAL TIME I PRZED POBRANIEM KRWI NA 3 DNI KUP SOBIE W APTECE CITROSEPT I BIERZ PRZEZ 3 DNI DAWKE TYLE KROPLI NA DZIEN ILE WAZYSZ PODZIELONE NA 3 DAWKI NP. 60KG 3X20 KROPLI TO POMOZE W UWOLNIENIU EWENTUALNYCH BAKTERII DO KRWIOOBIEGU

Ja przyznam sie ze cały czas sie boje ze to jednak bedzie SM .

KAZDY BOI SIE SMu ALE BEZ PRZESADY Z TYM MOZNA NORMALNIE ZYC TYLKO TRZEBA SIE TROCHE PRZESTAWIC I UNIKAC PEWNYCH RZECZY, A DLUGOTRWALA BORELIOZA WCALE NIE JEST LEPSZA OD SMu POZATYM JEST WIELE INNYCH CHOROB O WIELE BARDZIEJ ZLYCH, WIEC GLOWA DO GORY A BEDZIE DOBRZE

W chwili obecnej są momenty ze czuje sie lepiej ale nadal mam momentami stany podgorączkowe i czesto jest mi słabo i duszno , z objawów neurologicznych mam lodowate nogi i ręce. Naprawde nie wiem juz co mam robic....siedze zdołowany w domu i nie wiem co dalej......

TE STANY PODGORACZKOWE TO UKIERUNKOWUJA W STRONE BORELIOZY, ALE SM TEZ JEST NIEPRZEWIDYWALNY, A MOZE JESZCZE COS INNEGO!! JESLI CHODZI O ZIMNE STOPY I DLONIE DO CHYBA U WIEKSZOSCI SMOWCOW TAK JEST I SKARPETKI ZA DUZO TU NIE POMAGAJA, JA CZESTO LATEM MUSZE SPAC W SKARPETACH BO NIE DAJE SIE USNAC :)
POZDRAWIAM I ZYCZE DUZO ZDROWIA
"You`ll Never Walk Alone"
Idąc przez wichry i burze,
Wysoko trzymaj głowę,
I nie obawiaj się ciemności,
Po burzy zawsze świeci słońce.


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości