Jeśli ktoś podejrzewa się o zdolności literackie

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-05-04, 11:20

Kamil pisze: Może pomożecie przy rozpowszechnieniu trzeciej edycji, która właśnie się rozpoczęła? No i zapraszam innych do zabawy:)



:lol: "W tej odsłonie postaramy się poruszyć temat
codziennych, zwłaszcza precyzyjnych czynności osób chorych na SM" :lol:

No baaaa!!! Tooo jest godny temat!!! :lol: Tutaj to sie można wykazać inwencją . :-P
Ja bardzo przepraszam,ale jak bogackiego mam tyle ...radosnych skojarzeń z ...precyzyjnymi czynnościami ,że z dziką rozkoszą bym coś wysmażyła,ale... najchętniej w rodzajniku męskim :mrgreen: Dobra dobra...juz spadam stąd zostawiając mój szeroki uśmiech (ba! -ja zdaje się rechoczę nawet w tej chwili !) ,i pozdrowionka dla organizatora :-)
Miłego miłego ! <precyzyjnie zaatakowała klawisze> :lol:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-04, 11:26

Anula, Anula - Ty też jesteś nawet bardziej niż mile widziana w tym konkursie. Nawet w rodzaju męskim. Jakby nie patrzeć Karina może nie mieć problemów z precyzją, ale jej przyjaciel z SMem to a i owszem :-D Albo taka zmagająca się z precyzyjnymi problemami Karina może się zastanawiać: a co by to było, gdybym tak mogła być mężczyzną jeden dzień :9:

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-05-04, 11:33

Jukka pisze:Karina może nie mieć problemów z precyzją, ale jej przyjaciel z SMem to a i owszem :-D Albo taka zmagająca się z precyzyjnymi problemami Karina może się zastanawiać: a co by to było, gdybym tak mogła być mężczyzną jeden dzień :9:


Jukka Jukka - Ty nawet nie wiesz jak czułą strunę w mej duszy poruszyłaś ! :lol:
Topra ... Miłego dzionka! ;-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-05-04, 11:34

Ba..,Jagodo-czekałam na ten apel z nadzieja, że forumowe perełki wreszcie pióra w dłoń :!: :595: :588:

No nie na temat ,ale:

Anula, ja mężata, ty też. Ale jak zagrasz na tej strunie to wyjdę za Ciebie za....żonę :3:
I stworzymy wieloczłonową symbiozę..

Ps.nie "bananujcie" mnie-głupawka sterydowa ostra :-D :-D :-D
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez blanka, łącznie zmieniany 1 raz.
Blanka

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-05-07, 00:30

15 000 znaków ze spacjami to naprawdę nie jest dużo. Każdy przecinek, wykrzyknik, myślnik - to też znak ;-) Precyzyjne czynności mamy przecież opanowane wręcz do perfekcji. Szczególnie precyzyjne skakanie :10: ... po tematach :lol:

Nie chodzi przecież o miejsce na podium. Pomagamy sobie w niesamowity sposób, w tym jesteśmy mistrzami. Stanowimy naprawdę niesamowitą społeczność. Znacie innych takich?
Przepraszamy za długą nieobecność na forum, jest nam głupio, gdy nie napiszemy - dzień dobry, czy witam ;-) Piszemy tu o farmazonach, o nas, o wieszaniu firanek, o myciu okien, o wypadach na ryby, o grillu ze znajomymi, o naszych sposobach na dojście do przychodni czy do pracy, o radzeniu sobie z tym... no wiecie czym :1: Z życiem - jednym słowem.

Moim zdaniem w tym wszystkim nie chodzi o pracę na skalę Cortazara. Nie bójmy się.
Tu chodzi o Karinę, czyli o nas też.

Nie podejrzewam siebie o zdolności literackie, ani, tym bardziej, nie jestem ich pewna, ale wezmę udział w tej akcji ;-)

Mam nadzieję, że Organizator będzie miał nas dosyć i nieprzespane noce z powodu ilości tekstów do czytania :mrgreen:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-05-07, 10:23

Beatka-jednego kibica już masz :-)
Blanka

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-07, 12:02

Coś Ci chyba Blanko klawiatura szwankuje albo masz problemy z precyzyjnym uderzaniem w klawiaturę. No to ja Cię poprawię: Beakta - niejednego kibica już masz :-)
Bo to tak miało wyglądać, prawda? ;-)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-05-07, 12:28

Oj,Jukka-cały wczorajszy dzień o tej "precyzji"/czyt. paluchach , :1: .Nie ma to jak empatia(czy ja nie pomyliłam słów :-P ).
Jak napisałam tak i być miało ,bo przecież są rzeczy o których w liczbie mnogiej pisać nie trzeba ,samo się wie-ktoś się dołączy ,to i milej komuś będzie. :-)
No i koniecznie :lol: :lol: :lol:

Pozdrówki.
Blanka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2013-05-07, 12:55

Beata:) pisze:Nie podejrzewam siebie o zdolności literackie, ani, tym bardziej, nie jestem ich pewna,

Beatko, z takimi mądrościami, to do kącika " W trosce o pogodę ducha ".. :-)
Kto jak nie Ty.. :4:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-05-07, 13:51

homag pisze:Kto jak nie Ty..

Wojtek a ja myślałam, że kolejny zdolny literacko a Ty...
zwyczajnie "pod siuś " Beatę Naszą ;-) :lol:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2013-05-07, 14:04

Literacko jakoś nie czuję się uzdolniony, poprzestanę więc na czytaniu..całe forum jest jednym wielkim, niepowtarzalnym opowiadaniem..
Reniu, a Ty przecież języka swego potrafisz użyć należycie ( bez skojarzeń proszę ), więc może stwórz jakiś sprytny duecik i do dzieła. :595:
Jak bym śmiał, naszą Beatkę " pod siuś ". ;-)
Wojtek

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2013-05-07, 14:11

Beata:) pisze:15 000 znaków ze spacjami to naprawdę nie jest dużo


Pierwszy znak, gdy serce drgnie,
Ledwo drgnie, a już się wie,
Ze tą kartkę też podrze się...

Drugi znak, to słodki lęk,
Trzeci znak, klawiszy dźwięk,
To się splata w ten durny tekst....

Mam ciągnąć do 15.000 znaków ? :lol:
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-07, 14:16

Nie Zibi. Te 15 tys. to górny limit. Jak poprzestaniesz na 14 999 już wystarczy, za to jak dojdziesz do 15001 to już może być za dużo i wówczas musiałbyś jedną spację skasować. Ale pisz, pisz te znaki. Q uciesze naszej, Kamila i tej zupełnie prawdziwej Kariny :21:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-05-07, 19:08

homag pisze:Reniu, a Ty przecież języka swego potrafisz użyć należycie ( bez skojarzeń proszę ), więc może stwórz jakiś sprytny duecik i do dzieła.

Lubię skojarzenia :-D wyobraźnię też mam, więc...
:-D Stworzyć duecik , to ew. z anulką bym mogła, ale Blanka ją zarezerwowała :-D Wcześniej rysowałam podobno dobrze , to ze Zbyszkiem bym ;-) ale teraz precyzja gdzieś się zapodziała :-?
A po drugie-primo, to nie umiem napisać tego co myślę w danej chwili. W trakcie rozmowy jest dobrze (pewnie dlatego, że należycie używam języka). :630: Jak zaczynam pisać, często wychodzi zupełnie coś innego, niż miało być i...
za dużo kombinuję albo jeszcze gorsze co :lol:
Annegret może tu zajrzy albo skrobnę do niej niech ona coś tu ..., zdolna jest :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-08, 02:38

Info dla zainteresowanych udziałem w konkursie
:568: Zgłosiłam formalny wniosek o przedłużenie terminu nadsyłania prac o 4 dni z uwagi na poślizg w zamieszczeniu tematu ostatniej edycji. Wniosek został przyjęty i czeka na rozpatrzenie, acz wiadomo już, że termin ma zostać przedłużony. Nie wiadomo tylko na jak długo. O szczegółach decyzji Kamila poinformuję, kiedy takowa już zapadnie, o ile sam Kamil nie zrobi tego osobiście... bo kto go tam wie, może mu się u nas spodobało na tyle, że zechce tu zajrzeć.

No, to ja zrobiłam co mogłam żeby rozpropagować ideę konkursu, teraz liczę na odzew także ze strony Szanownych Współforumowiczów i zabranie się, do w miarę jak najbardziej precyzyjnego stukania w klawisze. Q oświeceniu zdrowej części ludności i q dobrej zabawie :-D


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości