Święta, święta, święta... :)

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Święta, święta, święta... :)

Postautor: Beata:) » 2014-12-14, 21:19

Nie nie, to jeszcze nie temat, w którym składamy sobie życzenia ;-)

Kochani, w ubiegłym roku mieliśmy konkurs na najpiękniejszą choinkę. W tym roku będzie troszkę inaczej, choć, mam nadzieję - równie zabawnie :-)

Wklejajcie proszę zdjęcia wszystkiego, co tylko wiąże się u Was z tym wyjątkowym Świętem.
Wasze choinki - przystrojone pięknie lub zanim jeszcze dostąpią tego zaszczytu :lol: , bombki, stroiki, potrawy, prezenty, Wasze zwierzaki na śniegu czy wśród kabli rozświetlających Wasze choinki ;-) zdjęcia ze spacerów, wyjazdów itp. Dosłownie wszystko na co macie ochotę, a co będzie miało związek z okresem świątecznym.
Ci, którzy nie mają możliwości wklejania swoich zdjęć, niech opisują wszystko co chcą, a co dzieje się w tych dniach.
Dyskusje, komentarze - jak najbardziej mile widziane :-)
[center]Bądźmy razem w te Święta :-) [/center]
[center]Obrazek[/center]
Obrazek

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Postautor: rybka » 2014-12-14, 21:38

Beata mówisz - masz. Świeżutkie bo wczorajsze pierniki mojej roboty ( w sumie pierwszy raz robiłam :roll: ) udekorowane trochę nierówno, ale i tak już mało co zostało... wygląda na to że znów muszę upiec... :lol:

Obrazek
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2014-12-14, 21:48

O jaaa :lol: Nie zdążyłam odejść od komputera, a tu - nie dość, że już upieczone, to jeszcze częściowo zjedzone :mrgreen: I wcale się nie dziwię Rybko nasza :mrgreen: Musisz wziąć się ponownie do roboty, a gdybym ja tam była, to pewnie kilka razy musiałabyś robić te cudeńka :-)

Ps. Widzę tam i rybki, więc tożsamość jak najbardziej zachowana ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-12-16, 19:58

Wielkie dzieło skończyłem... :9: :-D

[center]Obrazek Obrazek[/center]

[center]Obrazek

Obrazek[/center]

Rybko :-) , pierniki cudaśne, chętnie podprowadziłabym kilka tych z turkusowym rysunkiem gD>
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2014-12-16, 21:12

Łałłłł, Zosia - robią wrażenie te choinki. Czy one aby nie z makaronu muszelek ? Tak by mi kształtem pasowały.
Piękne :23: Ale zaraz mi się tu przyznaj bez bicia, kto Ci pomagał ? Boś się koleżanko w prezentacji sypnęła:
zosiasamosia pisze:Wielkie dzieło skończyłem...

Wybacz, ale ja zawodowo jestem czujny, jak pies podwójny :mrgreen: :lol:
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-12-17, 15:11

Zibi pisze:Czy one aby nie z makaronu muszelek ?
Tak, makaron muszelki nr 32 :lol:, znanej firmy na L... :-D ( nie robię z byle czego :-P )
Zibi pisze:Tak by mi kształtem pasowały.
Jak widać na kształtach się znasz :1:
Zibi pisze:zawodowo jestem czujny
Nie wątpię, ale nie zapominaj, że ja też :596:... mam pistolet... :!:... z klejem rzecz jasna... :lol:, ale oznajmiam tu i teraz, żem tylko ja sama kleiła te choinki, bo to z jedną schodzi ze 2 godziny i nikt nie był w stanie dotrzymać mi towarzystwa :-P, a to nie wszystko, bo potem jeszcze nakładanie koloru i schnięcie, a potem jeszcze cała reszta kosmetyczna..., nima lekko, tym bardziej dziękuję za słowa uznania 8-)
A literówka była zamierzona, bom se na koniec << tak >> , a nie inaczej zaśpiewała... :9:
---------

Aha... małych choineczek już nie mam, bo znalazły nabywcę :-P , ale będą kolejne... :lol:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-12-17, 18:48

Aaaaa..-to Ty Zośka interes kręcisz :4:

Pytanko do władzy:
Zapytuję Szanowną Władzę ,czy "wklejki" mogą być wstawiane duetowo ? Znaczy Ktoś z Kimś ? I czy temat trwa do Świat ,czy mógłby do Nowego roku ?
Blanka

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2014-12-17, 22:02

blanka pisze:czy "wklejki" mogą być wstawiane duetowo ? Znaczy Ktoś z Kimś ? I czy temat trwa do Świat ,czy mógłby do Nowego roku ?

Szanowna Pani Blanko. :lol:
To jest temat dowolny. Zostanie zamknięty 07.01 Nowego Roku i mam nadzieję, że będziemy się tu WSZYSCY świetnie bawić i RAZEM spędzać ten czas. Czyli, każdy robi co chce i jak chce :mrgreen: .
Dosłownie wszystko, tak jak pisałam wyżej. Dyspensa na całego, a inicjatywę zostawiam Wam. Tutaj Wszyscy jesteśmy Gospodarzami. :-) Zróbmy z tych dni coś naprawdę wyjątkowego i Naszego. Niech każdy, kto chce oczywiście, zostawi tu cząstkę siebie - dla Innych.
Do dzieła i nie dajmy się zwariować harówką w kuchni, czy tłumem w sklepach, o naszych bolących, khm, khm ... członkach nie wspomnę. :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
nemezja
Posty: 1207
Rejestracja: 2014-02-26, 16:07
Lokalizacja: Polska

Postautor: nemezja » 2014-12-18, 06:41

Rybko Twoje pierniczątka są śliczne :-)

Zośka, a Twoje Wielkie dzieło jest cudne, takie monumentalne złote cudeńko. Pracy to tak jakbyś budowała piramidy włożyłaś w nie tyle, że ho, ho :-)
Dopóki żyjesz nie ma takiej rzeczy na którą by było za późno.
Obrazek
Uśmiechnij się :)
Będzie dobrze!

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2014-12-18, 17:54

No to u mnie też już czuć święta i to dosłownie (szyneczki dojrzewają, kiełbachy się suszą, przechodząc aromatem ziół) :-P

Obrazek
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-12-18, 21:43

blanka pisze:Aaaaa..-to Ty Zośka interes kręcisz 8-)
Się trafiło to zakręciłam :lol:
nemezja pisze:Zośka, a Twoje Wielkie dzieło jest cudne, takie monumentalne złote cudeńko. Pracy to tak jakbyś budowała piramidy włożyłaś w nie tyle, że ho, ho :-)
Skoro się podoba to warto było 8-)

Moje ostanie dzieło w tym sezonie... ;-)

[center]Obrazek [/center]

Zibi pisze: kiełbachy się suszą
U mnie już uwędzone i również czuć... :lol: :599:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2014-12-18, 23:00

Cholibka no... głodna się zrobiłam...patrząc :lol: W sumie ,to tu nawet choinki są jadalne :-P
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

docia
Posty: 10
Rejestracja: 2014-12-19, 14:24
Lokalizacja: Waw

Postautor: docia » 2014-12-19, 15:14

Ja będę dziś piekła muffiny piernikowe na świąteczne spotkanie z przyjaciółmi. Jak nie zapomnę, to zrobię zdjęcia ;)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-12-20, 22:11

bombki domowej roboty, niektóre w fazie końcowej inne w przejściowej :-)

Obrazek

Obrazek
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2014-12-20, 22:50

Wow :-) Zosiu, w środku balonik? Potem wypuszczane powietrze? A czym usztywniasz nitkę (?) wełnę (?) kordonek (?).
Fajne cuda wyprawiacie :-)
Obrazek


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości