NOWE ZASADY W LECZENIU SM

pchla
Posty: 803
Rejestracja: 2008-07-28, 21:44
Kontaktowanie:

Postautor: pchla » 2008-10-27, 21:32

Ksu, jestes w grupie szczesliwcow. I tak trzymaj :-D

Widzisz- ja sie nie lecze- a bym chciala. Dopiero sie ubiegam. Jezeli liczba punktow wzrosnie do 23- nie mam szans na leczenie

maria_xx
Posty: 776
Rejestracja: 2008-02-21, 14:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: maria_xx » 2008-10-27, 21:58

Co za świństwo. Wygląda na to, że nie chcą ponosić zbyt dużych dodatkowych kosztów w związku z przedłużeniem leczenia, w związku z czym redukują liczbę osób rozpoczynających leczenie. Ale propagandowo jest OK, mozna się pochwalic, że chorym na SM przedłuża się okres refundacji leku aż o 50%. :evil:

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2008-10-30, 14:24

pchla, z tymi punktami to pic na wodę fotomontarz 06 albo 08.11 będę się widział z osoba która mi wszystko wyjaśni wiem tylko tyle że te punkty są dla tych którzy nie wiedzą że ich nie ma. Głupio to brzmi ale jak dokładnie się wszystkiego dowiem to napisze.
Bob budowniczy zawsze da rade.

pchla
Posty: 803
Rejestracja: 2008-07-28, 21:44
Kontaktowanie:

Postautor: pchla » 2008-10-30, 14:35

pchla pisze: :shock: Ktogolwiek widzial ktokolwiek wie :shock:


sluchajcie, bylam dzis u lekarza i wypelniany byl druczek do NFZ- wlasnie dostali nowa partie druczkow wg nowego rozporzadzenia z wrzesnia'08

i co widze......

ze minimalna ilosc punktow to 23!!!!!

skur..... (sorki za wyrazenie) zmienili z dwoch do trzech lat ale podwyzszyli tez liczbe punktow

z drugiej strony az weszlam na strone NFZ i nie widze tych 23pkt. Jest w rozporzadzeniu pkt.21. Gdybym tych 23pkt nie widziala na wlasne oczy w szpitalu, zgluplabym i nie wierzyla. Lekarka tez nie byla pewna o co chodzi- ale na druczku bylo czarno na bialym.

o co tu chodzi?



Kochani- wiem juz wszystko. Nie dawalo mi to spokoju bo jak na 23pkt to sie nie kwalifikuje. Poznalam na pamiec ustawe, potwierdzilam dane w publikacjach i PTRS. I z taka wiedza zadzwonilam dzis do Szanownej Dyrekcji szpitala :1:

Pani byla bardzo mila. Przeszla ze mna telefonicznie ustawe z ubieglego roku i nowe zmiany. I dostalam oficjalne przeprosiny. Nie wiadomo skad moja lekarka wziela ten druczek gdzie widnialo 23pkt.- fakt ze druczek istnieje. Lekarka twierdzi ze z pokoju pani D, pani D mowi ze ona takowych druczkow nikomu nie wydawala. Prawda jest gdzes posrodku :evil: Pani D obiecala tylko ze osobiscie zaniesie do mojej lekarki poprawny papierek.

Ufffffff. Sluchajcie. Powiem ze kosztowalo mnie to troszke. Wiecej niz troszke. jak sprawa sie wyjasnila poczulam ze kamien spada mi z serca i moj bojowy nastroj zamienia sie........ hihi szczerze to wyszlam na spacer i o malo sie nie oplakalam- tak napiecie mnie opuszczalo :-/

Hihi- jak by to byla prawda- to bylam gotowa z kijem bejsbolowym do NFZ sie udac :evil:

Kamila 20
Posty: 8
Rejestracja: 2008-11-16, 11:27
Kontaktowanie:

Postautor: Kamila 20 » 2008-11-18, 14:43

pchla pisze::shock: Ktogolwiek widzial ktokolwiek wie :shock:


sluchajcie, bylam dzis u lekarza i wypelniany byl druczek do NFZ- wlasnie dostali nowa partie druczkow wg nowego rozporzadzenia z wrzesnia'08

i co widze......

ze minimalna ilosc punktow to 23!!!!!

skur..... (sorki za wyrazenie) zmienili z dwoch do trzech lat ale podwyzszyli tez liczbe punktow

z drugiej strony az weszlam na strone NFZ i nie widze tych 23pkt. Jest w rozporzadzeniu pkt.21. Gdybym tych 23pkt nie widziala na wlasne oczy w szpitalu, zgluplabym i nie wierzyla. Lekarka tez nie byla pewna o co chodzi- ale na druczku bylo czarno na bialym.

o co tu chodzi?






MAM PYTANIE O CO CHODZI Z TYMI PUNKTAMI?? I CZY KTOS Z WAS BRAŁ LEK AVONEX?? jak sie po tym czuliście??
Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. ;-)


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości