stawy

martoni
Posty: 142
Rejestracja: 2008-10-18, 13:07
Lokalizacja: polska

stawy

Postautor: martoni » 2008-11-03, 09:16

czy może ktoś z Was miał trzeszczenia i strzykanie w stawach?
Czy rezonans rdzenia obejmuje tylko te górną część (szyjną)kręgosłupa. Pytam się dlatego, że mam bóle lędźwiowe i wydaje mi się że powinni też to sprawdzić.
dziękuję za odpowiedzi.
(pojutrze do szpitala :( )

Gobio
Posty: 286
Rejestracja: 2008-09-22, 19:14
Lokalizacja: Podlaskie
Kontaktowanie:

Postautor: Gobio » 2008-11-03, 10:06

miałas juz punkcje ? :> mnie odcinek lędzwiowy boli po punkcji, zaznaczam ze miłem ją roboną 2 miesiące temu.
a co do stawów to bardzo często mi sztywnieją, ale jak jestem w ciągłym ruchu to wogóle o tym nie pamiętam.

martoni
Posty: 142
Rejestracja: 2008-10-18, 13:07
Lokalizacja: polska

Postautor: martoni » 2008-11-03, 10:54

punkcję będe miała w tym tygodniu, a jak chodze to mi ciągle strzyka bardzo głośno, to samo jak ruszam nadgarstkami, jak jakaś babcia

[ Dodano: 2008-11-03, 13:25 ]
to nikomu nie strzela w stawach???

Awatar użytkownika
Myszona
Posty: 1494
Rejestracja: 2007-10-17, 18:17
Lokalizacja: Łódż

Postautor: Myszona » 2008-11-03, 15:22

Moje sawy "strzelają",odcinek lężwiowy kręgosłupa boli, jak diabli.W ogóle to njpierw leczono(operowano!!) mi kręg0osłup.Ta choroba jest naprawdę bardzo dziwna. :-P
"Nie zawsze jest miło...ale ja się nie poddaję!"

Agnieszka
Posty: 67
Rejestracja: 2008-02-28, 11:39

Postautor: Agnieszka » 2008-11-27, 11:02

marta17 pisze:to nikomu nie strzela w stawach???

:lol: Ja jak wchodze po schodach to slysze jak mi kolana "graja" :lol: W nadgarstkach to tak delikatnie tylko strzyka :-) A odcinek ledzwiowy (po punkcji) mowi mi tylko kiedy bedzie padac! :-P

optymistka
Posty: 405
Rejestracja: 2008-10-22, 21:32
Lokalizacja: mazowieckie

Postautor: optymistka » 2008-11-27, 19:02

Agnieszka pisze:
marta17 pisze:to nikomu nie strzela w stawach???

:lol: Ja jak wchodze po schodach to slysze jak mi kolana "graja" :lol: W nadgarstkach to tak delikatnie tylko strzyka :-) A odcinek ledzwiowy (po punkcji) mowi mi tylko kiedy bedzie padac! :-P


mam podobnie jesli chodzi o kolana choc nie zawsze ;) i czasem nad ranem, co zapewne niesamowicie musi wkurzac wspolmieszkancow...
cisza... wszyscy smacznie spia i nagle... trzask pyk trzask w wykonaniu moich nog :P

na temat ledzwiowego sie nie wypowiadam bo po punkcji bylo tragicznie bo nawet schylic sie nie moglam... teraz juz moge swobodnie robic sklony w trakcie gimnastyki ale dluzszy spacer konczy sie przeszywajacym bolem

Persefona
Posty: 432
Rejestracja: 2008-09-25, 20:46
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: Persefona » 2008-11-27, 20:21

U mnie strzykania czy trzeszczenia, ale są za to częste bóle stawów.

Kręgosłup mam w fatalnym stanie. W szyjnym mam niestabilność na poziomie C3-C4. W piersiowych jakieś zniekształcenia kręgów, a w lędźwiowym przepuklinę z uciskiem na worek oponowy i korzenie nerwowe.

Iffonka
Posty: 2251
Rejestracja: 2008-06-30, 09:39
Lokalizacja: Ozimek
Kontaktowanie:

Postautor: Iffonka » 2008-11-28, 08:01

Strzykanie w kolanach miałam już w podstawówce, szczególnie było słychać w kościele, pół ławki słyszało, że klękam. O kręgosłupie powiem tyle, że górę zajechałam pracą biurową, a dół (szczególnie lędźwiowy) pracą fizyczną w Holandii. potrafiłam wziąć do każdej ręki po europalecie (kto wie jak wygląda, ten wie ile waży). Efekt był taki, że lekarz (Holender), powiedział mi, że chyba "trochę za dużo" wymagam od siebie, ale już było za późno, szkody zostały, dzisiaj mam problem nie tyle ze schylaniem, co z wyprostowaniem się.

Kto myśli mając lat 20 kilka, że niszczy sobie kręgosłup i będzie cierpieć z tego powodu.

A swoją drogą kręgosłup to dziwne urządzenie. Kilka lat temu miałam jakieś tam skrzywienia, zwyrodnienia i coś tam jeszcze, niedawno robiłam ponowne badania i okazało się, że kręgosłup mam prościutki, aż za bardzo (brak naturalnego wygięcia). Po zwyrodnieniach ani śladu :?:


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości