Gorączka w SM

martoni
Posty: 142
Rejestracja: 2008-10-18, 13:07
Lokalizacja: polska

Gorączka w SM

Postautor: martoni » 2008-12-22, 15:37

witajcie
wiadomo, że głownym naszym wrogiem jest stres i gorączka
Jakie niedogodności ma Wasz organizm w czasie gorączki- gorsze widzenie, bóle, mrowienia kończyn inne....?
Ostatnio zmieniony 2011-08-19, 15:43 przez martoni, łącznie zmieniany 1 raz.
...

szylkretowa
Posty: 1425
Rejestracja: 2008-10-17, 12:04
Lokalizacja: wlkp

Postautor: szylkretowa » 2008-12-22, 15:39

jak mialam infekcje i goraczke to krecilo mi sie czesciej w glowie i czulam sie oslabiona.zadnych innych objawow nie zauwzylam. :->

ircek
Posty: 537
Rejestracja: 2008-06-23, 14:21
Lokalizacja: Północ
Kontaktowanie:

Postautor: ircek » 2008-12-22, 16:19

marta- Ty nie za dużo wszystko łaczysz z SM i nie za dużo o tym wszystkim myslisz?? takie ciagłe rozmyslanie i mowienie o chorobie jest gorsze niż wszystkie infekcje.
Idą swieta więc bardziej w tym kierunku skieruj swoje mysli.
Pozdrawiam <mikolaj>
"You`ll Never Walk Alone"
Idąc przez wichry i burze,
Wysoko trzymaj głowę,
I nie obawiaj się ciemności,
Po burzy zawsze świeci słońce.

martoni
Posty: 142
Rejestracja: 2008-10-18, 13:07
Lokalizacja: polska

Postautor: martoni » 2008-12-22, 16:35

staram się, ale jak widać mi nie wychodzi, trudno zapomnieć o kilku rozsianych ogniskach w istocie białej, a czy to źle wiedzieć więcej? Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych mogę być delikatnie "wkurzająca" z tymi pytaniami , ale cóż, może to przez te zmiany w mózgu ;)
Nie wiem ja tu jestem "świeżynka" może mi przejdzie jak będę bardziej "wiekowa" -jak Bóg da oczywiście
ja kieruję się zasadą - "kto pyta nie błądzi"
również pozdrawiam <mikolaj>

ps. jeżeli chodzi o święta, to najchętniej w tym roku przespałabym je jak i ten cały przedświąteczny rozgardiasz
...

ircek
Posty: 537
Rejestracja: 2008-06-23, 14:21
Lokalizacja: Północ
Kontaktowanie:

Postautor: ircek » 2008-12-22, 21:06

Marta, ja Cie rozumię i wiem, ze chcesz jak najwiecej wiedziec, kazdy chcałby wszystko o chorobie wiedziec, ale aby to nie było za dużo, bo wtedy to odwraca się przeciwko nam, im mniej myslimy o chorobie tym lepiej dla nas.

Zobaczysz, ze jak przyjda swieta zapomnisz o chorobie, nawet jak bedzie troszke dokuczała <mikolaj>
"You`ll Never Walk Alone"
Idąc przez wichry i burze,
Wysoko trzymaj głowę,
I nie obawiaj się ciemności,
Po burzy zawsze świeci słońce.

anusia
Posty: 433
Rejestracja: 2008-08-05, 15:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: anusia » 2008-12-23, 15:44

Martusia- Icek ma rację , przestań o tym myśleć tak dużo .wiem to nie takie łatwe ,ale postaraj się masz dla kogo - zrobimy to razem ja też po mimo 4 miesięcy o tym myślę i jest mi z tym dużo ciężej .

Koniec - idą święta-nowy rok , a potem urodziny np. syna i.t.d.

Obiecuje koniec myślenia o chorobie to i tak nic nie zmieni !!!!!!!

Ja obiecałam , a słowa dotrzymuje - TERAZ KOLEJ NA CIEBIE.
WIOSNA, NOWE ŻYCIE :))))

henryk1877
Posty: 2
Rejestracja: 2009-03-05, 14:09
Lokalizacja: mannheim

Postautor: henryk1877 » 2009-03-06, 13:34

Witam serdecznie!
Jestem na tym forum nowy.Od lat interesuje sie medycyna niekonwencjonalna i interesuja mnie wszystkie metody leczenia.Osobiscie zajmuje sie roznymi metodami masazu,a w szczegolnosci kregoslupa,ktory odgrywa bardzo wazna role przy schrzeniach SM.
Przegladajac pobierznie te forum,zwrocilem uwage na takie dolegliwosci,jak mrowienie i dretwienie konczyn gornych i dolnych,co jest zwiazane scisle z kregoslupem,pomagam ludziom w usuwaniu tych dolegliwosci kazdego dnia z dobrym efektem.
Postaram sie w przyszlosci,jesli bedzie to dla Was interesujace opisac leczenia SM w/g Edgara Cayce égo.
Serdecznie pozdrawiam.

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2009-03-07, 18:57

henryk1877, wiesz chyba nie każdemu to pomaga, ja mam takie dolegliwości ale one sa od ognisk w kręgosłupie.
Bob budowniczy zawsze da rade.

ircek
Posty: 537
Rejestracja: 2008-06-23, 14:21
Lokalizacja: Północ
Kontaktowanie:

Postautor: ircek » 2009-03-07, 23:17

sam masaz jesli wykonany jest odpowiedznio i to szczegolnie przy SM, moze złagodzicale tylko niektore dolegliwosci jak spastyka, ukrwienie , ale niestety nie usunie samej przyczyny czyli uszkodzen nerwow.
"You`ll Never Walk Alone"
Idąc przez wichry i burze,
Wysoko trzymaj głowę,
I nie obawiaj się ciemności,
Po burzy zawsze świeci słońce.

henryk1877
Posty: 2
Rejestracja: 2009-03-05, 14:09
Lokalizacja: mannheim

Postautor: henryk1877 » 2009-03-08, 14:51

Witam!
Oczywiscie sam masaz nie wystarcza do pokonania tej choroby,ale jest bardzo pomocny,jest to szczegolny,a nie normalny masaz.
Zacznijmy moze od glownej przyczyny:To zaburzenie pracy gruczolow dokrewnych jest bezposrednia przyczyna.Nastepnie jest kregoslup i dieta.Kregoslup-przede wszystkim obszar ledzwiowo-krzyzowy-dziewiaty krag piersiowy i trzeci szyjny,jak i pozostale piersiowe.Zaburzenia chemicznego bilansu organizmu w wyniku uposledzonego przyswajania.Brak chlorku zlota w organizmie.
Serdecznie pozdrawiam.


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości