Program Selmaja

ircek
Posty: 537
Rejestracja: 2008-06-23, 14:21
Lokalizacja: Północ
Kontaktowanie:

Postautor: ircek » 2009-01-17, 00:23

Jesli chodzi o badania przed testami to napewno takowe zrobia przed i w trakcie, jesli chodzi o pana profesora to niektorzy maja racje, uwaza sie za nie wiadomo jakiego znawce i z tych opisów jak bada ludzi wychodzi , ze jednak po tzw. łepkach. od wielu lat słysze o nim nie ciekawe historie.
A wiecie dlaczego w Polsce jest tak duzo nowych leków , ktore na nas testuja! gdyz u nas podpisujesz sie ze w razie klopotow, lekarze nie ponosza zadnej odpowiedzalnosci a np. w USA jesli cos złego się dzieje pacjent dostaje duze odszkodowanie, wiec dlatego tak chetnie proby przenosza do krajow takich jak nasz, mam w stanach kolege i mowił mi jak to u nich jest i dziwił sie ze nowosci sa u nas czesto wczesniej testowane niz u nich.
Ja uwazam tak, ze jesli juz sie ktos zdecydował na branie jakiegos leku, trzeba w niego mocno wierzyc , ze pomoże, wtedy na pewno bedzie lepszy efekt,ale z drugiej strony trzeba pamietac o tym, ze jak dotychczas nie ma leku ktory leczy SM, a te ktore sa tylko u nielicznych sprawiaja ze choroba troche wyhamowuje i to tez nie jest pewne czy od leku czy moze tak miało byc lub sam organizm sprawia ze sie lepiej czujemy.
pamietajcie , ze koncerny farmaceutyczne nie licza na to, ze wyzdrowiejemy , oni licza tylko na zysk i to dla nich jest najwazniejsze!!!!
Ostatnio zmieniony 2009-01-17, 13:15 przez ircek, łącznie zmieniany 1 raz.
"You`ll Never Walk Alone"
Idąc przez wichry i burze,
Wysoko trzymaj głowę,
I nie obawiaj się ciemności,
Po burzy zawsze świeci słońce.

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2009-01-17, 09:28

zajrzę na stronę www.znanylekarz.pl i zobaczę jakie sa o nim opinie. Ponoć to strona gdzie pacjenci opisują lekarzy i wystawiają im noty.

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2009-01-17, 12:16

ewa m, no rewelacyjna strona. Zobaczcie wszyscy co piszą ludzie o niby krÓlu z mojego miasta.
Bob budowniczy zawsze da rade.

szylkretowa
Posty: 1425
Rejestracja: 2008-10-17, 12:04
Lokalizacja: wlkp

Postautor: szylkretowa » 2009-01-17, 12:45

o prosze nawet moja neuro jest opisana :D

sans
Posty: 41
Rejestracja: 2008-02-12, 17:22
Lokalizacja: podkarpackie
Kontaktowanie:

Postautor: sans » 2009-01-17, 12:59

ircek pisze:pamietajcie , ze koncerny farmaceutyczne nie licza na to, ze wyzdrowiejemy , oni licza tylko na zysk i to dla nich jest najwazniejsze!!!!


podobno nie ma chorób nieuleczalnych, i tak jak możliwe jest już jeżdżenie samochodem na wodór ale jeździmy na paliwie bądź gazie tak czy możliwe byłoby wyleczenie SM ?

Zgadzam sie. Koncerny farmaceutyczne to największy potwór SYSTEMU

pozdrawiam


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości