NFZ

rbanachowska
Posty: 7
Rejestracja: 2008-10-09, 22:41
Lokalizacja: Kraków

NFZ

Postautor: rbanachowska » 2009-03-15, 19:01

Czy ktoś pisał do NFZ o zwrot kosztów leczenia betaferonem, lub refundację leczenia.
Z tego co wiem chorzy, którzy sami kupują to lekarstwo (bo czas oczekiwania to 2 lata)po kilku odmowach z NFZ wygrywają w sądzie.
Renata

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2009-03-15, 20:04

Ja pisałam;pisałam i pisałam właśnie do NFZ w Krakowie,gdy jeszcze tam mieszkałam.ANI RAZU nie otrzymałam ŻADNEJ odpowiedzi.Wówczas byłam w takim stanie psychicznym(początek choroby i inne takie tam),że spasowałam.Było to 6 lat temu,więc może teraz coś się zmieniło.
Obrazek

Asior
Posty: 15
Rejestracja: 2009-03-23, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Asior » 2009-03-25, 21:39

Ja co prawda nie prosiłam o refundację leczenia ale jeżeli chodzi o kontakty z krakowskim NFZ to nie mogę złego słowa powiedzieć pisałam z prośą o wskazanie ośrodków prowadzących programy, o wskazanie możliwości rehabilitacji itd i odpowiedź otrzymywałam w przeciągu 3 tygodni. Teraz jest też świetny Rzecznik Praw Pacjenta -facet jest naprawdę życzliwy i zaangażowany . Renata nie wiem w jakim szpitalu sie leczysz ale w Żeromskim kolejka jest znacznie krótsza moja znajoma została zakwalifikowana do leczenia podczas wizyty 29.09. a 2.12 dostała lek, Rydygier też ma chyba kolejkę do przyjęcia, najgorzej w Uniwersyetckim bo tam to chyba faktytcznie 2 lata.
Łatwo jest być twardym w dzień, w nocy to już zupełnie inna sprawa. E.Hemingway

pablo.photo
Posty: 260
Rejestracja: 2008-12-13, 00:40
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: pablo.photo » 2009-03-25, 22:11

Nie wem jak to jest.. ja dostalem refundacje z programu. Ale mam zamiar pisac o przedluzenie o rok wiec jak cos to napisze jak mi poszlo :D
To jest, Mój Świat, Moje Życie, Mój Czas
(P. Moreń)


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 244 gości