Bez Nazwy :-(

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2009-06-03, 21:33

Nie zrobili Ci samej punkcji czy badania płynu, bo była w nim krew? Czasami nawet doświadczonym lekarzom zdarza się trafić po drodze na jakieś drobne naczynie, a taki "skrwawiony" płyn nie nadaje się do analizy.
Nie poddawaj się, mi po szpitalu zlecili badania do zrobienia, ale np. gdybym nie zapytała nie wiedziałabym co z lekami (w końcu sama je odstawiłam, ale cicho, sza ;-))
Trzymaj się i "przypominaj" lekarzom, ale na spokojnie. Pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

Awatar użytkownika
ŚpiącaKrólowa
Posty: 496
Rejestracja: 2009-04-18, 18:04
Lokalizacja: Nibylandia

Postautor: ŚpiącaKrólowa » 2009-06-03, 22:14

szylkretowa pisze:to chyba czas zmienic lekarza :roll: :-/


ja byłam pierwszy raz w szpitalu na badaniach konkretnych niby ... napisali mi tylko w wypisie że to sm i zalecenia dalsze leczenie w poradni neurologicznej ...
ale wybieram się we wtorek do neuro takiego tutaj u mnie na miejscu i niech mi coś da na te nogi :-/ bo przecież zwariuję ... ja rozumiem że mogą boleć ale trzy miesiące :-/ i to jeszcze tak że ledwo chodzę :cry:
w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna .

kovi29
Posty: 349
Rejestracja: 2009-05-09, 19:15
Lokalizacja: Żnin
Kontaktowanie:

Postautor: kovi29 » 2009-06-04, 10:09

ŚpiącaKrólowa pisze:sm i zalecenia dalsze leczenie w poradni neurologicznej ...


...postąpili z Tobą tak jak ze mną :-/ ...zdiagnozowali i zostawili samemu sobie :-/ ...ja chociaż miałem to szczęście że dostałem 3 wlewy solu i objawy troszkę ustąpiły...nie znam się na tym ale czy nie można się starać tak już z poradni o solu medrol?...może by Ci też pomógł ŚpiącaKrólowo?...ja jestem już 5 miesięcy po diagnozie i jak na razie to zero leczenia :-/ ...mówią że trzeba czekać...tylko za czym?


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości