Witam

Przedstaw się innym użytkownikom

Moderator: Beata:)

luśka
Posty: 192
Rejestracja: 2010-08-15, 12:03
Lokalizacja: Świecie

Postautor: luśka » 2010-11-02, 23:23

Witam Ewo i ja. Dzielna jesteś, ja miałam dwa miesiące po diagnozie "wyjęte z życia", rodzicom powiedziałam po następnych dwóch, a w pracy przyznałam się po dwóch latach, natomiast na forum trafiłam teraz w sierpniu (w dziesiątym roku choroby). Głowa do góry z SMikami na tym forum świat wygląda inaczej :)
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2010-11-03, 11:46

Witaj Ewo
Dobrze,że jesteś z nami,bo tutaj możesz zawsze liczyć na pomoc od osób nieznanych.A wtedy zapomnisz o strachu i nie będziesz się musiała niczego bać.Pozdrawiam. :-)
Wojtek

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 52
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2010-11-03, 15:42

Witaj Ewo :)
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

ewka1
Posty: 375
Rejestracja: 2010-10-31, 20:29
Lokalizacja: pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: ewka1 » 2010-11-03, 17:19

Ewuniu dziekuje za wpis ,ludzie tu sa naprawde fantastyczni i przesiaknieci optymizmem mimo tak paskudnej choroby.Damy rade bo co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2010-11-03, 20:23

Hej Ewuniu -ja raczyłam "zaakceptować" fakt bycia chorą po ...15 latach :lol: - gratuluję decyzji o dołączeniu do forum-ja dzięki niemu dowiedziałam się wielu bardzo istotnych rzeczy o samej chorobie,i teraz żałuje że wcześniej nie byłam wystarczajaco dociekliwa -i bałam sie też ludzi chorych..No-powiedzmy to...: Straciłam dużo czasu ;-) ...
Pozdrawiam cieplutko ! :517:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

rostanki
Posty: 54
Rejestracja: 2010-10-26, 23:45
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rostanki » 2010-11-03, 21:44

Szczerze to myslalam ,ze jestem tchórzem .Na razie odwazyłam sie wejsc na forum bo tutaj nie czuje sie inna.Niestety w zwiazku z praca ,ktora wykonuje (szkola tanca)jestem osoba malo anonimowa .Informacja o chorobie rozniosla sie bardzo szybko i reakcja ludzi niestety tez byla rozna. Niestety wiekszosc ludzi roztaczala przede mna tragiczna wizje tej choroby.Malo bylo osob ,ktore potrafily mnie zmotywowac do walki.A przeciez nie zawsze musi byc zle.Na razie chociaz szybko sie mecze i z wiekszosci zajec musialam zrezygnowac to wciaz chodze a nawet na krotkich dystansach tancze . Biore interferon moze tak szybko nie usiade na wozku . Bynajmniej nie zamierzam poddac sie bez walki.Teraz bedac z Wami jest mi latwiej bo wiem ze nawet jak mam gorszy dzien to jest ktos ,kto ma podobne problemy do mnie .kto to zrozumie. Mysle ze zdrowi ludzie nie beda odbierac na naszych falach ,bo tylko my mamy swoje male tajemnice.Pozdrawiam wszystkich bardzo goraco :-D
Rostanki

ewka1
Posty: 375
Rejestracja: 2010-10-31, 20:29
Lokalizacja: pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: ewka1 » 2010-11-03, 22:18

Ewuniu jestes jak widze silna osoba.Wiesz jak ktos sie czasami dowiaduje,ze jestem chora to nie dowierza.hmmm jak widzi mnie zawsze wesola i usmiechnieta,w miare dobrze wygladajaca a nie w czasie gdy mnie dopada stres lub ten cholerny rzut to musi niedowierzac.dla wielu jestem wesola i pelna zycia osoba a nawet powiadaja dusza towarzystw :lol: oni nas nie rozumieja nie wiedza co przechodzimy.najwiekszymi przyjaciolmi moimi sa corki i maz.bez nich z pewnoscia bym sie poddala.a wiesz czemu?kilkoro znajomych i "przyjaciol"bo tak sie nazywali a ja ich tak spostrzegalam,odwrocili sie ode mnie,wycofali sie na wiadomosc,ze jestem chora.a wiesz dlaczego ? bo jak uslyszalam,ze nie jestem juz zdolna do hucznyh zabaw do dlugich wedrowek i tancow to nie nadaje sie do ich grona.Bylam zalamana ale rodzina mi pomogla sie dzwignac i wiesz co?polecialam 3lata temu do Egiptu :5: neurolog mi kazal.powiedzial,ze nie wolno mi sie poddawac,ze nie moge usiasc w fotelu i plakac myslac,ze jestem juz skreslona.mam przed soba piekne dni a SM to nie wyrok tylko motywacja do tego by wszystkim pokazac,ze ta choroba nie przeszkadza w obcowaniu z ludzmi i bawieniu sie w ramach mozliwosci.Wrocilam szczesliwa (bylam z mezem)opalona,bez rzutow do tego z przed miesiaca :-/ a co smieszne to to ,ze wiekszosc z tych ludzi,ktorzy sie ode mnie odsuneli zaczelo dzwonic do mnie lub do meza chcac bysmy odnowili znajomosc.ale dla mnie to juz ludzie przekresleni jako znajomi i przyjaciele.pozostali ci,ktorzy kochaja mnie taka jaka jestem i to jest wazne.a dolaczajac tu ,do Was kochani czuje,ze moje zycie nabiera kolorow i nie poddam sie!nie tak szybko mnie to sm posadzi na wozek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam Cie i wszystkich ,ktorzy sa na tym forum :3:

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2010-11-03, 22:32

Aaaleście to piknie obie Panny Ewy popisały :mrgreen: Zacieram łapki w cieple słów Waszych ;-) heh! Teraz mogę iśc spokojnie spać...będą mi się śnili przyjaciele,podróże do Egiptu i szkoły tańca :23:
Pozdro na dobranoc! :-D
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

finka
Posty: 812
Rejestracja: 2009-07-12, 12:44
Lokalizacja: z daleka
Kontaktowanie:

Postautor: finka » 2010-11-04, 08:41

Witajcie :-)
Finka

ewka1
Posty: 375
Rejestracja: 2010-10-31, 20:29
Lokalizacja: pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: ewka1 » 2010-11-04, 18:32

Witaj Finko wsrod wyjatkowych ludzi :lol:

ewka1
Posty: 375
Rejestracja: 2010-10-31, 20:29
Lokalizacja: pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: ewka1 » 2010-11-04, 18:42

Anula ciesze sie,ze moje slowa sprawily Ci radosc :6: :6: a te slowa dla wszystkich Was ,takich jak ja ;-) " nie nie rozsypiemy sie,nie rozsypiemy na kawalki.Moze czlowiek jest labiryntem ale nie ukladanka z klockow.Moze jest najslabsza trzcina ale wszystko potrafi przetrwac.I podnosi sie po kazdym upadku.Bo my nie jestesmy przypadkiem,pomylka ale darem.I zawsze jest miejsce specjalnie dla nas.My jestesmy darem i skarbem BEZ NAS TEN SWIAT BYLBY INNY!!!!sciskam wszystkich

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2010-11-04, 18:57

Witajcie dziewczyny! :11:
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

rostanki
Posty: 54
Rejestracja: 2010-10-26, 23:45
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rostanki » 2010-11-04, 21:35

Witajcie Dziewczyny :-D
Nie sadzilam ,ze choroba sprawi iz bede inna,ale przy Was czuje sie na prawde wyjatkowa :lol: . Wracam z pracy a tu same przyjemnosci zagladanie tutaj to juz jak narkotyk . Sciskam Wszystkich goraco :10:
Rostanki

ewka1
Posty: 375
Rejestracja: 2010-10-31, 20:29
Lokalizacja: pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: ewka1 » 2010-11-04, 21:52

No Ewciu czekalam na Twoj wpis ;-) wiesz,ze my Ewy to pierwsze damy na swiecie :-D :-D wiec sie tak latwo nie poddamy!!!!mieszkam niedaleko to i w tancu mnie jeszcze podszlifujesz :6: mysle,ze zdajesz sobie spr.z tego,ze taniec to najlepsze lekarstwo.ciesze sie ze masz lepszy humor,tak slonko trzymaj!!!!!sciskam

rostanki
Posty: 54
Rejestracja: 2010-10-26, 23:45
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rostanki » 2010-11-04, 22:09

Ojejku napisalas pomorskie , wiec to szerokie pojecie .Mow jak daleko mieszkasz moze jakas kawka??Szkole mam w Wejherowie .Jesli jestes z okolic to smialo ,zapraszam .Sciskam goraco ;-)
Rostanki


Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 277 gości