witajcie :)

Przedstaw się innym użytkownikom

Moderator: Beata:)

Jotka
Posty: 10
Rejestracja: 2009-11-12, 13:39
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Postautor: Jotka » 2009-11-29, 20:27

Lenka3 pisze:Witaj cieplutko Asiu :-)
Trochę spóźnione powitanie , ale życzę Ci by w Twej duszy jak najszybciej pojawiły się jasne promyki , bo stan ducha jest bardzo ważny w tej chorobie , nawet bardziej niż ona sama .
Buziaczki


Witaj! Bardzo mi miło, za każde słowo "powitania" :) Naprawdę bardzo mnie cieszy, że jestem wśród Was :)
Pozdrawiam serdecznie

Lenka3
Posty: 193
Rejestracja: 2009-02-17, 17:16
Lokalizacja: Jaworzno

Postautor: Lenka3 » 2009-12-01, 18:01

Witaj Asiu :-)

Jeżeli ciało jak powiedziałaś Asiu ..całkiem..całkiem to może tak zostać :-) wyobrażaj to sobie każdego dnia , pewnie znasz słowa ....myśli kreują rzeczywistość , nie zadawaj sobie tych smutnych pytań bo nie znajdziesz odpowiedzi , jesteś młoda całe życie przed Tobą i ciesz się każdą jego chwilką . Mam nadzieję , że znajdziesz na forum wsparcie i pomoc ludzi , którzy dużo wiedzą o MS. Głowa do góry :-) :-) :-)

Pozdrawiam i życzę zdrówka . Lenka
"Człowiek jest człowiekiem wtedy.......Gdy potrafi wywołać na twarzy drugiego człowieka nawet krótki szczery uśmiech "

Jotka
Posty: 10
Rejestracja: 2009-11-12, 13:39
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Postautor: Jotka » 2009-12-14, 22:02

Ponownie ja, po krótkiej przerwie.
Wiem, powinnam skoczyć do działu "Leczenie", ale... to właśnie tu i Wam chciałabym powiedzieć, iż jestem przeszczęśliwa.
Po 2 latach przerwy ponownie załapałam się do programu leczenia interferonem i od razu świat wydał się piękniejszy i wiara w lepsze jutro stała się bardziej wyraźna i więcej wigoru wewnątrz :)
Każdemu życzę by wszystkie sprawy poukładały się tak pozytywnie u mnie. Musi być dobrze.
Trzymajmy się!!!
Pozdrawiam.


Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 296 gości