Witam

Przedstaw się innym użytkownikom

Moderator: Beata:)

gam
Posty: 87
Rejestracja: 2010-09-04, 02:55
Lokalizacja: Poznań

Postautor: gam » 2010-09-07, 08:08

To nie pierwszy mój błąd.
Dopiero zaczynam 'serfować' po forum i każa u waga wasza mi pomaga. Dzięki.
Niewiedza nie oznacza głupoty,
podobnie jak ciemność nie oznacza ślepoty

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-09-07, 08:13

Gam, Proszę tylko abyś zawsze myślała, zanim coś napiszesz.Zaczynam tracić cierpliwość, choć mam jej podobno bardzo dużo.
Pozdrawiam.
Obrazek

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2010-09-09, 13:24

Witam i ja :-) :-) :-)
Bob budowniczy zawsze da rade.

gam
Posty: 87
Rejestracja: 2010-09-04, 02:55
Lokalizacja: Poznań

Postautor: gam » 2010-09-10, 12:02

Beata:) pisze:Gam, Proszę tylko abyś zawsze myślała, zanim coś napiszesz.

Do tej pory wydawało mi się, że jednak jeszcze myślę.
Jesteś pierwszą osobą, ktora zauważyła moją bezmyślność. :shock: To jednak jest coraz gorzej ze mną. :-(
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez gam, łącznie zmieniany 1 raz.
Niewiedza nie oznacza głupoty,
podobnie jak ciemność nie oznacza ślepoty

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-09-10, 14:08

Gam, napiszę jeszcze raz i postaram się to zrobić bardzo przejrzyście. Twój sposób myślenia to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Na forum natomiast jest kilka zasad poruszania się, których każdy stara się przestrzegać. Nie z powodu fanaberii Administracji, ale dla komfortu użytkowania WSZYSTKICH Userów. Przytoczę Twoje posty, których dotyczyła moja uwaga. Proszę, abyś TYM RAZEM bardzo wnikliwie przeczytała moje słowa i PROŚBY.
:arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... php?t=2028
:arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... php?t=2030
:arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... php?t=2031
:arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... php?t=2032

gam pisze:To jednak jest coraz gorzej ze mną.

Może nie coraz gorzej, ale szkoda, że nie skorzystałaś z mojej propozycji pomocy ;-)
Teraz od Ciebie tylko zależy, co zrobisz z tą wiedzą. Jeśli chcesz o coś zapytać, lub masz jakieś wątpliwości, czekam na pw.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2014-02-08, 14:32 przez Beata:), łącznie zmieniany 1 raz.

gam
Posty: 87
Rejestracja: 2010-09-04, 02:55
Lokalizacja: Poznań

Postautor: gam » 2010-09-10, 18:24

Nie otrzymałam NALEŻNEJ wiedzy poruszania na forum (prócz regulaminu), ani też zrozumienia dla nowego użytkownika, namieszałam i za to przeprosiłam, a zwrot 'zanim coś napiszesz - pomyśsl' może być obraźliwy dla kogoś.
Wyciągnij z tego wnioski.
Przepraszam jeszcze raz jeśli umiściłam niestosowne wpisy, zapewniam, że nie zrobiłam tego celowo.
Niewiedza nie oznacza głupoty,
podobnie jak ciemność nie oznacza ślepoty

Rozalia
Posty: 113
Rejestracja: 2010-08-10, 15:13
Lokalizacja: PL

Postautor: Rozalia » 2010-09-10, 22:45

gam pisze:Nie otrzymałam NALEŻNEJ wiedzy poruszania na forum, ani też zrozumienia dla nowego użytkownika,

Wiedzę zdobywa się z czasem, jak w życiu, a zrozumienie było i to było bardzo widoczne gdyż po każdym Twoim poście Beata instruowała Cię gdzie powinnaś go umieścić. A Ty nic tylko po swojemu.
gam pisze:Przepraszam jeszcze raz jeśli umieściłam niestosowne wpisy, zapewniam, że nie zrobiłam tego celowo.

W to wierzę i zapewne poprawisz się bo byłoby nam miło czytać Twoje posty będące już w odpowiednim do tego miejscu.
gam pisze:Wyciągnij z tego wnioski.

Zapewniam Cię że Beata wyciągnęła z tego wnioski, a czy Ty nie sądzisz że za ostro ją w tej chwili oceniasz ? Uwierz mi, ona na takie traktowanie nie zasługuje.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Rozalia, łącznie zmieniany 1 raz.
Rozalia

Rem
Posty: 1629
Rejestracja: 2008-08-05, 11:21
Lokalizacja: PL

Postautor: Rem » 2010-09-10, 22:58

Tak gam, nie można wszystkiego robić po swojemu, trzeba niestety podporządkować się ogólnie przyjętym regułom, a wtedy wszyscy na tym skorzystamy. Napewno masz duże doświadczenie z tą chorobą więc zacznij z nami się nim dzielić.
Pozdrawiam.

gam
Posty: 87
Rejestracja: 2010-09-04, 02:55
Lokalizacja: Poznań

Postautor: gam » 2010-09-11, 06:26

Nie mam szansy w potyczkach z Administracją i nie mam zamiaru ciągnąć dalej bezsensownej dyskusji.
Ale nie wolno się zachowywać jak polityk wyciąaagając na wierzch najsłabsze strony, tym bardziej jeżeli się pełni funkcję administratora forum.
Nie trzeba być bardzo bystrym aby zauważyć, że moje 3 posty powstały w tym samym czasie. Po prostu pogubiłam się.
Wykorzystywanie ich na publicznym forum jest dużym nietaktem ze strony Beaty.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez gam, łącznie zmieniany 2 razy.
Niewiedza nie oznacza głupoty,
podobnie jak ciemność nie oznacza ślepoty

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2010-09-11, 11:18

Łał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale jazda :lol: Pozwolę sobie zauważyć ,że mowa (pisotok) jest srebrem a milczenie (gryzienie się w klawiaturę ) złotem.Spuśćmy zatem zasłonę ... ;-)
:mrgreen: -a jednak nie wytrzymałam ...wolę srebro :mrgreen:
Jedno tylko mnie zastanawia... Czas Twoich postów :shock:
gam pisze:Nie trzeba być bardzo bystrym aby zauważyć, że moje 3 posty powstały w tym samym czsie. Po prostu pogubiłam się.


Służę uniżenie: 7.35 ,7.49, 7,59 .. jak to jest ten sam czas ... :roll:

Beata:) pisze:"gam, słuchamy muzyki tutaj http://stwardnieniesmrozs...topic.php?t=429
Zapraszam więc do posłuchania oraz wstawiania tam i swojej ulubionej
Jeśli będziesz miała problemy w poruszaniu się po forum, to poczytaj troszkę regulamin, ogłoszenia moderatorów a w razie pytań pisz do mnie pw.
Pozdrawiam i temat jako zdublowany zamykam."[


Przecież wystarczyło zastosować się do tej prośby,wyjść z tematu "po co to forum",i już :shock: -po sprawie :13: Po co cały czas pisałaś właśnie tam? Przecież w pw do Ciebie też zapraszałam Cię do "pogaduszek" :569: Gam -faktycznie niefortunnie zaczęłaś swoje brykanie na forum-co niczego nie przekreśla oczywiście,ale...
gam pisze:Nie mam szansy w potyczkach z Administracją i nie mam zamiaru ciągnąć dalej bezsensownej dyskusji.
....i tu się zgadzam w zupełności,aczkolwiek mam nadzieję że w tym całym zamieszaniu nie o potyczkę jako taką Ci chodziło :lol: Dobra rada od kogoś,kto też na samym początku bytności na forum narozrabiał ,bo mu się coś tam nie spodobało... ;-) Lepiej przemilczeć,pomyśleć,bo ciężko się odbudowuje zaufanie :lol: -to jak orka na ugorze :-)
Tak,że Gam-mam nadzieję że w tym temacie już nie odpiszesz,a zaczniesz normalnie funkcjonować na forum :-) Dobra-spadam zaparzyć Ci kawkę w pogaduchach,i jak mówi
Rem pisze:Tak gam, nie można wszystkiego robić po swojemu, trzeba niestety podporządkować się ogólnie przyjętym regułom, a wtedy wszyscy na tym skorzystamy. Na pewno masz duże doświadczenie z tą chorobą więc zacznij z nami się nim dzielić.
Pozdrawiam.
...Pozdrawiam i ja :-)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez anula;), łącznie zmieniany 1 raz.
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Iffonka
Posty: 2251
Rejestracja: 2008-06-30, 09:39
Lokalizacja: Ozimek
Kontaktowanie:

Postautor: Iffonka » 2010-09-13, 11:20

Debiut nie wyszedł najlepiej, ale teraz chyba wszystko się wyjaśniło.

Witam Cię serdecznie na forum, zapraszam na kawowe pogaduchy.

Anisia
Posty: 39
Rejestracja: 2010-09-11, 20:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Anisia » 2010-09-13, 13:56

ja to powiem Wam tak:

wiekszosc z nas ma to g....
mozemy nadawac SMowi imie, mozemy starac sie patrzec optymistycznie w przyszlosc, pocieszac nawzajem...
ale to i tak nie zmieni faktu, ze bedziemy chorzy nadal

sama jestem nowa i gdzies napisalam chyba 2,3 posty pod rzad - przepraszam, obiecuje poprawe
ogolnie do czego zmierzam... ta choroba przynosi depresje a nie szczescie, zrozummy sie nawzajem bo tylko my siebie zrozumiec mozemy :564:

poza tym proponuje osobom, ktore czuja sie bardzo nieszczesliwe zainteresowac sie terapia - duzo daje!!!! jest ich cale mnostwo, kazdy znajdzie cos dla siebie :)

artur68
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-11-10, 21:52
Lokalizacja: Lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: artur68 » 2010-09-15, 20:53

Witam:)
Czas jest bezwzględnym rzeźbiarzem ludzi.

Odisseas Elitis

kaczuszka82
Posty: 51
Rejestracja: 2010-09-15, 18:54
Lokalizacja: Swietokrzyskie
Kontaktowanie:

Postautor: kaczuszka82 » 2010-09-15, 21:13

Czesc:)


Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 460 gości