Witam

Przedstaw się innym użytkownikom

Moderator: Beata:)

Halina
Posty: 2372
Rejestracja: 2009-01-06, 11:51
Lokalizacja: śląskie
Kontaktowanie:

Postautor: Halina » 2011-10-18, 22:26

Edyta, tylko spokój i "zimna krew". Tu sporo takich po zabiegu, więc ogólne wiadomości macie zapewnione; szczegóły otrzymacie od lekarza. Pytaj,, w miarę naszych możliwości postaramy się odpowiedzieć. :-)

Dorotka
Posty: 32
Rejestracja: 2011-10-05, 00:48
Lokalizacja: Kozienice
Kontaktowanie:

Postautor: Dorotka » 2011-10-19, 01:14

Witaj Edytko...... Po prostu przy nim bądź !!..i chociaż czasami będzie trudno,wypłacz sie do przyjaciółki a mężowi przynieś uśmiech......Jedna z dziewczyn ma tu ciekawe opis....cyt:
.......choroba to nie kara,to próba dla miłości..... Trzymaj się dzielnie. Pozdrawiam milutko :-) :-)
.....Zwykłe słowa stają się magią gdy powiedziane są szczerze, pełne troski i uczucia. Zwykłe gesty są jak złoto gdy czynione są prawdziwie.......

edyta urban
Posty: 6
Rejestracja: 2011-10-18, 05:25
Lokalizacja: usa
Kontaktowanie:

Postautor: edyta urban » 2011-10-19, 06:17

ja sie z choroba meza pogodzilam i nie traktuje go jak chorego poprostu tak jest i juz bede przy nim czy tego chce czy nie mamy dwoje malych dzieci i to one daja jemu i mnie sile w lepsze jutro .Jedyna osoba ktora mysli inaczej jest moja tesciowa ,jest dobrze jak nie dzwoni wtedy jest spokoj i maz jest zadowolony i usmiechniety ,ale jak tylko skonczy z nia rozmawiac to przez pare dni nie moze dojsc do siebie.Ale chcialabym sie zapytac was o zabieg tz nie konkretnie o zabieg a co po zabiegu tz czy ktos z was czuje sie lepiej czy nie czy dalej bieze jakies zastrzyki albo medycyne .
edyta urban

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-10-19, 08:39

Edytka wejdź do działu CCSVI :arrow:

http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/viewforum.php?f=30

Tam znajdują m.in raporty osób po zabiegu.

PS. Dziękuję, że podałaś mi swoje gg...teraz musimy poklikać. :-)

Miłego dnia.

martyna
Posty: 2661
Rejestracja: 2010-03-04, 14:33
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Postautor: martyna » 2011-10-19, 13:07

Witaj Edytko :-)
Na niektóre pytania nie ma odpowiedzi i tego nauczyć się najtrudniej...

Dorotka
Posty: 32
Rejestracja: 2011-10-05, 00:48
Lokalizacja: Kozienice
Kontaktowanie:

Postautor: Dorotka » 2011-10-19, 13:10

edyta urban pisze:ja sie z choroba meza pogodzilam i nie traktuje go jak chorego poprostu tak jest i juz bede przy nim czy tego chce czy nie mamy dwoje malych dzieci i to one daja jemu i mnie sile w lepsze jutro .Jedyna osoba ktora mysli inaczej jest moja tesciowa ,jest dobrze jak nie dzwoni wtedy jest spokoj i maz jest zadowolony i usmiechniety ,ale jak tylko skonczy z nia rozmawiac to przez pare dni nie moze dojsc do siebie.Ale chcialabym sie zapytac was o zabieg tz nie konkretnie o zabieg a co po zabiegu tz czy ktos z was czuje sie lepiej czy nie czy dalej bieze jakies zastrzyki albo medycyne .



Edytko sama przez to przechodziłam tylko moze w innych warunkach,mąz ma nerki do transplantacj,czuje się róznie,a moja teściowa przypomina sobie o synu jak czegos potrzebuje..a jak mowi,ze zle sie czuje to nasyla serie telefonow od corki i zięci.......a mąż jak od niej wraca cisnienie siega 200/170 ( prawie brak amplitudy) ...lepsza jak expresso :1: ..Nie chce zle radzic,moze sytuacja u Ciebie wyglada inaczej i dotyczy burzenia go przeciwko synowej,u mnie zdaja egzamin dlugie rozmowy...Od 26 lat stosuje zasadaę,że ludzie muszą ze sobą rozmawiac..tlumacz,rozmawiaj....Zawsze to pomaga..Dużo cierpliwosci Ci życzę a małżonkowi spokoju..Pozdrawiam :-) :-) :-)
.....Zwykłe słowa stają się magią gdy powiedziane są szczerze, pełne troski i uczucia. Zwykłe gesty są jak złoto gdy czynione są prawdziwie.......

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-10-28, 16:40

Witaj Edytko :-)

Annegret
Posty: 1800
Rejestracja: 2010-03-05, 16:47
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: Annegret » 2011-10-30, 10:25

Witaj Edytko :-)


Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości