Witam

Przedstaw się innym użytkownikom

Moderator: Beata:)

Abigail
Posty: 3
Rejestracja: 2013-01-20, 18:00
Lokalizacja: dolnośląskie

Postautor: Abigail » 2013-01-21, 19:59

Jestem ponownie, okulistkę znałam już dawno bo chodziłam do niej już kiedyś.
Jestem zaskoczona tym co usłyszałam, bo na temat podwójnego widzenia po zbadaniu powiedziała mi że mam niedotlenienie siatkówki spowodowane złym krążeniem (mam niskie ciśnienie ale czasami mam skoki ciśnienia i zatyka mi uszy) oraz prawdopodobnie anemią i niedobor witamin, zaburzenia tłumaczyła tym że mam za mało tlenu w krwi i w wyniku niedotlenienia mam takie sensacje z podwójnym widzeniem, na pytanie czy widzi jakieś zmiany w kierunku SM oznajmiła że nic takiego nie widzi ani nic nie świadczy o tym że coś takiego może się pojawić, dno oka bez zmian zapisałam się na pole widzenia niestety na kwiecień więc poczekamy co dalej.
Co do dr Gruszki ona przyjmuje u mnie prywatnie ale kilka osób wypowiadało się o niej w bardzo krytyczny sposób i wizytę mam u tej drugiej lekarki nazwiska nie pamiętam :) dostałam namiary do dr Paradowskiego on zajmuje się SM oraz pracuje w klinice przy Borowskiej jednak dodzwonienie się graniczy z cudem i mam zamiar zajrzeć tam osobiście przy okazji wizyty na Sztabowej:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2013-01-21, 20:46

Witaj Abigail :-)
Wojtek

kasia37
Posty: 211
Rejestracja: 2009-02-02, 23:59
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: kasia37 » 2013-01-22, 10:34

Witaj Abigail :)
Domyślam się, jak ciężko chodzić i prosić o jakąś diagnozę.
Polecam nasze forum dla rozładowania emocji i poprawienia sobie humoru :)
http://www.katarzynadebska.pl/

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” – Walt Disney

Niezapominajka
Posty: 56
Rejestracja: 2011-09-25, 17:13
Lokalizacja: P-no
Kontaktowanie:

Postautor: Niezapominajka » 2013-01-23, 15:51

Witaj:)
- Puchatku?
- Tak, Prosiaczku?
- A nic... Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...


Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości