Witam

Przedstaw się innym użytkownikom

Moderator: Beata:)

mychaa
Posty: 26
Rejestracja: 2013-05-10, 12:22
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:

Cześć ;)

Postautor: mychaa » 2013-05-10, 12:42

To ja tak ogólnikowo :-P Bo chyba mnie już znacie z opisów mojej mamy -mamuska4- :-)
W sumie miałam zamiar tu pisać już rok temu, ale widzę, że mama mnie wyręczyła, a teraz mam już te 17 lat więc powinnam się sama zacząć "zagłębiać" w ten temat :-) Zwłaszcza, że mam wiele pytań, na które rodzice nie koniecznie potrafią odpowiedzieć.
Ania
Kochać i trwać... cieszyć się życiem :)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-05-10, 12:51

Witaj wśród swoich :-)
Pisz do Nas, wpadnij czasem na kawę w Pogaduszki itd...itp...
Będzie Nam miło :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

sk
Posty: 167
Rejestracja: 2013-04-05, 15:20
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: sk » 2013-05-10, 13:33

Cześć cześć :)
Ja jestem co prawda trochę starsza (mam 22 lata od stycznia :-P), ale również pochodzę z okolic Rybnika, więc gdybyś chciała się spotkać, to bardzo chętnie. :-) Z ciekawości zapytam - w której szkole średniej się uczysz? Ja chodziłam do I LO Powstańców.

--
Przepraszam za tę prywatę. :-P

mychaa
Posty: 26
Rejestracja: 2013-05-10, 12:22
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:

Postautor: mychaa » 2013-05-10, 13:39

sk
sk pisze: gdybyś chciała się spotkać, to bardzo chętnie

Chętnie skorzystam z propozycji i kiedyś się ugadamy jeśli będziesz chciała :-)
A uczę się w LO Noblistów Polskich w Rydułtowach, bo tylko tam znalazłam profil, który mnie zainteresował :)
Ania
Kochać i trwać... cieszyć się życiem :)

renia7474
Posty: 347
Rejestracja: 2013-01-30, 00:54
Lokalizacja: szwajcaria

Postautor: renia7474 » 2013-05-10, 15:09

Witaj

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: joanna_nick » 2013-05-10, 15:18

Witaj Aniu... widzę, że troszkę czasu Ci zajęło osobiste pojawienie się, ale od teraz już chyba będziesz częściej? ;)
Jak się aktualnie czujesz?
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

mychaa
Posty: 26
Rejestracja: 2013-05-10, 12:22
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:

Postautor: mychaa » 2013-05-10, 16:11

Myślę, że tak :) Aktualnie niezbyt dobrze :/ Około 2 tygodni temu byłam w szpitalu na badaniach kontrolnych - miałam robione rezonanse i nic mi nie było. W sumie liczyłam się z tym, że wyniki nie będą rewelacyjne no ale mogło być lepiej ;/ Przed pobytem w szpitalu miałam problemy ze skórą. W prawym udzie odczuwałam coś takiego, jakby mnie ktoś przypalał.. no ale minęło po dwóch dniach. Za to teraz po tych dwóch tygodniach zachorowałam i w tym samym miejscu gdzie wcześniej bolała mnie skóra mam wszystko zdrętwiałe ;/ W ogóle nie czuję ciepła ani dotyku - bo zimno odczuwam (chociaż tyle ;)) Byłam we wtorek po wyniki i powiedziałam o tym, to za wiele mi nie powiedziała lekarka... jedynie to, że nie mogą tego uznać za rzut, bo nie mam niedowładu. Zaczynam się martwić, bo od środy przestałam czuć palce w lewej nodze, wczoraj palce w prawej a dzisiaj już mam problem z całą stopą ;/ Mam nadzieję, że będzie tak jak ostatnim razem - straciłam czucie w całych nogach i szło mi w górę, ale umiałam chodzić więc nie dostałam sterydów. Po ok 3 tygodniach przeszło... Oby teraz tez samoistnie minęło.
Ania
Kochać i trwać... cieszyć się życiem :)

sk
Posty: 167
Rejestracja: 2013-04-05, 15:20
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: sk » 2013-05-10, 16:21

O tym LO słyszałam, Rydułtowy odwiedzam bardzo często, kiedyś bywałam tam w szpitalu. :-P Jeśli chodzi o różne SM-owe dolegliwości - również się z tym zmagam, obecnie mam przeczulicę prawej nogi, więc doznania naprawdę niesamowicie nieciekawe, ale dzięki ludziom z forum trochę się uspokoiłam, bo - jakby nie było - trzeba iść naprzód. :-P Mimo wszystko życzę szybkiego polepszenia samopoczucia. :-)

mychaa
Posty: 26
Rejestracja: 2013-05-10, 12:22
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:

Postautor: mychaa » 2013-05-10, 16:25

sk pisze:jakby nie było - trzeba iść naprzód

no dokładnie ;) Już teraz zaczynam się do tych objawów "przyzwyczajać", ale całkowicie to chyba nikt nie dałby rady ;)
Ania
Kochać i trwać... cieszyć się życiem :)

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: joanna_nick » 2013-05-10, 16:27

mychaa pisze:Myślę, że tak :)


Fajnie! :)

mychaa pisze: Mam nadzieję, że będzie tak jak ostatnim razem - straciłam czucie w całych nogach i szło mi w górę, ale umiałam chodzić więc nie dostałam sterydów. Po ok 3 tygodniach przeszło... Oby teraz tez samoistnie minęło.


I tego Ci życzę z całego serducha, bo chociaż nie jestem biegła w sprawach sm [ja nie mam sm, przynajmniej według dzisiejszych klasyfikacji, mam coś podobnego, ale co? to zagadka ;)], to jednak wydaje mi się, że lepiej, aby pogorszenie samo ustąpiło, sterydy to jednak ... sterydy. No ale czy mam rację? sądzę, że wypowiedzą się "specjaliści" forumowi :)

PS. przyjęłaś nick prawie taki sam, jakim obdarza mnie na co dzień mój małżonek - pozdrawiam: Mycha ;)
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

mychaa
Posty: 26
Rejestracja: 2013-05-10, 12:22
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:

Postautor: mychaa » 2013-05-10, 16:34

joanna_nick pisze: sterydy to jednak ... sterydy

masz rację... jak miałam ostre pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego to dostałam SoluMedrol i mi pomógł, ale szczerze mówiąc... to wolę tego unikać :P Bo miałam potem taki apetyt, że cały czas coś jadłam :P No i dosyć bardzo w głowie mi się kręciło ;)

joanna_nick pisze:PS. przyjęłaś nick prawie taki sam, jakim obdarza mnie na co dzień mój małżonek - pozdrawiam: Mycha


hehe miło mi ;P
Ania
Kochać i trwać... cieszyć się życiem :)

sk
Posty: 167
Rejestracja: 2013-04-05, 15:20
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: sk » 2013-05-10, 18:06

Często już miałaś podawane sterydy, czy tylko ten raz? Będziesz się decydować na jakiś program interferonowy? :-)

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-05-10, 18:16

Witaj Mychaa :-D

Jest gdzie pisać i co czytać, więc zapraszam na Forum ;-)

Pozdrawiam serdecznie :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-10, 18:41

Witaj Marycha.
mychaa pisze:dostałam SoluMedrol i mi pomógł, ale szczerze mówiąc... to wolę tego unikać

Może nie kocham sterydów i psychika mi czasem po nich siada, ale jak lekarz daje to nie odmawiam. Fakt, jak nie daje - to się nie upominam. Wolę przeżyć steryda niż mieć wyrzuty pt. "gdybym wzięła jak lekarz proponował to może by się rzut cofnął".

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2013-05-10, 19:55

Witaj Mychaa :-)
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski


Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości