Witam :) To dosyć nietypowe ale może was zainteresować

Przedstaw się innym użytkownikom

Moderator: Beata:)

Maxved
Posty: 1
Rejestracja: 2015-08-06, 13:29

Witam :) To dosyć nietypowe ale może was zainteresować

Postautor: Maxved » 2015-08-07, 00:36

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Jestem Maciek.

Nie jestem chory na SM- moja narzeczona jest. Niemniej jednak wiem jak to wygląda od kulis, codziennie się z tym zmagamy, jestem przy niej codziennie, zawsze. Sam przynajmniej u siebie podejrzewam coś autoimmunologicznego bo nieraz kolana i stawy tak mnie bolą że wytrzymać się nie da. Dla waszych bliskich też wiem jaki to ból i codzienne pytanie zadawane w pustkę: dlaczego On/Ona. Może nie pasuję do tego forum bo formalnie jestem zdrowy, ale Stwardnienie rozsiane to nasza wspólna choroba, wspólna walka, bo bycie z osobą chorą to jak wzięcie części choroby na własne barki. Moja narzeczona rok temu poddała się eksperymentalnej terapii dietą, dzisiaj nagrałem pierwszy filmik( wstęp oraz kilka informacji- co prawda jest to zrobione w dosyć chaotyczny sposób, ponieważ nie wiedziałem jak się do tego wszystkiego zabrać i postanowiłem po prostu z marszu coś nagrać. Niemniej jednak sens i treść jest przekazana) odnośnie naszej walki z chorobą, zapraszam do oglądania i śledzenia. Za jakiś czas planuję wypuścić jeszcze trochę filmów, przybliżając coś więcej na temat diety i Olki, lub raczej, naszej walki z chorobą. Serdecznie zapraszam, nie przyszło mi to łatwo, ale w końcu się przełamałem.


Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Witam :) To dosyć nietypowe ale może was zainteresować

Postautor: Beata:) » 2015-08-07, 01:13

Witaj na forum Maćku,
Jesteśmy ostatnimi osobami, które poddają się SM :wink:
Znamy temat diety, glutenu itp. Jeśli chcesz podzielić się z nami doświadczeniami Twojej narzeczonej, zapraszam do działu >>Leczenie alternatywne<<, w którym znajdziesz też temat >>Dieta<<

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoją narzeczoną i hm... język polski jest taki piękny, po co go psuć aż tak bardzo :wink:
Obrazek


Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości