Witam wszystkich!

Przedstaw się innym użytkownikom

Moderator: Beata:)

niezniszczalny
Posty: 16
Rejestracja: 2015-09-27, 17:04

Witam wszystkich!

Postautor: niezniszczalny » 2015-09-27, 17:13

Witam forumowiczów! Cieszę się, że jest w Internecie miejsce, gdzie możemy razem wymieniać się informacjami, doświadczeniami i rozprowadzać pozytywną energię!
Od siebie polecę mój blog, który niedawno założyłem. Wszelkie uwagi mile widziane!!
XXXXXXX

Edycja:
Link usunięty - Administrator.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Witam wszystkich!

Postautor: Beata:) » 2015-09-27, 21:17

niezniszczalny pisze:Source of the post Od siebie polecę mój blog, który niedawno założyłem. Wszelkie uwagi mile widziane!!

Mam nadzieję, że nie jesteś tu tylko po to, aby zareklamować swój blog i uzyskać "wszelkie uwagi". Warto zajrzeć do Regulaminu :wink: Jesteś w miejscu, w którym ogrom Ludzi żyje tym Forum, od lat. Zapraszamy i Ciebie.
Witaj więc niezniszczalny , a może jakieś imię, czy coś? Pozdrawiam serdecznie :)
Obrazek

niezniszczalny
Posty: 16
Rejestracja: 2015-09-27, 17:04

Witam wszystkich!

Postautor: niezniszczalny » 2015-10-01, 00:33

Korzystam z okazji, chcę przez ten blog podzielić się swoimi informacjami i może czasem coś na temat mojej przygody z chorobą napisać. Powiedzmy, że korzystam z faktu, że w Internecie można być anonimowym, mój nick jest znany także do niego można się odwoływać :P

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Witam wszystkich!

Postautor: aisza » 2015-10-03, 18:14

:wink:
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...


Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości