Siemaelopięćdwazero!

Przedstaw się innym użytkownikom

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
trolina
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-16, 22:36
Wiek: 28

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: trolina » 2015-10-16, 22:51

Witam wszystkim forumowiczów, jestem zwykłą 19-letnią dziewczyną o imieniu Joanna :)
Mój przypadek jest dość dziwny, bo miałam tylko 1rzut, moja pani doktor prowadząca nie postawiła mi dokładnej diagnozy, cały czas powtarzała, że "dążymy do rozpoznania SM". Wysłała mnie na komisję programu lekowego i od stycznia przyjmuję AVONEX. I tu z kolei powiedzieli, że to jest równoznaczne z chorobą. Nie wiem o co chodzi za bardzo :dash1:

Więc teoretycznie mogę powiedzieć, że choruję od 3lat i jestem pełna optymizmu i skora do działania :yahoo:

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: Beata:) » 2015-10-17, 00:13

Witaj Asiu :)
Kurcze, mało brakowało, a bym Cię z wielkim hukiem wyrzuciła z Forum :crazy: Spojrzałam na nick i pierwsza myśl - trolina? troll? Ech, dobrze, że rozum czasem góruje nad emocjami, czego Tobie, sobie i innym życzę :wink:
trolina pisze:Source of the post Nie wiem o co chodzi za bardzo

Tak szczerze, to też nie za bardzo wiem, o co chodzi. Trochę za szybko się u Ciebie to wszystko dzieje.
trolina pisze:Source of the post jestem pełna optymizmu i skora do działania :yahoo:

Brawo i jeszcze raz witam Asiu na Forum :)
Obrazek

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: renia1286 » 2015-10-17, 08:47

Witaj Asiu . :)
trolina pisze:Source of the post cały czas powtarzała, że "dążymy do rozpoznania SM". Wysłała mnie na komisję programu lekowego

Faktycznie trochę szybko ale ważne, że jesteś pełna optymizmu :kiss:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: rybka » 2015-10-17, 09:13

Beata:) pisze:Source of the post Spojrzałam na nick i pierwsza myśl - trolina? troll?

ja też, dlatego nie klikałam, bo pomyślałam że zainfekuję cały komputer :biggrin:
ale teraz na spokojnie - Witaj Asiu :)
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: anula;) » 2015-10-17, 14:10

Hej hej Asiu :clapping: ... Delikatnie rzecz biorąc.. z kopyta zaczęli Cię leczyć :wink:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

tomig
Posty: 36
Rejestracja: 2015-09-10, 09:59

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: tomig » 2015-10-17, 16:20

Cześć Asia! Taa... polecieli z kopyta.... Trzeba szukać przyczyn, dróg wyjścia, pocieszenia i jakiegoś światełka w tunelu, itd. Mlodziutka jesteś, nie zdawaj się tylko na lekarzy,sama też szukaj przyczyny 'tego czegoś', czytaj wątki forumowe, może znajdziesz jakiś punkt zaczepienia do szukania diagnozy.

Awatar użytkownika
trolina
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-16, 22:36
Wiek: 28

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: trolina » 2015-10-17, 22:46

anula;) pisze:Source of the post ... Delikatnie rzecz biorąc.. z kopyta zaczęli Cię leczyć :wink:

To prawda, ale dzięki temu minęły zawroty głowy i podwójne widzenie i aktualnie czuję się idealnie :beach:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: zosiako » 2015-10-18, 08:50

Witaj na forum
trolina pisze:Source of the post czuję się idealnie
i oby tak dalej :)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
nemezja
Posty: 1207
Rejestracja: 2014-02-26, 16:07
Lokalizacja: Polska

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: nemezja » 2015-10-18, 20:10

Witaj Asiu :)
Dopóki żyjesz nie ma takiej rzeczy na którą by było za późno.
Obrazek
Uśmiechnij się :)
Będzie dobrze!

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: konwalia » 2015-10-19, 16:18

Witaj Asiu na forum :)
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: zosiasamosia » 2015-10-20, 09:13

Cześć Trolina :)
tomig pisze:Source of the post Trzeba szukać przyczyn, dróg wyjścia, pocieszenia i jakiegoś światełka w tunelu, itd. Mlodziutka jesteś, nie zdawaj się tylko na lekarzy
A na kogo ma się zdać - na wróżkę ?, czy może sama ma sobie fundować diagnostykę w kierunku chorób domniemanych ?
Przepraszam, ale musiałam się odnieść do tych słów. Dziewczyna została przebadana przez zespół lekarzy, zdiagnozowana, zakwalifikowana do programu, czuje się dobrze, pełna optymizmu, zatem nieodpowiedzialnym byłoby sugerować Jej inną "drogę wyjścia".
Co potem ?, kto weźmie odpowiedzialność za to, gdyby sugestią innych zrezygnowała z terapii, a Jej stan zdrowia by się pogorszył ?
Jedno Wam powiem, szukając na własną rękę można się wpakować w niezłe tarapaty.

trolina pisze:Source of the post minęły zawroty głowy i podwójne widzenie i aktualnie czuję się idealnie :beach:
I bardzo dobrze, to jest najważniejsze :good:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: homag » 2015-10-20, 12:12

Cześć Asiu :)
Wojtek

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: anesia » 2015-10-20, 12:43

Witaj na forum Asiu :)
Doskonale rozumiem to co czujesz, gdyż ja przez dłuższy czas walczyłam z zawrotami głowy i dopiero po ostatniej hospitalizacji lekarzom udało się zapanować nad tym problemem.
Przez te zawroty bałam się sama wyjść chociażby na zakupy, gdyż często nie mogłam samodzielnie z nich wrócić :negative:
Tak bardzo cieszą mnie Twoje słowa
trolina pisze:Source of the post jestem pełna optymizmu i skora do działania

trzymaj tak dalej :victory:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: blanka » 2015-10-21, 10:29

Witaj Asia :)
Blanka

tomig
Posty: 36
Rejestracja: 2015-09-10, 09:59

Siemaelopięćdwazero!

Postautor: tomig » 2015-10-21, 15:35

zosiasamosia pisze:Cześć Trolina :)
tomig pisze:Source of the post Trzeba szukać przyczyn, dróg wyjścia, pocieszenia i jakiegoś światełka w tunelu, itd. Mlodziutka jesteś, nie zdawaj się tylko na lekarzy
A na kogo ma się zdać - na wróżkę ?, czy może sama ma sobie fundować diagnostykę w kierunku chorób domniemanych ?
Przepraszam, ale musiałam się odnieść do tych słów. Dziewczyna została przebadana przez zespół lekarzy, zdiagnozowana, zakwalifikowana do programu, czuje się dobrze, pełna optymizmu, zatem nieodpowiedzialnym byłoby sugerować Jej inną "drogę wyjścia".
Co potem ?, kto weźmie odpowiedzialność za to, gdyby sugestią innych zrezygnowała z terapii, a Jej stan zdrowia by się pogorszył ?
Jedno Wam powiem, szukając na własną rękę można się wpakować w niezłe tarapaty.

trolina pisze:Source of the post minęły zawroty głowy i podwójne widzenie i aktualnie czuję się idealnie :beach:
I bardzo dobrze, to jest najważniejsze :good:

Przepraszam, ale chyba nie do końca zdiagnozowana : "Mój przypadek jest dość dziwny, bo miałam tylko 1rzut, moja pani doktor prowadząca nie postawiła mi dokładnej diagnozy, cały czas powtarzała, że "dążymy do rozpoznania SM". Wysłała mnie na komisję programu lekowego i od stycznia przyjmuję AVONEX. I tu z kolei powiedzieli, że to jest równoznaczne z chorobą. Nie wiem o co chodzi za bardzo :dash1:" - chyba,że uznamy, że opinia 'komisji' programu lekowego jest niepodważalna, chociaż Asia nie napisała jakie badania miała robione i na podstawie czego komisja postawiła diagnozę . Najważniejsze, że czujesz się super - i tak trzymaj.


Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości