Pożegnanie.

Przedstaw się innym użytkownikom

Moderator: Beata:)

Waldziu
Posty: 391
Rejestracja: 2007-12-27, 13:54
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Pożegnanie.

Postautor: Waldziu » 2008-10-27, 14:43

W związku z otrzymanym przeze mnie ostrzeżeniem za ujawnienie obraźliwej dla mnie wiadomości prywatnej (ciekawe, że dopiero dzisiaj) oraz ze zwróceniem się do mnie na PW przez Neolę słowami " jak ci się coś nie podoba to nie pisz", nie pozostaje mi nic innego jak się z Wami pożegnać.
Mam nadzieję, iż Ci którzy mnie poznali osobiście i inni którzy zechcą, będą wiedzieli gdzie mnie szukać.

Pani Administrator chciałbym powiedzieć, iż nie widziałem w regulaminie punktu zakazującego ujawnienia PW, natomiast skoro treść PW łamie punkty zawarte w regulaminie to należy ją ujawnić. Nie jest ważne kto pierwszy pisze, ważne co pisze. To nie ujawnienie PW odstrasza ludzi od forum, ujawnienie PW odstrasza od pisania takich PW.

Pozdrawiam serdecznie ludziska, trzymajcie się. Wpadnę czasem zobaczyć jak Wasze zdrówko.

pchla
Posty: 803
Rejestracja: 2008-07-28, 21:44
Kontaktowanie:

Postautor: pchla » 2008-10-27, 15:12

Waldziu, tak szczerze to ja nie rozumiem skad sie wzial problem, skad taka zazarta argumentacja.

Mam pomysl dla wszystkich zainteresowanych. Zapomnijmy prosze o tym co zaszlo. Zakopcie prosze topor.

Zwalmy zaostrzenie dyskusji na permanentne napiecie wywolane (niepotrzebne skreslic):

- rzutem
- klotnia z tesciowa
- napieciem przedmiesiaczkowym (albo po)
- zacmieniem ksiezyca
- halnym
- jesiennym zmianom nastroju
- inne...........

neola
Posty: 1064
Rejestracja: 2007-05-20, 19:32
Lokalizacja: Cieszyn

Postautor: neola » 2008-10-27, 15:30

To nie jest temat pożegnanie tylko przedstaw się. Waldziu, jako osoba inteligentna powinna o tym wiedzieć, że jak dostaje się obraźliwą wiadomość osobistą to powinien do mnie napisać. Założyłam i prowadzę forum sama nie czerpiąc z tego zysków. Jak ktoś ma jakieś problemy, to ma ze mną załatwiać jak sobie sam z tym nie potrafi poradzić
Zamykam temat.


Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 56 gości