Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

rudezuo
Posty: 154
Rejestracja: 2010-12-11, 11:25
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: rudezuo » 2011-01-05, 16:01

Jestem cykor, boję się że... ludzie patrzą, że upadnę , że nie dam rady...ech porąbany charakter

Ja rzadko padam ale jednak się zdarza.Mam ludzi dookoła w głębokim poważaniu.Jak padam to się śmieje( o ile nie przywalę za mocno :P), a jak ktoś się gapi to mu jęzora pokazuje :P Jestem może dziecinna strasznie ale jak inaczej na głupotę ludzka zareagować :D

Nie masz prawa się przejmować :*

Mi dzisiaj udało się wybrać na drugi koniec miasta po zakupy.Przywlekłam ze sobą dwie ogromniaste torby i dziwne ale czuje się lepiej^^
"it's hard to kill human soul even with chainsaw"

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2011-01-05, 16:39

Ja już od dawna zrezygnowałam z wizyt u lekarza NFZ , nie będę czekała na wizytę kilkanaście tygodni gdy dzieje mi się coś w tej chwili!! Najbardziej cholera mnie brała jak prowadziłam działalność i płaciłam parę stów na Zus a później szłam na prywatna wizytę.

A co do nakładek na kule mam już je drugi rok tylko,że moje mają kolce. Niestety na dzisiejsze chodniki się za bardzo nie nadają. Kolce strasznie ślizgają sie na lodzie :-/
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

niuniak
Posty: 442
Rejestracja: 2010-08-02, 11:08
Lokalizacja: Tuchów
Kontaktowanie:

Postautor: niuniak » 2011-01-05, 17:16

A ja mam ochotę iść na piwo dzisiaj ale nie mam z kim :-(
"Skąd mogłam wiedzieć, że losu karty, są naznaczone albo wytarte"

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-01-05, 18:54

niuniak pisze:A ja mam ochotę iść na piwo dzisiaj ale nie mam z kim :-(


Ja chętnie poszłabym z Tobą...szkoda, że nie mieszkamy bliżej siebie. :-/

No nic pozostaje nam wirtualne. ;-) :564:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2011-01-05, 18:57

niuniak, poszłabym i to chętnie :-P
jak nie masz z kim , to może zaproś sobie to piwko do domu :19:
póki co :564:
Sylwiątko, znam to bardzo dobrze i szlag mnie trafia normalnie.
Mąż płacił składki 28 lat i nikt nie chce mu zrobić dokładnych badań po zabiegu na NFZ.
Mówią, że nie ma takiej potrzeby, śmieszne stwierdzenie, takie samo jak mówią
"a czemu tak póżno"?
Prywatnie trzeba robić, to po co to całe NFZ?
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

rudezuo
Posty: 154
Rejestracja: 2010-12-11, 11:25
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: rudezuo » 2011-01-05, 19:12

niuniak pisze:A ja mam ochotę iść na piwo dzisiaj ale nie mam z kim :-(


Oj ja tez bym się napiła^^
"it's hard to kill human soul even with chainsaw"

niuniak
Posty: 442
Rejestracja: 2010-08-02, 11:08
Lokalizacja: Tuchów
Kontaktowanie:

Postautor: niuniak » 2011-01-05, 19:17

łeeee dlaczego mieszkacie tak daleko :-P
"Skąd mogłam wiedzieć, że losu karty, są naznaczone albo wytarte"

Awatar użytkownika
Myszona
Posty: 1494
Rejestracja: 2007-10-17, 18:17
Lokalizacja: Łódż

Postautor: Myszona » 2011-01-05, 21:33

Ja jakoś ostatnio nie upadam.Padałam, jak nie korzystałam z kuli.Teraz zawsze, jak tylko spastyka pozwala, staram się wychodzić, już taka jestem :10:

Bardzo mnie zainteresowały te nakładki, bo, niestety, te z kolcami ,w moim przypadku, nie zdały egzaminu.Po prostu bardzo się ślizgają na terakocie, polb ruku itp.

Mam nadzieję,że w sklepie ortoped ycznym je zakupię :roll:
"Nie zawsze jest miło...ale ja się nie poddaję!"

eXYZ
Posty: 47
Rejestracja: 2008-08-30, 13:55
Lokalizacja: śląsk

Postautor: eXYZ » 2011-01-06, 08:02

Iffonka pisze:Emilko, a czy to pewne, czy może wymyślił sobie taki sposób na rozstanie się bez zadawania pytań? Bez względu na to jaka jest prawda, jedno jest pewne, nie jest Ciebie wart, czy jest homo, czy hetero swoim zachowaniem pokazał jak jest niedojrzały. Trzymaj się.


Chyba nie wymyślił, bo przyłapałam dziada w akcji :evil: :evil: :evil: Jeszcze pół biedy, jakby sobie dogadzał z jakąś cycatą blondyną, ale z sąsiadem :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2011-01-06, 10:33

emilia pisze:przyłapałam dziada w akcji

Emilko ,pogoń dziada ze swojego życia i to nie za to jaki jest jest ale za to , że posłużył się Tobą w tak perfidny sposób. :evil: Nie jest wart, żeby po nim płakać.

Myszona pisze:Teraz zawsze, jak tylko spastyka pozwala, staram się wychodzić, już taka jestem

to fajnie, że taka jesteś, widać mało takich w Naszym regionie :20:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-01-06, 10:33

emilia, to co opisujesz chyba bardziej nadaje się tutaj :arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... .php?t=327
Myślę tak, bo mnie szlag by trafił w takiej sytuacji. Chyba bardziej z bezsilności niż z nerwów. Nawet nie wiem, co napisać..Myślałam, że takie sytuacje zdarzają się tylko w filmach... Twój facet też pewnie miał zgryz przez lata i bał się przed całym światem. Nie jesteśmy niestety narodem tolerancyjnym. Szkoda, że nie miał odwagi Ci o tym powiedzieć.
Cóż, pozostaje Ci zamknąć tą kartę swojego życia i..dalej do przodu, bo innego wyjścia nie ma :roll: :-)
Obrazek

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2011-01-06, 12:18

emilia pisze:Chyba nie wymyślił, bo przyłapałam dziada w akcji :evil: :evil: :evil: Jeszcze pół biedy, jakby sobie dogadzał z jakąś cycatą blondyną, ale z sąsiadem :evil: :evil: :evil:


Emilko Twój ślubny chciał mieć kucharkę,panią do sprzątania i do prania swoich brudnych ubrań.Olej go totalnie.Ludzie,którzy oszukują tych co ich kochają nie zasługują na szacunek.Na pewno cycata blondynka by mniej bolała.Jesteś zapewne zaradną i jeszcze bardzo młodą kobietą - poradzisz sobie w życiu.Lepiej być samemu niż z kimś kto nas okłamuje.I bardzo ważne - głowa i nosek do góry. :-)
Wojtek

Annegret
Posty: 1800
Rejestracja: 2010-03-05, 16:47
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: Annegret » 2011-01-06, 12:38

Emilio- poprę Poprzedników. Wiem, że szlag trafia; wiem, że czujesz się jakby świat się zawalił, ale... życie trwa nadal, a on nie jest wart ani Twoich nerwów, ani łez, ani tym bardziej rozpamiętywania tego, co minęło. Zdaję sobie sprawę jakie to trudne i pewnie niejeden miesiąc minie zanim to zaakceptujesz, ale uwierz- Ty zasługujesz na spokojne, szczęśliwe życie; on nie jest wart nawet odrobiny szacunku.

homag pisze:Ludzie,którzy oszukują tych co ich kochają nie zasługują na szacunek.)


Podpisuję się pod tymi słowami; oj podpisuję na obie ręce.

Łukasz
Posty: 3317
Rejestracja: 2010-04-06, 16:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Łukasz » 2011-01-06, 13:20

Emilko normalnie brak mi słów :-? zgadzam się z Poprzednikami, dobrze to ujęliście , facet po prostu zabawił się Twoimi uczuciami, wiem byliście długo ze sobą ale szkoda nerwów na takiego .......... ech..... trzymaj się dziewczyno, jeszcze ułożysz sobie życie z człowiekiem który będzie Cie naprawdę kochał i szanował :-)
"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada ale na tym, że potrafi się podnosić."

Awatar użytkownika
Myszona
Posty: 1494
Rejestracja: 2007-10-17, 18:17
Lokalizacja: Łódż

Postautor: Myszona » 2011-01-06, 16:24

Oj, kończace się dzisiaj było be! :7: Nogi chyba się na mnie obraziły i gimnastyka nie pomogła :-/
"Nie zawsze jest miło...ale ja się nie poddaję!"


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości