Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2011-06-15, 20:36

Bea pisze:gdyby nie znajomości to pewnie nie byłby taki miły

...rrrrrrrrrrrrrwa, tasak rzeźnicki mi się otwiera w kieszeni jak słyszę takie rzeczy. A w mordę bity konował, tak bez znajomości, tak po ludzku, z powołania, to ten łun dumniasty chirurg-rzeźnik doktorzyna nie może być miły ?????? A jaki filantrop ? nawet kasy nie wziął, ho ho, dać mu medal fair play albo pokojową Nobla.
Wkurzam się, bo raz w życiu spotkałem takiego "fachowca", jak mi dziecko póltoraroczne z okna wypadło a ten syna obejrzał i nawet bez RTG odesłał żonę z dzieckiem do domu. Oj działo się jak się do niego z synem wróciłem.
Cieszę się Bea że już jesteście po wszystkim.
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
cortez
Posty: 1090
Rejestracja: 2010-10-02, 23:40
Lokalizacja: Legnica
Kontaktowanie:

Postautor: cortez » 2011-06-15, 21:26

Dziękuję moi mili ;-)
Ale sanatorium dopiero w listopadzie.
A ja mam za tydzień urlop, i miałem w planie karkonosze-na poprzednim obrazku jeleniej góry widać w tle wielki szyszak-śnieżne kotły - łabski szczyt, i tam właśnie chce sobie pochodzić :-D Raz w roku tam jestem, i teraz znów chce tam być :14:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-06-15, 21:53 przez cortez, łącznie zmieniany 1 raz.
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2011-06-15, 21:40

Tak mnie dziś wzięło na prace domowe i mam juz umyte 3 okna:)(jutro bedzie padać deszcz;)) a później wzięłam się za pielenie ogródka bo ciutkę jakby zarósł-nie wiem skąd sie tyle zielska bierze.Kwiaty po zimie wymarzną a to diabelsto zawsze jest :-/ .
Tak jakby z leksza kręgosłupa nie czuję,potrzebuję masażu :mrgreen: -może mąż się zabawi w masażystę :oops:
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Annegret
Posty: 1800
Rejestracja: 2010-03-05, 16:47
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: Annegret » 2011-06-15, 21:45

Bea- wielkie ufffff. Całe szczęście, że to już za Wami :588:

Reniu- udanej zabawy dla Marlenki :23:

Łukasz- co się dzieje?? :-|

Martynko- pamiętaj, kciuki będą zaciśnięte :588:

Przemku- urlop to fantastyczna sprawa :mrgreen:

Aiszko- rozszalałaś się dzisiaj. Porządki letnie robiłaś zamiast wiosennych? Uważaj na siebie i nie szalej aż tak bardzo :588:

A ja dzisiaj faktycznie nosa nie wystawiłam poza dom. Zrobiłam sobie "dzień leniwca" :-P a co, czasami wolno.

Awatar użytkownika
cortez
Posty: 1090
Rejestracja: 2010-10-02, 23:40
Lokalizacja: Legnica
Kontaktowanie:

Postautor: cortez » 2011-06-15, 21:52

aisza pisze:mam juz umyte 3 okna


Hi, dziś moja starsza siostra zaprowadziła moją siostrzenice do przedszkola, i gdy ja byłem w pracy wpadła charytatywnie umyć mi 3 wielkie okna ( w tym jedno balkonowe), bo więcej nie mam ;-) Kochana jest , co?? :-D
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2011-06-15, 22:08

cortez pisze:Kochana jest , co??

No pewnie,że jest kochana Przemku:) też chciałabym mieć taką siostrę ;-)

Mieć to mam.........ale ona nigdy nie przyjdzie umyć mi okien :-/ sama muszę się męczyć :-)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-06-15, 22:09

Łukasz co to za smutne miny pod awatorkiem???

cortez, Kochana Kochana siostra :-) na ile jedziesz w Karkonosze? chyba że zmieniłeś plany.

a ja właśnie skończyłem robić projekt miejsca gdzie wypadku a jutro mam plany iść do koleżanki która pracuje w policji i może coś doradzi :-| zobaczymy co będzie...

bym zapomniał Martynko jutro jedziesz pociągiem, Trzymaj się i 3mam kciuki żebyś wytrzymała :-) Wracaj tu do nas bo czekamy na Ciebie :588:

Awatar użytkownika
cortez
Posty: 1090
Rejestracja: 2010-10-02, 23:40
Lokalizacja: Legnica
Kontaktowanie:

Postautor: cortez » 2011-06-15, 22:29

David pisze:na ile jedziesz w Karkonosze?

Na dwa dni, bo moja towarzyszka ma mnóstwo spraw do załetwienia, zreszta i ja. Ale mi to wystarczy-rok temu w czerwcu na jeden dzien pojechałem-o 4 rano pobudka,jazda na szklarska porebe-i na szlak. Wodospad Kamieńczyk-Szrenica-Łebski Szczyt-śnieżne kotły-i powrót inną trasą :-D Najgorsze są powroty, bo nogi mi źle idą w dół. Ale jeden dzień mi potrafi starczyć ;-) I powrót na Legnicę.
Fajnie , bo mam blisko-jedyne 70km.
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho

Awatar użytkownika
cortez
Posty: 1090
Rejestracja: 2010-10-02, 23:40
Lokalizacja: Legnica
Kontaktowanie:

Postautor: cortez » 2011-06-15, 22:32

David pisze:a ja właśnie skończyłem robić projekt miejsca gdzie wypadku a jutro mam plany iść do koleżanki która pracuje w policji i może coś doradzi zobaczymy co będzie...
- zapomniałęm dopisać -powodzeniaDavid

I buziak na drogę dla Martyny :588:
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho

martyna
Posty: 2661
Rejestracja: 2010-03-04, 14:33
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Postautor: martyna » 2011-06-15, 22:35

cortez pisze:Ale sanatorium dopiero w listopadzie

Nawet się nie obejrzysz a juz będzie listopad :-D

cortez pisze:Raz w roku tam jestem, i teraz znów chce tam być

Rewelacyjny plan Przemku :-D przyjemnego urlopu życzę w przecudnych i moich ukochanych górach :-)

aisza pisze:Tak mnie dziś wzięło na prace domowe
ale szalejesz Aiszko tylko spokojnie i nie za dużo tych szaleństw ;-)
Na specjalne zamówienie dzisiaj dla Ciebie masaż (jeśli mąż nie zechce się bawić ;-) )
Obrazek

cortez pisze:Kochana jest , co??

Pewnie że tak :mrgreen: i musze się pochwalić, że mam taką samą kochaną :-D

David pisze:zobaczymy co będzie...

Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :588:

Dziękuję chłopcy :-) buziaki dla Was :588: :588:
Na niektóre pytania nie ma odpowiedzi i tego nauczyć się najtrudniej...

Łukasz
Posty: 3317
Rejestracja: 2010-04-06, 16:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Łukasz » 2011-06-15, 22:59

Ja dzisiaj jestem totalnie rozbity. :-( Każdego dnia docierają do mnie coraz gorsze informacje na temat stanu zdrowia mojej szefowej, osoby której bardzo dużo zawdzięczam. Bardzo się przejęła moją chorobą i próbowała pomóc na wszelkie możliwe sposoby. Kiedy kilka lat temu wydawało się, że wygrała z nowotworem teraz horror powrócił. Przed Świętami operacja i kiedy wszystko miało być w porządku nastąpił nawrót białaczki. :-( W czasie chemii doszło do ostrej infekcji, wylewów i ........... z kobiety pełnej życia, energicznej, jeszcze niedawno rozmawialiśmy przez telefon, teraz nie ma kontaktu. :-( Nie potrafię tego pojąć jak w przeciągu dwóch miesięcy mogło dojść do czegoś takiego......... Lekarze mówią, że to kwestia............. a ja nawet nie mogłem oddać dla niej krwi kiedy w pracy wszyscy oddawali, jak nigdy teraz czekam na jakiś cud :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada ale na tym, że potrafi się podnosić."

darisa
Posty: 394
Rejestracja: 2010-03-20, 12:51
Lokalizacja: Londyn,Ruda Slaska
Kontaktowanie:

Postautor: darisa » 2011-06-16, 00:45

Przykro mi Łukaszu z powodu Twojej szefowej :(mam nadzieje ze wyjdzie z tego.Chociaż z tego ci piszesz są marne szanse tak to zrozumiałam;/Pozostało się tylko modlić.;/Zycze tej kobiecie dużo sil ,żeby pokonała to świństwo;/Wiesz niestety życie jest tak okrutne , ze jak ktoś jest naprawdę w porządku to spotykają go takie rzeczy:(Wiem ze źle się czujesz bo naprawdę cenisz ta kobietę bo wiele dla Ciebie zrobiła, nie jest łatwo tak się z tym pogodzić niestety w takich momentach człowiek sobie uświadamia jakie życie jest kruche i nie ma wpływu na to co go czeka.Tak jak napisałeś ze czekasz na cud wiedz ,ze cuda się zdarzają i Tego Jej życzę :588:
Życie jest ciągłym pytaniem o sens istnienia.. Życzę miłego dnia [you]:-)

Bea
Posty: 305
Rejestracja: 2010-06-16, 21:13
Lokalizacja: Zgierz

Postautor: Bea » 2011-06-16, 06:14

Łukasz jestem z Tobą i Twoją szefową ....tak jak pisała Daria cuda się zdarzają i w takich chwilach trzeba liczyć na cud.
Trzymaj się i myśl pozytywnie :588:

A wszystkim którzy cieszą się z nami że Julka jest już po serdecznie dziekuję :588:
Bea

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2011-06-16, 08:12

Łukasz pisze:. Bardzo się przejęła moją chorobą i próbowała pomóc na wszelkie możliwe sposoby

Bardzo mało takich ludzi na tym świecie, tym bardziej to przykre i takie nie sprawiedlie. :-(
Łukaszu słowa nie oddadzą tego co czuję, jestem z Wami :588:
aiszko znowu zaczynasz szaleć :mrgreen: deszcz nadają ;-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2011-06-16, 09:53

martyna pisze:Na specjalne zamówienie dzisiaj dla Ciebie masaż (jeśli mąż nie zechce się bawić )

Dzięki Ci dobry duszku:)
renia1286 pisze:aiszko znowu zaczynasz szaleć deszcz nadają

A u mnie wcale nie pada wręcz przeciwnie-świeci piekne słońce,czyzby ostatnio czary nie działały :-/
Moje dzisiaj jest fatalne,wszystko mnie boli a nogi najbardziej,jakieś takie "miętkie" się zrobiły ;-)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 611 gości