Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
cortez
Posty: 1090
Rejestracja: 2010-10-02, 23:40
Lokalizacja: Legnica
Kontaktowanie:

Postautor: cortez » 2011-06-16, 10:05

martyna pisze:Na specjalne zamówienie dzisiaj dla Ciebie masaż


Mi przydałby się dzisiaj masaż -nóg. Całą noc miałem masakryczne skórcze, i w pracy pojawiłem się z godzinnym opóźnieniem z bólem :-?

Tak już u mnie jest-jak szykuje się pare dni wolnego, to znaczy że SMek się odezwie :-/ Mam nadzieję , że to tylko chwilowe ;-)
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho

Awatar użytkownika
haniutek
Posty: 1429
Rejestracja: 2008-04-07, 08:43
Lokalizacja: spod dachu nieba

Postautor: haniutek » 2011-06-16, 11:46

cortez pisze:Tak już u mnie jest-jak szykuje się pare dni wolnego, to znaczy że SMek się odezwie
Możemy podać sobie dłonie. Jak tylko dam przyzwolenie, że jak już to teraz może się odezwać, tylko w tym terminie ;-) to nie czeka i wpycha się z buciorami i z hukiem :evil: .
<center> <i>"Idź dalej niezłomnie,(...)Nic nie jest stracone, skończone też nie "</i> </center>

mikołajkowa
Posty: 44
Rejestracja: 2011-04-30, 23:12
Lokalizacja: warszawa

Postautor: mikołajkowa » 2011-06-16, 11:56

Bea- też się cieszę że u Was już po, ucałowania dla córci :-) Tak to już jest że dziećmi się bardziej martwimy niż samymi sobą i to jest piękne, bo ma się do siebie więcej dystansu ;-)
Przemek zazdroszczę wyjazdu w góry,życzę przyjemnej pogody i odpoczynku!
David powodzenia na policji!
Łukasz, twoja szefowa to dobry człowiek i ma wspaniałych przyjaciół, trzeba się modlić...
Aisza- podziwiam, okien już nie myję
Martynko- powodzenia! Nie wiem czy tylko jesteś przejazdem w Wawie czy chwilę dłużej, u mnie zawsze można się zatrzymać
ktokolwiek z Was miałby coś tu do załatwienia w to zapraszam, nie ma problemu z noclegiem
Tylko za tydzień jadę się urlopować z Alkiem nad morze
pozdrowienia z upalnej Wawy

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-06-16, 12:19

Przemek super, że jedziesz w Karkonosze. :10:
Uwielbiam je, mam miłe wspomnienia. :-)
Trzymam kciuki, by zdrówko dopisało....A później liczę na małą relację okraszoną zdjęciami. :-)

Łukasz w takich chwilach zwyczajnie brak mi słów... :13: Pozostaje głęboka wiara, że nie będzie tak źle, że jakoś się ułoży...

mikołajkowa udanych wakacji nad morzem, oby pogoda jak najdłużej dopisała... :-) Również za tydzień wybywam nad morze i nie mogę się doczekać.
W planach na wakacje mam też Warszawę, moja córcia marzy, by podążyć szlakiem Chopina, a ja chciałabym zobaczyć osławione Centrum Kopernik.
:-) Może nasze drogi skrzyżują się. :-)

mikołajkowa
Posty: 44
Rejestracja: 2011-04-30, 23:12
Lokalizacja: warszawa

Postautor: mikołajkowa » 2011-06-16, 12:33

W zeszłym roku byłam też w tym terminie nad morzem i było bosko, ani jednego dnia deszczu :-)
W Koperniku wstyd się przyznać nie byliśmy więc proszę dać znać jak będziecie się wybierać.

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-06-16, 12:48

mikołajkowa pisze: proszę dać znać jak będziecie się wybierać.


Jak plany się nie zmienią to złapiemy kontakt. :-)

Serdecznie pozdrawiam.

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-06-16, 12:53

Łukasz, przykra i smutna sprawa aż nie wiadomo co powiedzieć. gardło zatyka a oczka szklane się robią :-(

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2011-06-16, 15:53

Łukasz bardzo przykra sprawa ala wiara cyni cuda., mam nadzieje że to się pozytywnie ułoży czego serca życze :588:
mikołajkowa życze udanych wakacji pięknej pogody :588:
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

Łukasz
Posty: 3317
Rejestracja: 2010-04-06, 16:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Łukasz » 2011-06-16, 16:40

Dziękuję kochani za wszystkie ciepłe słowa, życie jest niesprawiedliwe ale tak było, jest i pewnie będzie.
"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada ale na tym, że potrafi się podnosić."

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2011-06-16, 18:28

Łukasz -no matuchno -Ty wiesz jak Cię lubię! ... Wiem że Ci ciężko -pomyślałam ciepło bo tyle mogę :13: Nie umiem pocieszać.. Ja ciszę przyjaciołom zapodaję,a w niej... zrozumienie przemijania... to nic złego...chyba?...nawet jeżeli..
Popatrz na swój podpis... "Tam" zawsze potrzebne są Anioły...
Ten cytat zresztą był i moim pierwszym podpisem tu na forum..
Najgorsza jest bezradność.. wiem..znam to uczucie do bólu...Ale i tak się uśmiecham...
Pomyśl-ostatnią rzeczą jakiej Ona by chciała,to Twój rów mariański..
Pewnie że jest czas na wszystko w życiu-teraz na smutek,ale..
Twoja Szefowa jest dobra i pogodna.. bardzo podobna do Ciebie... nie zmieniaj się-mimo wszystko ...dla niej..właśnie teraz... :588:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

aura
Posty: 1185
Rejestracja: 2008-01-11, 05:35
Lokalizacja: Koszalinskie
Kontaktowanie:

Postautor: aura » 2011-06-16, 18:51

Łukasz ,przykro ,
mało ludzi tak ciepło pisze o swoich szefach jak ty,ja nie umiem pocieszać ale wiedz że życzę Ci spokoju w tak trudnych chwilach,
Trzymaj się
Głównym źródłem cierpienia są wspomnienia. - Sigmund Frend

k_a_r_o_l
Posty: 88
Rejestracja: 2011-05-25, 14:32
Lokalizacja: Hornówek/Warszawa

Postautor: k_a_r_o_l » 2011-06-16, 21:07

Łukasz coś o niesprawiedliwości życia wiem... poza tym ja również mam wspaniałą szefową, na którą w trudnych momentach zawsze mogę liczyć i czy to ja jestem chory czy moja córka. Dlatego nie dziwie Ci się, że jest to dla ciebie bardzo trudno.
Nie wiem czy pocieszające, ale kiedy mój ojciec zaczął chorować, a miał nowotwór mózgu lekarze nie dawali mu nawet roku życia, to przeżył jeszcze 13 lat. Czy to cud, czy wola życia nie wiem, ale w proroctwa lekarzy ja nie wierzę.

Ja natomiast jutro wychodzę ze szpitala. Porobili jeszcze parę badań, w rezonansie kręgosłupa szyjnego wyszły również ogniska, potencjały wzrokowe nieprawidłowe, eeg zapis nieprawidłowy. Cóż jednak jestem w za dobrej formie na leczenie interfeonem, więc ew muszę mieć jakiś większy rzut...

martyna
Posty: 2661
Rejestracja: 2010-03-04, 14:33
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Postautor: martyna » 2011-06-16, 21:10

Melduję, że na dziś podróże zakończone :roll: wróciłam cała, ale niekoniecznie zdrowa i z ledwością doczłapałam do domu :-? zmęczona jestem na maxa, ale jutrzejszy ZUS szybko postawi mnie na nogi :mrgreen:

Łukaszku życie jest cholernie niesprawiedliwe a nasza bezsilność najgorsza w tym wszystkim...przytulam Cię, wysyłając resztkę swoich sił do stawienia czoła smutkowi, bezsilności i niesprawiedliwości :588:
Uśmiechnij się, choćby przez łzy, bo Twoja szefowa na pewno tego by chciała :588:

mikołajkowa pisze:Martynko- powodzenia! Nie wiem czy tylko jesteś przejazdem w Wawie czy chwilę dłużej, u mnie zawsze można się zatrzymać

Mikołajkowa dziekuję za zaproszenie :588: w Wa-wie jestem zawsze przejazdem, mam tam przesiadkę, bo jeżdżę aż do Łodzi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebym raz zmieniła trochę kurs i wtedy mogłybyśmy się spotkać :lol:
Udanego i spokojnego urlopu życzę :588: odpocznij sobie wśród pięknych widoków :588:

cortez pisze:Mi przydałby się dzisiaj masaż -nóg.

Przemku mówisz i masz :mrgreen: i zobaczysz ból na wyjazd minie :mrgreen:
Obrazek
Na niektóre pytania nie ma odpowiedzi i tego nauczyć się najtrudniej...

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2011-06-16, 21:57

Martynko ciesze się że już szczęśliwi dotarłaś do domciu. Teraz odpocznij i naładuj akumulatory na jutro do ZUS-u :588:
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-06-16, 22:30

Mikołajkowa spokojnego, miłego i udanego urlopu :-)

Martynko Trzymam kciuki i powodzenia na komisji :588:
załatw ich tam :-D


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 657 gości