Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

aura
Posty: 1185
Rejestracja: 2008-01-11, 05:35
Lokalizacja: Koszalinskie
Kontaktowanie:

Postautor: aura » 2011-06-23, 07:29

Rodzicom paskowych uczni wielkie gratulacje :9:


Moje dzisiaj nijaakie,
przetrawiam stopnie syna- szóstki,dwójki,czwórki i piątki :shock: nie ma to jak bardzo ukierunkowany mózg :mrgreen: do przedmiotow humanistycznych

Syn dostał wrtualne :11: i trzymam kciuki by do ogolniaka dostał sie (złożył dokumentacje )
Głównym źródłem cierpienia są wspomnienia. - Sigmund Frend

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2011-06-23, 11:54

aura pisze:trzymam kciuki by do ogolniaka dostał sie (złożył dokumentacje )

Napewno dostanie się do wymarzonego ogólniaka:) ale kciuki też potrzymam,a co mi tam;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2011-06-23, 12:22

aura syn napewno dostanie się do ogólniaka o którym marzy Też zaciskam kciuki :588:
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2011-06-23, 14:44

Łooooooooooooo matko toć tu sami rodzice geniuszów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratuluję!!!!
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-06-23, 14:47

aura pisze:Rodzicom paskowych uczni wielkie gratulacje :9:


Bardzo serdecznie dziękuję. :-)

My jesteśmy bardzo dumni z Córki... W klasie zdobyła najwięcej wyróżnień i nagród za konkursy, ale najważniejsze, że w Szkole Muzycznej otrzymała wyróżnienie i świadectwo z czerwonym paskiem. :mrgreen:

W sobotę jedziemy na upragnione wakacje i w domu wielkie pakowanie. :-D

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2011-06-23, 15:12

Ania W. Gratuluje córece i szczęśliwym rodzicą wyników w szkole :588: Miłych, udanych, pogodnych wakacji życze :11:
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

aura
Posty: 1185
Rejestracja: 2008-01-11, 05:35
Lokalizacja: Koszalinskie
Kontaktowanie:

Postautor: aura » 2011-06-23, 15:16

Ania W. pisze:
aura pisze:Rodzicom paskowych uczni wielkie gratulacje :9:


Bardzo serdecznie dziękuję. :-)

My jesteśmy bardzo dumni z Córki... W klasie zdobyła najwięcej wyróżnień i nagród za konkursy, ale najważniejsze, że w Szkole Muzycznej otrzymała wyróżnienie i świadectwo z czerwonym paskiem. :mrgreen:

W sobotę jedziemy na upragnione wakacje i w domu wielkie pakowanie. :-D



Aniu , no nie, jeszcze szkoła muzyczna? i drugi czerwony pasek??? Kiedy córeczka ma na to sily ze o czasie i chęciach nie wspominam bo to akurat idzie w parze ,proszę uściski dla małej szkolniaczki , naprawdę możesz byc dumna z takiej pracowitosci malej ,bravo coreczko mamy :580: :11: :607:


Najserdeczniej życzę udanych,nie zapomnianych wakacji :lol:
Głównym źródłem cierpienia są wspomnienia. - Sigmund Frend

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-06-24, 06:17

konwalia pisze: Miłych, udanych, pogodnych wakacji życze :11:


aura pisze:Najserdeczniej życzę udanych,nie zapomnianych wakacji :lol:


Dziewczyny bardzo serdecznie Wam dziękuję :-) :-) :-)

Karolince przekazałam pochwały i ucieszyła się. :-D


Mocno Was ściskam i również życzę wszystkiego dobrego. :588:

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2011-06-24, 06:45

Od 3 dni mam dziwne uczucie gorąca po lewej stronie ciała.To ciepło jest jakby od wewnątrz.Mąż zauważył też,że jestem nerwowa i szybko sie irytuję. Co to może być? Bo chyba to nie jest objaw rzutu choroby ;-)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2011-06-24, 08:07

aisza, irytacja może wynikać z dziwnego uczucia gorąca. Obserwuj i porównaj sprawność prawej i lewej części. Współpracują tak samo ?
Ja nadal bawię się w lekarza tzn dziś do POZ. Miejsce na plecach z którego pobrano wycinek na hist-pat piecze, ale boję zajrzeć po opatrunek, zwłaszcza że nie mam oczu na plecach
Obrazek

Zupełnie nie wiem co począć z nocnymi skurczami, nie daja spać.... Biorę magnez, magnez z potasem, piję sok pomidorowy...przerobiłam juz różne wersje. Teraz biorę dodatkowo Baclofen- niech się rozluźniają- i nic . Noc w noc mnie męczy.
Obrazek
miłego dnia i wielu powodów do uśmiechu [you]

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2011-06-24, 09:28

ewa m pisze:Obserwuj i porównaj sprawność prawej i lewej części.

Lewa noga jest jakby ciut zdrętwiała,poza tym gorącem wszystko jest ok.
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

k_a_r_o_l
Posty: 88
Rejestracja: 2011-05-25, 14:32
Lokalizacja: Hornówek/Warszawa

Postautor: k_a_r_o_l » 2011-06-24, 14:31

Po prawie dwóch tygodniach dziś zawitałem na chwilę w pracy. Zwolnienie miałem do środy, a dziś w pracy mamy dużury więc 4 godzinki popracuje, żeby się oczywiście nie przepracować ;).
Wczoraj rozmawiałem ze swoją lekarką ze szpitala przez telefon. Już mam większość badań. Czekali na kolejne badanie na bolerioze, które jest negatywne. Powiedziała mi, że teraz na 100 % może mi postawić jednoznaczną diagnoże. A wynik WPW mam taki dziwny, że 3 lekarzy go oglądało i za bardzo nie wiedzą jak go rozgryść.
Wstępnie 19 września jestem umówiony do szpitala na ew wprowadzenie leczenia w programie. Jeszcze we wtorek mam się kontaktować z lekarzem, żeby mi wreszcie dali pełną kartę informacyjną.

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2011-06-24, 14:51

Moje senne dzisiaj. Ja i cała moja rodzinka ma problemy z otworzeniem oczu.

Początek wakacji. Starszy skończył szkołę i od września do gimnazjum Oceny zadowalające. Żadnego szoku. Identyczne jak zeszłoroczne. Ogólnie jestem dumna.
Z mężem się dogadałam, więc dzień na teraz można zaliczyć do udanych.

Przeczytałam dzisiaj archiwalną wypowiedź jednej z naszych bratnich dusz z forum. Tak pełne optymizmu i samozaparcia, że aż mnie zaraziło. Od jakiegoś czasu miałam doła i chyba jeszcze trochę mam, ale dość. Ona postawiła mnie na nogi. Nie poddam się. Coś w tym jest, że to my sami decydujemy o przebiegu choroby. Czasem nieświadomie. Jak nie wiedziałam, że jestem chora, to każde gorsze samopoczucie udało mi się przetrwać i przechodziło, a teraz szukam "cudownego" środka. Ona uświadomiła mi, że każdy z nas taki cudowny środek ma w sobie. Muszę go tylko częściej używać. Czasem nie jest to łatwe. Ostatnio trochę się poddałam, ale na tym koniec. Dość!!!!!!!
Ja tu rządzę!!!!!!!1

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2011-06-24, 14:56

ewa m pisze:Noc w noc mnie męczy.

Ewo niektóre moje noce też takie są.Wtedy biorę Atarax - to hydroxyzyna ( pisałem chyba już o tym).Przeważnie po jednej tabletce,wyjątkowo po dwóch tabletkach skurcze ustępują.Zauważyłem też,że ważne aby nie przesilać przed snem swoich nóg.Wiem,że się powtarzam z tym basenem ale w moim przypadku wieczorne pływanie rozluźnia moje nogi.
Pozostaje rzecz najprzyjemniejsza - piwko przed snem.Czasem stosuję i jestem zadowolony z efektów ;-)
Wojtek

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2011-06-24, 15:01

Dzisiaj byłam u lekarza pierwszego kontaktu ale dowiedziałam się,żt pieczenie ciała po jednej stronie to sprawa neurologiczna i dostałam skierowanie do neuro. Jak mu powiedziałam jakie kolejki są do tego lekarza i że mogę sie juz nie dostać w tym roku to się diabelnie zdziwił,po czym wziął skierowanie i dopisał "pilne". Obawiam się,że guzik to pomoże,ale podobno cuda się zdarzają :-)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 665 gości