Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

lucja8112
Posty: 1953
Rejestracja: 2010-04-14, 19:58
Lokalizacja: podkarpackie
Kontaktowanie:

Postautor: lucja8112 » 2013-01-19, 14:46

Moje dzisiaj , hm.. ? do kitu, nogi dalej słabe ( choć wczoraj jakby były w lepszym stanie :roll:) , depresja mnie dopadła i z dnia na dzień sie pogłębia :-( - chyba czarne chmury nade mną zawisły i tak wiszą już od jakiegoś czasu :-| - masakra normalnie, wiem zrzęda ze mnie ale ja już nie daje rady z tym SM-em :534:

Lotka
Posty: 202
Rejestracja: 2012-12-31, 10:55
Lokalizacja: lubelskie

Postautor: Lotka » 2013-01-19, 15:01

Lucja, ja też wysiadam, ale raczej psychicznie, bo siły fizyczne chyba wracają.

Dzisiaj - zaczęłam pedałować na rowerku, ale po kilku minutach serce wali jak młotem.

Wczoraj łyknęłam oliwy przed snem, na kaszel, smaczne to raczej nie było, ale jak ma działać, to mogę pic nawet podwójną dawkę :D

U mnie sypnęło śniegiem w nocy, a jak u Was? pozdrawiam!

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2013-01-19, 15:19

Dziś już jest lepiej, ale wczorajsze 2 piwa wieczorową porą masakrowały mnie całą noc. Koniec z alkoholem na jakiś czas. A dziś impreza

Sypie non stop :)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-01-19, 15:37

Lucja, Magdalenka - to chyba coś w powietrzu wisi. Też kilka dni takie "dolne" miałam, ale czas mi wychodzić ze świata Zoombi. Za bardzo się zaczynam cackać ze sobą. Zróbmy sobie takie mini, no może nie kto pierwszy ten lepszy, ale komu pierwszemu lepiej :-) Dziewczyny, chłopaki - z "nerwem"- z nami, no i kochani grypowicze -a jakże ;-)

Przemek, dziś to chyba tylko kulik - no bo jak Cię tak długo "trzyma" :-P


Zosiu, malinka :588:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez blanka, łącznie zmieniany 1 raz.
Blanka

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-01-19, 15:53

blanka pisze:Lucja,Magdalenka-to chyba cos w powietrzu wisi.Też kilka dni takie "dolne" miałam,ale czas mi wychodzić ze świata Zoombi.

Ja Wam dam wisi :mrgreen: Jak coś tam jest, to ja to zrzucam na ziemię i kropka 8-)

Śnieg pięknie sypie, mamy dach nad głową, sobota, kawa w pokoju obok. Czego chcieć więcej? Mam na myśli oczywiście sprawy, które są zależne od nas, bo na resztę, czyli to, na co nie mamy wpływu - zwyczajnie szkoda czasu :-D

Raz, dwa, lewa, raz, dwa, lewa :lol: Naprzód :-)
Ostatnio zmieniony 2013-01-19, 18:42 przez Beata:), łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-01-19, 16:25

Beacia-powisi,powisi, i spadnie-dallleko :-D No,bo nie :?: jak tak :!:
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-01-19, 16:31

lucja8112 pisze:chyba czarne chmury nade mną zawisły

Magdalenka pisze:ja też wysiadam, ale raczej psychicznie

idziemy przed siebie i pod wiatr mimo wszystko !!! :588: :588:
Obrazek

ditfa pisze:A dziś impreza

z alkoholem to zawsze jest tak: już więcej nie piję... do następnego razu :D
udanej imprezki :)

Blaniu :588:

Ja dalej zasmarkana i zakaszlana. Kupiłam kolejne specyfiki i może jakoś się w końcu wykuruję. Chociaż w domu epidemia zaczyna iść dalej więc mogę trochę czasu pozostać smarkato-kaszląca ;p
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-01-19, 16:51

ditfa pisze:Ponoć ostatnie terminy już są aby zdać egzamin teoretyczny na starych zasadach, idealny sposób dla worda aby zainkasować dodatkowe plny. Wiadomo że ludzie zestresowani to łatwo o błędy. W Szczecinie można powtarzać egzamin jeszcze tego samego dnia jak by komuś się nie udało. Praktyka no cóż... Tu egzaminator ma pole do popisu. Ja na B nawet nie pamiętam za którym razem zdałem ale na pewno przez pierwsze 3 nawet z placu nie wyjechałem, C za pierwszym razem, A zrobiłem w zeszłym roku za 2 razem. Pierwszy to było czepialstwo egzaminatora... Tylko czy ja będę mógł teraz jeździć to jest zagadka. Szkoda że syn się łapie w obostrzenia wiekowe bo mimo iż kurs jest ważny dalej to za 2 lata znów będzie musiał się na nowo uczyć. Tym bardziej szkoda jeżeli miał już zapewnione stanowisko. Może jeszcze się uda w tym roku załatwić

Syn prawko na B zdał za pierwszym razem, lubi kręcić kierownicą i z tym wiąże swoją przyszłość dlatego poszedł na C, a że się nie udało......Zrobilismy odwołanie do dyrektora WORD ale czy to coś da........
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-01-19, 18:24

Beata:) pisze:Raz, dwa, lewa, raz, dwa, lewa :lol: Naprzód :-)
Oooo :shock: normalnie popołudniowa musztra :lol: No to w takim razie nie pozostaje nic jak dotrzymać kroku :-D.

Ja próbuję okiełznać to co zostało jeszcze po grypie, przede wszystkim upierdliwy kaszel, piję dosłownie wszystko ;-), również antybiotyk, ale jak mnie dopadnie to szyby drżą :-P ( dzieci mi wtórują )

Trochę poleżałam, ale czas wziąć się w garść, bo w kalendarzu Dzień Babci i Dziadka i zosiasamosia piecze placek na szkolną uroczystość :14: Będzie impreza :3:

Zatem raz, dwa, lewa.......... :lol: I jakby co..... to w myśl pewnego hasła.....trzymajmy się ramy to się nie po......y :oops: :-D ( kiedyś ktoś mi takie coś sprzedał i tak mi jakoś zostało - dobre na gorsze dni ;-), choć uprzedzam - nie zawsze działa :lol: )
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Lotka
Posty: 202
Rejestracja: 2012-12-31, 10:55
Lokalizacja: lubelskie

Postautor: Lotka » 2013-01-19, 19:16

Ten kaszel to widzę jakaś zmora! Zosia, u mnie tez po grypie świątecznej zostało, ale lekarz nie chciał mi dać antybiotyku i tak sobie prycham, swoją drogą, sformułowanie, ze jak Cię dopadnie, to aż szyby drżą - ubawiło mnie dokumentnie! Jak ostatnio miałam ogromny kaszel, to aż zakwasy miałam, tak mnie wymordował.

Sabri
Posty: 560
Rejestracja: 2011-02-28, 14:29
Wiek: 41
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: Sabri » 2013-01-19, 20:20

Moje dzisio-wczoraj.
Wczoraj :564: 1 driunusia na 30 -stke.
Potem poszłam z rodzinką i z moim dwupsim zaprzęgie pobiegać. :idea:
Myślałam,że padne po 5 min,a padłam po 6 ha ha ha .Kiedyś na luzie 10 km,teraz...
Za cudowny pomysł,kara-dziś leże wszystko boli,nóżki słabe plus bonus ból gardła i wysypka. A nawet nie pośpiewałam ;-) :9:
Obrazek

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-01-19, 20:46

Magdalenka pisze: Zosia, u mnie tez po grypie świątecznej zostało, ale lekarz nie chciał mi dać antybiotyku
Yyy........mi też nie dał, sama sobie wzięłam :oops: ( zapasy domowe ) ;-) Nie wiem czy działa czy nie, ale generalnie trochę mi się "spieszy", bo Betaferon czeka :roll:, w związku z czym, w najbliższym czasie z deszczu pod rynnę...... :-?
Magdalenka pisze: swoją drogą, sformułowanie, ze jak Cię dopadnie, to aż szyby drżą - ubawiło mnie dokumentnie
Hmm......domownicy są innego zdania ;-) , bo po nocach nie daję Im spać :1: , ja jadę pierwszym, a córka drugim głosem i jedziemy ino furczy :lol:
Magdalenka pisze:Jak ostatnio miałam ogromny kaszel, to aż zakwasy miałam, tak mnie wymordował.
Również mam.......w okolicy brzusznej :-P
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-01-20, 12:19

Dziś "wyjrzałam" przez okno( :588: ;-) no wiesz)wlaściwie nawet do moich kurek poszłam-ale mnie obgdakały :!: ),bielutko,trochę mroznie-ale całkiem jak na zimową pore fajnie. M-nie odśnieżył-udzielić będzie trzeba nagany słownej(wzrokowej nie załapał).



Fionka :-)
Zosia :-)
Blanka

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Postautor: rybka » 2013-01-20, 12:39

blanka pisze:M-nie odśnieżył-udzielić będzie trzeba nagany słownej(wzrokowej nie załapał).


no tak to jest z mężowatymi, pewnych spraw nie łapią, trzeba im jasno i wyraźnie, tak po prostu mają :-D

a ja dziś z małżonkiem wybieram się do opery na Barona Cygańskiego, dobrze że nie na Tristana i Izoldę :lol:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2013-01-20, 13:52

moje dzisiaj to zaliczyłam wszystkie egzaminy,jestem na 4 semestrze:)
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 524 gości