Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-10-17, 16:42

Renia1286 pisze:bo z moim szczęściem, to nawet w "drewnianym kościele , cegłą w ...mózg dostanę"
hehe jakbym słyszała siebie :) Reniu nic nie poradzimy jedno poskładamy, drugie nam się posypie, a trzecie zacznie się sypać... Takie głupie jest to życie ale MY musimy trzymać się w kupie, uśmiechać i walczyć z każdym dniem. Bo życie mamy jedno na dodatek bardzo krótkie i nikt z nas z niego żywy nie wyjdzie... Więc głowa do góry i maszerujemy przez życie omijając cegły w drewnianym kościele, kłody pod nogami też sprytnym stylem węża wymijaj i nie zapomnij o uśmiechu bo on cuda działa !!!
Zosiek pisze:Malina, myślałam ostatnio o Tobie... ;-)
aaa to dlatego mnie tak piekły policzki hehe już wiem kto tak myślał :) Zosiu imprezki to teraz problemem są bo czasu nie mam ;/ ostatni raz byłam 5 października i tyle z moich wolnych weekendów ;/ dzwonią i zapraszają ale najpierw praca więc jak tylko będzie wolne to na pewno idę tańczyć :D o to możesz być spokojna :)
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Inez
Posty: 180
Rejestracja: 2013-10-01, 17:30
Lokalizacja: Lubsko

Postautor: Inez » 2013-10-18, 09:48

Dziś wstawałam lewą nogą i to co mówią o lewych nogach to w moim przypadku nie działa :-D Co u Was kochani :!:

Wcześnie wstałam dziś i powiem Wam że to bardzo fajne wstawanie tak wcześnie. Muszę się przestawić lepiej się człowiek czuje i w ogóle ma więcej chęci i siły do działania. I pomimo brzydkiej pogody u mnie ciągle "świeci słońce" :9: i gra muzyka :!:
"Ile dróg musi przejść człowiek zanim zrozumie, że się zgubił"

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-10-18, 10:15

Inez pisze:Dziś wstawałam lewą nogą
Hmm... nie zwróciłam uwagi, którą nogą wstałam, bo wstałam z bólem głowy :roll:, ale to nic, od czego są tabuletki ;-) :lol:
Inez pisze:Wcześnie wstałam dziś i powiem Wam że to bardzo fajne wstawanie tak wcześnie. Muszę się przestawić lepiej się człowiek czuje i w ogóle ma więcej chęci i siły do działania
Potwierdzam, to znaczy przeważnie tak średnio chce mi się wstawać wcześnie rano ( aczkolwiek większego wyboru zazwyczaj nie mam :lol: ), ale to faktycznie później procentuje, więcej czasu, więcej chęci ;-) i samopoczucie lepsze :-)

Dzisiaj... właściwie wstałam dość wcześnie, bo jak co dzień dzieci do szkoły maszerują :10: :10: :10:, a więc po kolei od najstarszego do najmłodszego ;-) , wszystkim według potrzeb: śniadanie, kanapki do szkoły, obowiązkowo deser :-P , potem ubieranie, toaleta, czesanie, pakowanie...itd, itp... :599:
Zdążyłam jeszcze powiesić pranie i przeczyścić nieco szyby w oknach, bo nadszedł dzień, aby nowe firanki w końcu zawisły :lol:, ale to dopiero po pracy... :-P

malina :/ pisze:ostatni raz byłam 5 października
O rety, zabrzmiało niczym na spowiedzi :lol:... ostatni raz byłam... :lol:
malina :/ pisze: o to możesz być spokojna
Najspokojniejsza jestem jak imprezujesz, wtedy wiadomo, że jest dobrze ;-)
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Inez
Posty: 180
Rejestracja: 2013-10-01, 17:30
Lokalizacja: Lubsko

Postautor: Inez » 2013-10-18, 10:20

O dzięki Zosiu za przypomnienie o oknach hehe ;-)
"Ile dróg musi przejść człowiek zanim zrozumie, że się zgubił"

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-10-18, 19:13

Jolciu-czyli większa część sm została za "kratami szpitala" .Z całą resztą skutecznie się uporamy (nie po dobroci :1: ) :20: - motywacja własną :-) i lekami pt "w domu". :588:
Inez- mam propozycje specjalnie dla Ciebie : zmień nick na robokop :3: . Jesteś jak" jednonoga" perfekcyjna pani domu :shock: (a może taki nick :8: )
:569: Renia-halo Renia -twój ostatni post :5: ,weż no dziewczyno nie wkręcaj . :569: Czy była tu gdzieś NASZA Renia :13: :569: Ktokolwiek widział ,ktokolwiek wie... :8:
Zosia - przez te realia to przynajmniej oczęta nie bolą bo nawet wypatrywać lepszych bez sensu .Więc szanuj oczy-bedziesz wielka (ale to juz piszę pro forma ;-) )
I pogubiłam się : kto ,gdzie ,dlaczego i za ile (ups :oops: ) spowiada :?: Malinia :?: Zosiek :?: :shock:
To ja bez bicia..-okna 4 + jedno balkonowe u rodz . , ugotowany gar flaczków -u rodz. ,standardy kur domowych (ja + mama) ,ogólnie fajne dzionki :-) .
Zero pracy w domu własnopodzielnym z M (bez żalu :mrgreen: )
Pokutę wyznaczyłam niechcący sama . "pomylona"sie zażyłam odwadniająca kulkę szczęścia -NA NOC :22: .
Pozrówki i miłego wieczoru Wszystkim (sobie tez ,a co :!: )
Blanka

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2013-10-18, 20:44

BLANIU :588: to ścierwo nie chce mnie opuścić i nie chciało zostać w szpitalu ,,,,,,ale ja uparta baba jestem i nie daje się :569: pozdrawiam :588:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Jolcia, łącznie zmieniany 1 raz.

Inez
Posty: 180
Rejestracja: 2013-10-01, 17:30
Lokalizacja: Lubsko

Postautor: Inez » 2013-10-18, 20:57

Blanko - takie słowa uskrzydlają pamiętaj o tym (bo już się zastanawiam co jutro mnie czeka)
Jolciu - na to uparte ścierwo to mam ostatnio fajne lekarstwo dzień w dzień coś robię no nie ma ch... we wsi żeby nie działało :!: Nawet nie pamiętam kiedy mnie głowa bolała ups lepiej głośno nie myślę bo się obudzi :mrgreen: Zabijam drania śmiechem i chęcią do działania a moja skarbnica, która śpi na moim łóżku dziarsko mi w tym pomaga. buziole :588:
"Ile dróg musi przejść człowiek zanim zrozumie, że się zgubił"

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2013-10-18, 21:02

INEZ dobrej nocki :-) :588: :588:

Inez
Posty: 180
Rejestracja: 2013-10-01, 17:30
Lokalizacja: Lubsko

Postautor: Inez » 2013-10-18, 21:06

Również życzę i dzban do pełna słońcem napełniam :588: :588: i jeszcze jeden dla wszystkich
"Ile dróg musi przejść człowiek zanim zrozumie, że się zgubił"

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-10-18, 22:43

blanka pisze:I pogubiłam się : kto ,gdzie ,dlaczego i za ile (ups :oops: ) spowiada :?: Malinia :?: Zosiek :?: :shock:
Blanko :-) , najzwyczajniej w świecie wyspowiadałam Malinę ;-) czy aby ostatnio uczestniczyła w odpowiedniej ilości imprez :-D. No i nie ukrywam, że trochę w plecy jest z tym wszystkim ;-), ale obiecała poprawę to i wybaczone Jej będzie :lol:.
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Iwona333
Posty: 981
Rejestracja: 2010-05-04, 19:17
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: Iwona333 » 2013-10-18, 23:31

malina :/, melduję się ;-)Dziękuję za pamięć. Jestem od paru tygodni strasznie przemęczona moje dziecko ma chyba jakiś skok rozwojowy i jak noworodek budzi się dwa razy w nocy :-/ W dzień też się trzeba nalatać za młodą plus obowiązki domowe...
Jolcia, będzie dobrze trzymaj :-)
Reniu :588:
Inez, blanka, joanka,Zosiek, Zosiako, Homag, Konwalia, Aisha :588: Tych co pominęłam serdecznie przepraszam- musicie wybaczyć młodej przemęczonej matce :lol:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Iwona333, łącznie zmieniany 1 raz.

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2013-10-19, 07:35

IWONKO dziecko to sama radość,,,,ale i zmęczenie ,,,dbaj o siebie :588: :588:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-10-19, 11:06

Iwonko- :588: , niby napisze Ci nie przemęczaj sie -tylko jakto zrobić przy takim maluszku
Zosiek pisze: wyspowiadałam Malinę
;-) -Aaaa ,takie buty .
A ja prawie na kolana i tyż win szukałam-swoich (ponoć najciężej znajść ) .
Inez pisze: takie słowa uskrzydlają pamiętaj o tym
-Inez-no za chiny hinduskie tych skrzydeł nie czuję :-D (chyba ,ze w kolano mi wlazły :1: ). Ale będe czujna :-> ,pamiętać tez muszę ,bo mi sie mój tajny notes kończy :4:
Jolciu-ty tez skarbie dbaj o siebie !

W tym miejscu musiałabym może z jakisik planów się wyspowiadać :lol: , ale .. mogę zostać zawezwana popołudniu przez spowiednika Z i :roll: -pokuta bedzie :1: ,więc jak stuknę lenia- może ...Aaaa- karoten mi trzeba z gleby żyznej wyjąć :14: .

Dawid- jak w pracy -nic nie piszesz .
Rybko zwana Dorotą ,ostatnio tylko "na głebinach" można Cię spotkać :-P ?-wypływaj no troche w górę :-)


:517: -właścicielko owego- sen zimowy Cie zbiera :-D -odstąp niewyspanym z 2 godzinki

Miłego sobotniego i południu mono bydzie jakie " dziś" .
Blanka

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-10-19, 12:04

blanka pisze:Renia-halo Renia -twój ostatni post ,weż no dziewczyno nie wkręcaj . Czy była tu gdzieś NASZA Renia Ktokolwiek widział ,ktokolwiek wie...

:shock: O matuchno, myślałam że się pali ;-)
Jestem skarbie, tylko....wena mi zwiała, nogi jakieś takie :-? gonić nie będą i tak :13: Jutro mamy jubileusz i urodziny wnuczki, ciasto robię ale bez entuzjazmu, w środę M idzie do szpitala ale jakoś mi to wszystko nie idzie.
Czytam co u Was i Wiem co trzeba :-> trzymajcie się :588:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-10-19, 18:08

renia1286 pisze: O matuchno, myślałam że się pali ;-)
-o matuchno ,myślałam że zarzuciłaś Blanusię :->
renia1286 pisze:w środę M idzie do szpitala ale jakoś mi to wszystko nie idzie.
- Reniuś ,nie dziwie Ci się .Wizja kogoś bliskiego w szpitalu ,bardziej przytłacza niż osobisty pobyt . Ale-jeszcze do środy (zwłaszcza ,ze jutro święto podwójne macie) , spróbuj sobie troche odpuścić nerwa -posyłam Ci połowę moich pozytywnych fluidów :588: .

No i póki co ni ma nikogo :cry: .

Ale . Ja trwam .Bumeluje ostatnio ,ale to usprawiedliwione ;-) . I czy chcecie czy nie- i tak mysle o Was :-> .

Zosiek jak jesteś lub bedziesz - marchewka zebrana ,sprzątanko-błysk ,obiady szt.2-dzisiejszy (juz nie były) i jutrzejszy ,babka-dla rodzinki ,bo dalej "tracę kg" ,pranie szt 1 .Amen :-D .
Na kolację zaplanowałam sobie budyń :oops: (noo ,lubię...),reszta familii co kto złapie :-P .

I wieczór :-| ,a za tydzień dni jeszcze krótsze ..

Więc- odpoczywajcie :-)

Ps. 11 dni bez kącika złego humoru :-) ,ale i tak nie wierze ,ze wszyscy radośni i weseli .
Blanka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości