Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2013-11-06, 10:53

homag pisze:
Iwona333 pisze:i w czwartek proszę kciuki trzymać

Iwonka jeden już masz. Tuba nie taka straszna, jak zapodadzą dobrą muzę, nawet się nie zorientujesz kiedy wyjedziesz z niej. :-)


muzyka jest mocno relaksacyjna, zwykle po 10 min już śpię ;)

Dzisiaj dobre bo w końcu przyszły pieniążki z zusu. Parę dni opóźnienia miała znów poczta bo ponoć 29.10 wysłane. Tak, wiem że mogą na konto przysyłać i nie ma problemów ale co im podaje numer konta to i tak uparcie dalej przesyłają w sposób tradycyjny. Może jak na rentę zasłużę to zaczną przysyłać normalnie.
Przekalkulowałem wydatki i okazuję się że na zakup nowej garderoby zimowej nie wystarczy. Może to i dobrze bo ciężko znoszę zakupy ubraniowe.

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-11-06, 17:09

zosiako pisze:nawet ostatnio zdjęcie mu nasze Państwo przysłało ;-)
hehe to te francuzy tak mają, że fotografować je lubią :) mojego francuza też fotografują i to drogie foty są :D

zosiako pisze:Malinko bo nam zmarzniesz , szukaj szybciutko

zmarznąć nie zmarznę bo w szafie trochę tego na zimę jest ale chciałabym nowy, ładny nio ale nie ma ;/ dziś przeleciałam całe miasto i marnie, marnie ehh

zosiako pisze:chyba czas odpuścić i wyjść z założenia, że co mam zrobić dziś, zrobię pojutrze i będą dwa dni wolnego :-D
bo odpoczynek należy się każdemu :D

Iwona333 pisze:Dzisiaj dostałam skierowanie na rezonans i w czwartek proszę kciuki trzymać, żebym nie umarła w tubie
moje kciuki masz i wracaj szybko do zdrowia :588:
pSeMek pisze:Może to i dobrze bo ciężko znoszę zakupy ubraniowe.
no a ja to zbyt dobrze je znoszę hehe a potem same problemy :) bo ciuchy w szafie już się nie mieszczą :)

moje dzisiaj zabiegane :) szybki sen po nocce, potem spotkanie w barze, maraton po sklepach :) piękną marynareczkę sobie kupiłam i cieplutkie rękawiczki :D ale płaszcza jak nie było tak nie ma ;/ i chyba w weekend jadę gdzieś dalej szukać bo w moim mieście marnie ;/ powoli rusza mój remont mieszkania :) najpierw burzą mi wszystko a potem będą budować :) jeszcze długa droga ale grunt, że już coś się dzieje :D jeszcze 3 nocki w tym tygodniu i sobota coraz bliżej :) a jak sobota to iiii imprezaaaa :)
buziaki Forumki :588: :588: :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-11-07, 09:00

Iwona333 pisze:w czwartek proszę kciuki trzymać, żebym nie umarła w tubie Przyplątał się lekki rzucik i na 10 dni mam Milligammę- biedna pupa

W czwartek trzymam kciuki, co by Nasza Iwonka nie umarła w tej tubie :588:
Milgamma nie jest taka straszna, pupa wytrzyma. :->
Malwinko u Ciebie dużo się dzieje, czyli wszystko w normie,
znaczy jest dobrze . ;-) :588:
pSeMek pisze:Przekalkulowałem wydatki i okazuję się że na zakup nowej garderoby zimowej nie wystarczy.

Przemku, to chociaż płyn do szyb kup ;-) :-D
A moje dzisiaj takie jak wczoraj , czytam co u Was, myślę o Was i ogarniam powoli chałupę, bo uzbierało mi się :14:
Trzymajcie się, każdy na swój sposób :-)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez renia1286, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Inez
Posty: 180
Rejestracja: 2013-10-01, 17:30
Lokalizacja: Lubsko

Postautor: Inez » 2013-11-07, 11:23

Pozdrawiam Wszystkie dobre duszyczki na forum. Trzymam kciuki chociaż jedną ręką ale bardzo mocno.
A moje dzisiaj podobnie jak u Reni powolutku ogarniam i zgarniam co trzeba :-) Tylko pogoda nie dopisuje ani na pranie, ani na mycie okien eh wyrobić do weekendu trzeba
"Ile dróg musi przejść człowiek zanim zrozumie, że się zgubił"

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2013-11-07, 12:15

renia1286 pisze:Przemku, to chociaż płyn do szyb kup ;-) :-D


tego nie może zabraknąć bo czymś muszę robale z szybki kasku usuwać ;)

Jeszcze jedna jazda mi została do wykonania w tym roku to pogoda nie pozwala a to tylko na stacje benzynową trzeba

ciekawe jak tam Iwona, czy dała radę czy nie. i w ogóle skąd się wzięło stwierdzenie że rezonans=trumienka

Iwona333
Posty: 981
Rejestracja: 2010-05-04, 19:17
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: Iwona333 » 2013-11-07, 15:29

Jestem, jestem i nie umarłam ;-) Choć było blisko całe 40 min tam przeleżałam...Dziękuję za kciukasy- pomogły:-) Bardzo fajne panie były jak powiedziałam o moich obawach to pokazały mi, że one mnie widzą itp. Ps Kłamcy-żadnej muzyczki nie było :-P Potem musiałam poczekać jeszcze 40 minut zanim zrobili mi zastrzyk...
renia1286, szczerze to wole 20 zastrzyków niż jeden rezonans:-) Mi się szybko zrosty robią...Kochana jesteś :588:
Eh ja też mam do ogarnięcia dom ale nie chce mi się :-/ I nie robię ;-)
pSeMek, malina , homag, dziękuję :588:
Ostatnio zmieniony 2013-11-07, 15:40 przez Iwona333, łącznie zmieniany 1 raz.

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2013-11-07, 15:33

a ja właśnie wczasy kupiłam :oops: i się kurka strasznie cieszę :23: :23: :23:
zaraz będę miała słońce i ciepełko :23: :23: :23:
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-11-07, 15:52

U mnie szaro,buro i ponuro :-| . Ogarniacie,biegacie..,ja dziś odpuszczam . Jakies przesilenie jesienne mnie dopadło..(taka lepsza nazwa lenia ;-) ).
homag pisze:Tuba nie taka straszna, jak zapodadzą dobrą muzę,
- Wojtku i Przemku chyba wybrańcami jesteście ,bo mnie też nigdy żadnej muzyki nie puszczają . Ale szczerze mówiąc nigdy nie odczuwam strachu przed IMR .Iwonka-oby po milgamme odpuściło :588: .
Mnie jakoś znowu po oczach daje zmiana oświetlenia tzn. wcześnie ciemno ,światło domowe (zawsze muszę na max) ,za dnia też raz jaśniej raz pochmurno .Co roku mam ten sam problem .Potem w głowie mi się zaczyna :558: i to w ten najgorszy sposób -szybko ,krótko i.. padnij (ale dotychczas tylko raz-da się żyć) .Nie mniej dobrze że w środę mam kont. u neuro .
Blanka

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Postautor: rybka » 2013-11-07, 16:36

No właśnie...przesilenie...najpierw jesienne, potem wiosenne. Nie lubię jak nie ma słońca. a potem jak jest go za dużo to też nie lubię... :-?

Mnie też muzyki nie puszczali, ale dźwięki dzwonów, młota kowalskiego, maszyny do borowania asfaltu słyszałam jak najbardziej :-D . Zdrówka dla Was bo widzę spadek formy :11:

Renia i jak, znalazłaś tego francuza :?:
A ja z pytaniem mniejszego kalibru: jestem na kupnie blendera, ma ktoś jakie sugestie na co zwracać uwagę :?: (typu ilość WAT, stojący, wiszący :roll: )
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-11-07, 17:06

rybka pisze:Renia i jak, znalazłaś tego francuza

Daj spokój kochana, marudzi jak... :-D teraz naszło go na skodę.
Wnerwił mnie tylko i przestałam szukać, niech se sam znajdzie.
Ja tak po cichu sobie co raz coś obejrzę, Was podpytam ale nic nie mówię. :-)
Blender sobie kupię a co? :lol: serio, też chcę, tylko nie wiem jaki. :13:
Iwonko wiedziałam, że Twoja pupa nie szklanka :-D
Blaniu ale nie wymiękasz co? Trzym się :588:
Ps. A może zróbmy Nasz forumowy rankig aut? :->
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2013-11-07, 17:09

rybka pisze:...przesilenie...najpierw jesienne, potem wiosenne

ja jak miałam ostatnie przesilenie,to okazało się ono ciążą ;-) :mrgreen:
rybka pisze:A ja z pytaniem mniejszego kalibru: jestem na kupnie blendera

kupiłam kiedys jakiś wypasiony firmowy model -padł,ale oczywiście zaraz po gwarancji ,koszt naprawy przewyższał koszt zakupu :evil:
potem kupiłam jakiś zwykły "no name" w lidlu czy innym markecie ,za 50 zł -trzeci rok chodzi jak burza :mrgreen:
warto ,żeby była przystawka do blendowania,pojemnik z nożami do krojenia ( z tego akurat często korzystam,przepuszczam przez to wszystko co się da łącznie z pietruszką do rosołu),waro zwrócić uwagę czy jest blokada przycisku start w trakcie pracy ,u mnie nie ma i cały czas jak go używam musze trzymać palcem
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-11-07, 17:33

renia1286 pisze:Malwinko u Ciebie dużo się dzieje, czyli wszystko w normie,
znaczy jest dobrze .
tak Reniu wszystko w normie :) coś mi się robi pod okiem, a zawsze jak się robi to potem były problemy z eSMesem ale próbuję o tym zapomnieć i walczę dalej... Znajomi trochę się martwią bo "koniec roku" u mnie od kilku lat jest problemem więc karzą mi odpoczywać nio ale ja buntowniczo siup na imprezkę lecę :D i tak jest najlepiej - nie przejmować się tylko walczyć z tym eSMesem :D :20:
renia1286 pisze:ogarniam powoli chałupę
u mnie na górze burzą więc na dole wszystko jest hehe mama się denerwuje ale z kurzem ciężko wygrać nio ale też powoli ogarnęłam co nie co :D
Iwona333 pisze:Jestem, jestem i nie umarłam Choć było blisko całe 40 min tam przeleżałam
a ja to jestem jakaś inna bo nie mam problemu z rezonansem, a nawet i go lubię tylko zawsze mi tam zimno i to jest największy problem :) Iwonka odpoczywaj i niech mąż Ci tyłek masuje aby zrosty się nie robiły :22:
joanka pisze:a ja właśnie wczasy kupiłam
ja też o tym myślałam nio ale urlopu już nie dostanę ale Ci zazdroszczę... słońce, ciepełko, luzik wczasowy :)
blanka pisze:Wojtku i Przemku chyba wybrańcami jesteście ,bo mnie też nigdy żadnej muzyki nie puszczają
u mnie też muzyki nigdy nie było tylko to charczenie rezonansu....
joanka pisze: kupiłam jakiś zwykły "no name" w lidlu czy innym markecie ,za 50 zł -trzeci rok chodzi jak burza
wydaje mi się, że w blenderze liczy się moc :D

Tak się zastanawiam gdzie są nasze forumowe Zośki ??? :569: Zosiako, Zosiek zbiórka :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2013-11-07, 17:40

rybka pisze:jestem na kupnie blendera, ma ktoś jakie sugestie na co zwracać uwagę :?: (typu ilość WAT, stojący, wiszący :roll: )

Ponieważ blender to rodzaj męski, myślę że zawsze lepiej wygląda stojący :1: Ja mam Bosha, ile ma wat nie wiem bo się wytarło, ile ma lat :13: od zawsze był i chodzi ani jęknie (bo Niemcy zawsze grają do końca :lol: )
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-11-07, 22:36

malina :/ pisze:Zosiek zbiórka
Kolejno odlicz :lol: - 1 :610:

Tak czytam co u Was... przesilenie jesienne, wiosenne, tudzież ciążowe ;-) , wczasy, przegląd czterech kółek i wystawianie... czterech liter :shock: - Iwona trzymaj się dzielnie :22:, impreza w kapsule czasu :599:, szkoda tylko, że...
Iwona333 pisze:żadnej muzyczki nie było :-P
:lol: :lol: :lol: - Chłopaki - wstydźcie się :lol:

malina:/ pisze:piękną marynareczkę sobie kupiłam i cieplutkie rękawiczki :-D
Dorzucam swoje kozaki - dobre i co... :lol:
Aaa... i już teraz będę wiedziała, że dobry sprzęt AGD to tylko rodzaju męskiego :lol: - sporo się można od Was nauczyć :lol:

Słuchajcie, podobnie jak Inez i Renia...
renia1286 pisze:ogarniam powoli chałupę, bo uzbierało mi się
Tak sobie pomyślałam, że wieczory długie to może wzięłabym się za segregację tego wszystkiego co ostatnimi czasy zgromadziłam :shock:. Tak już mam, że na wszelki wypadek niczego nie wyrzucam, bo być może kiedyś ( nie wiadomo kiedy ) może się przydać :lol: - zazwyczaj się nie przydaje... :roll: :lol:

Trzymajcie się ciepło, niech Wasze wpisy będą twórcze :-D
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-11-07, 22:56

jak kolejno to kolejno - odliczam- 2 :lol:

dzieje się dzieje u Was i dobrze :-)

Iwonka - szmer w rezonansie :shock: ja mam wrażenie jakby pociąg na mnie jechał, huczy, wali i stuka, ja mam nadwrażliwość słuchową i zawsze biorę ze sobą korki do uszu i koc ;-) bo zimno tam straszliwie, I najważniejsze oby wynik wyszedł prawidłowy

Dorotka - ja mam zwykły blender z lidla z przystawkami i działa jak burza, nawet ostatnio lód nim kruszyłam bezproblemowo

Blana - odpuść :564:

i ja chcę na wakacje :506:

Zosiek - sorki o tej porze moja "tfurczość" przysypia :lol: także proszę inni do dzieła ;-)

dobrego wieczoru? nocki? wszystkim :588:

jutro jadę na sobieskiego do neuro. zobaczymy co powie. pudło wyników i badań ( zebrało się tego trochę od 2001 roku) ciągnę ze sobą


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości