Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2013-11-09, 18:16

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Gry Wstępnej.. :4:
Kto nie świętował rano, może jeszcze skorzystać z tego święta wieczorkiem.
Wydaje mi się, że warto.. :-)
Wojtek

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2013-11-09, 20:00

homag pisze:Masz szczeniaka Pszemek ? :6:


szczeniaczek to już nie jest bo 6 mc ma ale już połowę tego co ja waży ;)

pSeMek pisze:Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Gry Wstępnej.. :4:


tak sobie pomyślałem że mi to wystarczy widok kobiety pracującej w kuchni szykującej coś specjalnie dla mnie i tu nagle niespodzianka bo koleżanka zaprasza na ciasto które zaraz będzie piec :)

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2013-11-09, 21:18

Witam wszystkich
dawno mnie nie było. Po prostu urwanie głowy. Rozpoczęłam drugą część szkolenia, ostatni semestr szkoły i przygotowania do egzaminu państwowego, no i codzienność. :-)
Mam nadzieję, że wszystko mi się uda i kondycja (czyli zdrówko) pozwoli.
Jeszcze jedno - dziś wypisałam się ze wszystkich grup sm na facebook-u.
Trochę to jest dziwne, że na forum używa się nicków, a na facebook-u już nie. Jak będę chciała skontaktować się ze swoimi przyjaciółmi (czyli z wami) to zrobię to tutaj. :-)
Pozdrawiam gorąco i postaram się być z Wami częściej :11:

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-11-10, 22:13

Wczoraj był Dzień Gry Wstępnej,dzisiaj jest Dzień Jeża :lol: ...znamienne to następstwo jednego po drugim.. Pewnie ta gra wstępna za długo trwała :-D
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-11-10, 23:04

Hmm..... trochę mnie tu nie było. Owszem podczytywałam Was w komórce ale to nie to samo co komp;) Miałam duży rzut, szpital i solu zrobiły swoje, depresja dołożyła też swoje a teraz łykam prochy i staram się jako tako funkcjonować. Jak znowu zniknę to się nie dziwcie, deprecha ma różne oblicza ale Wy o tym wiecie....
Buziaki dla wszystkich :588: :588: :588:
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-11-10, 23:25

Aisza dla Ciebie największy buziak :588: i wracaj szybko do siebie :588: , a deprechę za drzwi :20:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-11-11, 07:58

aisza pisze:Hmm..... trochę mnie tu nie było.


Hmm... dokładnie 18 dni nikt tu z megafonem o 5 rano nie robił pobudki Obrazek Rozespałam(stęskniłam Obrazek ) się przez te kilka dni normalnie no.. Obrazek

Weź Tuńcia.. zmień perspektywę i usmiechnij się...ołki ? Obrazek

Obrazek
********************************************************************

A w temacie nietypowych świąt...dzisiaj jest Japoński Dzień Singli . Machnę sobie skośne oczy i będę świetować...a jaaak! :23:

I Cytacik dnia: ;-)
„Coś jest nie tak z moim wzrokiem. Jakoś nie widzę siebie w pracy.” - Teddy Bergerson
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2013-11-11, 09:12

anula;) pisze:A w temacie nietypowych świąt...dzisiaj jest Japoński Dzień Singli . Machnę sobie skośne oczy i będę świetować...a jaaak! :23:


a jak to to się świętuje? bycie singlem ostatnio chyba jest dość modne ale ja tam dalej twierdze że jestem samotny a nie singiel

dzisiaj trzeba świętować nasze narodowe święto a nie obce, race, maczety w dłoń i na pochód. na szczęście są alternatywy w postaci zawodów motocrosowych na które chyba się wybiorę jak tylko jakiś kierowca się znajdzie bo coś dziś nóżki się buntują po nocce

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-11-11, 09:43

anula;) pisze:„Coś jest nie tak z moim wzrokiem. Jakoś nie widzę siebie w pracy.” - Teddy Bergerson
dobry cytacik i fajnie jak człowiek nie widzi siebie w pracy :D

Witam Was Kochani- miłego dnia życzę :) chłodno u mnie ale to mnie nie powstrzymuje :D po wczorajszym dniu po imprezowym i bardzo "pracowym" - przetrwałam, a dziś trzeba dzień dobrze spożytkować więc wyruszam na wycieczkę padło na Zamek więc jadę odwiedzić Zamek Grodziec, aby choć przez chwilę poczuć się księżniczką - może jakiś rycerz się znajdzie hehe :22: :22: :20: :20: :23: :23: przyjadę i siadam do ciasta, które po 22 robiłam hehe więc popołudnie powycieczkowe z ciastem i jakimś likierkiem w ręku - ojj lubię takie dni, lubię :D
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-11-11, 10:39

Aisza-dobrze ,że już jesteś .Rzucisko pogoń do diabła ,deprechę też..i :-) :-) nie znikaj nam :588:

Pozdrowionka na cały dzionek :11:
Blanka

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-11-11, 11:47

Postaram się nie znikać a od jutra będę anulę budzić o świcie;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-11-11, 11:49

pSeMek pisze:
anula;) pisze:A w temacie nietypowych świąt...dzisiaj jest Japoński Dzień Singli . Machnę sobie skośne oczy i będę świetować...a jaaak! :23:


a jak to to się świętuje? bycie singlem ostatnio chyba jest dość modne ale ja tam dalej twierdze że jestem samotny a nie singiel


Tia... no ja świetować mogę,np.wystawiając "swojego" nieślubnego za drzwi... nie za okno bo to 11 p...litość mam- w końcu to i Jego święto.On też mnie może wystawić,chociaż to ja jestem u siebie... taki wentyl bezpieczeństwa w postaci własnych 4 ścian . :-D

A pojęcia singiel i samotny? Hmm...Od 10 lat żyję w związku bez związku... czyli jestem singielką ( jak zwał tak zwał) ..W którym to związku bywam tak samo "samotna" jak ludzie w "szczęśliwych" małżeństwach z np.20 letnim stażem ;-) .Czasami te "drugie połówki pomarańczy" po latach okazują się grejpfrutami :shock: .. Sarkaźmik taki no :mrgreen:
Taki cytacik..mąąądry mi się przypomniał.. "samotność we dwoje ciąży podwójnie"
Ojojoj...coś pokrętna ta moja polityka prorodzinna dzisiaj... :lol:

Ale tak naprawdę,to bardzo rzadko czuję się samotna.... i to tylko wtedy kiedy się zapominam ..Kiedy zapominam,że jestem.. zawsze -tylko częścią.. nazwijmy to.."Wszechświata" ;-) .. Jak to Lec mawiał "Samotności,jakaś ty przeludniona" ,albo "Ludzie są sobie bliżsi, świat się przeludnia " :-D
Mawiał też "Czasem odkrywamy pełni dumy jakiś dziewiczy ląd myśli. Ale w końcu widzimy gdzieś w lesie opakowanie środka antykoncepcyjnego." ,w związku z czym przestaję lozofować i spadam w codzienność pożerania 15 liści jarmużu :lol:

Miłego miłego pSeMku! :-) ( ja pierdzielę ,ale nick pokręcony...prawie jak mój gdzieś tam w sieci..:moqui -marbles :lol: )
Moqui to takie kamienie z hematytowym jądrem występujące w jednym miejscu na świecie...Na pustyni Navajo . Występują...toczą się zawsze parami.. (z tym zawsze to bym polemizowała,ale..legendy mają swoje prawa ).
Indianie mówią,że są żeńskie i męskie ;-) Oooczywiście ludzie Zachodu ( zachodu za dojeniem naiwnych) ,dorobili do tych kamieni całą jakąś chorą ideologię,a mnie one się po prostu podobają...Dziwaki takie .No qrcze... w naturze jednak wszystko chce się parować łamane przez parzyć .Nawet kamienie :lol: Wyglądają tak:

Obrazek

O! To jeszcze zagram coś.. tak tak..wiem, że tu się nie gra ,ale co tam.. To podkład muzyczny ...

Długość dżwięku samotności ;)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

artur68
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-11-10, 21:52
Lokalizacja: Lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: artur68 » 2013-11-11, 13:05

Od dłuższego czasu mam problemy, chyba samym z sobą- nie potrafię dotrzeć do powiedzmy, normalnego lekarza. wszyscy są tacy sami :(
Czas jest bezwzględnym rzeźbiarzem ludzi.

Odisseas Elitis

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2013-11-11, 13:58

aisza, wracaj do poprzedniej formy jak najszybciej i dużo zdrówka Ci życzę. :-)
Anulka , jeden Twój post, a myśli, filozofij, mądrości, dylematów na kilka lat, choć coś jest w tym, że natura ciągnie do parowania i tego się trzymajmy..
A jutro Dzień Bicia Rekordów.. ;-)
Wojtek

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 64
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2013-11-11, 15:20

AISZA zdrowia życzę :11: :11:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 641 gości