Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-03-22, 16:29

Reniu- Tobie teraz potrzeba mnóstwo ciepła i serdeczności . Zawsze możesz na to liczyć . A ode mnie jeszcze kilka dopalaczy :588:

k-a-s-i-a.39 pisze: dzisiaj zaczęłam się odchudzać
- jakis czas temu też próbowałam :-D , ale ...ciuchy pasują , słodycze lubię aż za bardzo :oops: .. i dałam spokój .Tobie życze powodzenia i wytrwałości :-)

A moje dziś zbliża się luzik :10: .Jeszcze tylko coś obiadowego na jutro zakończę :-D i :3: .Tez grabiłam badziewie :14: -to sie chyba rozmnaża :!: .No i sprawa dla mnie grożna ,dla Was może zabawna.. ale mój kot Fela coś utyła podejrzanie :14: .I będzie akcja- ile komu nowych futrzaków :14:
Wojtek- jak by coś ,to Ci jakos podrzucę ? Ok ? :-D
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez blanka, łącznie zmieniany 1 raz.
Blanka

k-a-s-i-a.39
Posty: 168
Rejestracja: 2013-03-08, 15:07
Lokalizacja: Lipsko

Postautor: k-a-s-i-a.39 » 2014-03-22, 18:06

Dzięki Blaniu. Ja też tysiąc razy się odchudzałam i nic. Zobaczymy teraz.Właśnie wróciłam z dalekiego spaceru i ledwo żyje.
Mój kot zachorował na świerzba. Leczę go już 3 tygodnie i nadal ma.

Ja Reni też przesyłam buziaki :588:

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-03-22, 18:30

k-a-s-i-a.39 pisze:.Wczoraj moja mama wjechała mi na ambicję, i zaczęła prawić mi kazania że przytyłam, że się mało ruszam itd.. I dlatego, muszę jej i sobie udowodnić że mogę schudnąć.

Kasiu brawa dla Twojej mamy :-) Na pewno nie powiedziała tego złosliwie,ale z ruchem to na pewno ma kobieta rację, przyda się każdemu z nas.Ja własnie wróciłem ze spaceru, chyba znów się zmienia pogoda :-/ Zimno jakos sie robi i pada <a miało być tak pięknie>
k-a-s-i-a.39 pisze:Ja też tysiąc razy się odchudzałam i nic

Może własnie jest ten 1001 i okaże się lepszy raz od innych :-)
blanka pisze:Tobie życze powodzenia i wytrwałości
ja też się przyłączam,
pozdrawiam i życzę dużo siły i konsekwencji w walce z bezruchem :-)
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2014-03-23, 09:02

Dzisiaj kończę ostanie zamówienie dla Klientki na pirografię i jak mnie grypa nie połamie (a coś mi się tam tłucze po kościach :-/ ) to za tydzień zaczynam sezon wędkarski :23:
Dziękować Bogu, że zimę miałem super, bez rzutu ani innego poważniejszego choróbska i dorobiłem sobie na wędkowanie przez cały sezon :-P
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-03-23, 12:45

Fajnie dziewczyny, że się podnosicie :588:
renia1286 pisze:Jak upadam piszę do Was z Waszą pomocą wstaję i....ciągnę dalej.

k-a-s-i-a.39 pisze:Właśnie tak jest. Ja też piszę do Was, i opowiadam Wam o swoich kłopotach. I właśnie dzięki Wam jestem silniejsza.
bo w kupie siła :23:

k-a-s-i-a.39 pisze:Ja też tysiąc razy się odchudzałam i nic
ja jak się wzięłam za siebie i zmobilizowałam to 15 kg w dół ale przez ostatnie 3 lata trochę mi się pogmatwało w życiu, trochę dołów, trochę sterydów, totalny brak sportu i przez 3 latka 15 kg w górę i jakaś mobilizacja by mi się przydała ale jak na razie to jej w tej kwestii brak aczkolwiek powolutku dojrzewam do tej decyzji 8-) Kasia trzymam kciuki za wytrwałość w diecie :D

Zibi pisze:Dziękować Bogu, że zimę miałem super, bez rzutu ani innego poważniejszego choróbska i dorobiłem sobie na wędkowanie przez cały sezon
no i super, że będziesz mógł dzięki temu poszaleć z swoim hobby :) a grypa musi odpuścić bo sezon zacząć trzeba zgodnie z planem :D

:569: a ja właśnie dziś mam WOLNĄ NIEDZIELę - to brzmi nieprawdopodobnie, aż musiałam się uszczypnąć rano :23: i nie robię nic i jestem strasznie z tego powodu zadowolona :22: wyspałam się za wszystkie czasy, wyleżę się za wszystkie czasy - cudownie mieć taką leniwą niedzielę nic nie robienia :23: jak mi brakowało takiego dnia :23:

buziaki dla wszystkich :588:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez malina :/, łącznie zmieniany 2 razy.
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2014-03-23, 13:31

blanka pisze:Wojtek- jak by coś ,to Ci jakos podrzucę ? Ok ?

Ja jestem zza, tylko żona już niekoniecznie byłaby uradowana.
Blaniu, ale zawsze możesz przyjechać bez kotka.. ;-)
Zdrowej niedzieli wszystkim życzę. :-)
Wojtek

Awatar użytkownika
Myszona
Posty: 1494
Rejestracja: 2007-10-17, 18:17
Lokalizacja: Łódż

Postautor: Myszona » 2014-03-23, 18:44

Moje dzisiaj,to urodzinowe cmokaczki od najbliższych,slodycze w naturze i ,o zgrozo(!),w...michalkach :-/ Właściwa impreza w sobotę.
ol
[b]Reniu,K-a-s-i-u rozumiem Wasze rozgoryczenie.Też choroba coś mi "daje do wiwatu"Bol,to chyba moje 3(mam 2) imię.Trzymajcie się życie jest,mimo wszystko PIęKNE .Pozdrawiam. :20:
"Nie zawsze jest miło...ale ja się nie poddaję!"

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2014-03-23, 19:14

Moje dziś to totalne lenistwo;) Zrobiłam obiad, później nastawiłam zmywarkę i siedzę i się nudzę;)
Mam co prawda masę roboty papierkowej(z naszego Stowarzyszenia) ale jakoś mi się nie chce dziś myśleć, a przy tych bilansach, sprawozdaniach i preliminarzach trzeba mieć świeży umysł co by byków nie narobić bo skarbówka dopatrzy się raz dwa;)
Jutro też mam dzień a muszę się śpieszyć bo do końca marca muszę złożyć do skarbówki CIT-8 i CIT 8/0
Jak ja to uwielbiam:)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

AlexL4
Posty: 249
Rejestracja: 2013-03-13, 21:40
Lokalizacja: Liverpool

Postautor: AlexL4 » 2014-03-24, 00:35

moje dzisiaj (u mnie jeszcze niedziela :-D ) zaczelo sie fatalnie.
w nocy srednio co godzine budzil mnie bol plecow/ramion/nog/szyi, chyba z powodu sztywnych miesni. Do tego skora na bokach tulowia bolala mnie od samego dotyku, wiec krecilam sie z boku na bok przez cala noc. Wstalam cala obolala, wiec mozecie sobie wyborazic moj nastroj biorac pod uwage, ze czekalo mnie 11 godzin w pracy.
Na szczescie mialam niezla bieganine (pracuje w restauracji w centrum) i pomimo bolu moglam troche zapomniec o tych dolegliwosciach, a dwie tabletki paracetamolu tez nieco to zlagodzily. Co prawda pod koniec mialam wrazenie, ze sie przewroce, bo ledwo stalam, do tego standardowo pogorszyly sie zawroty glowy, ale szczesliwie zadanie wykonane. jestem juz w domciu w jednym kawalku i teraz... pewnie nie bede mogla zasnac przez mrowienia, prady i bol. Ahh :8:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez AlexL4, łącznie zmieniany 1 raz.
But I won't cry for yesterday
There's an ordinary world
Somehow I have to find
And as I try to make my way
To the ordinary world
I will learn to survive

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-03-24, 10:04

homag pisze:Ja jestem zza, tylko żona już niekoniecznie byłaby uradowana.
Blaniu, ale zawsze możesz przyjechać bez kotka.. ;-)
- jakoś -Wojtku- choćbym nie chciała,ale rozumiem twoją żonę (to pytanko moje jakby retoryczne było ) .Dlatego nasze do ludzi pójdą ,a nie zostaną w domu :-)
Za zaproszenie dziękuję- jeżeli kiedyś będę na Podkarpaciu zapytam o Wojtka Homaga i przyjadę :-)

Alex- wyśpisz sie ,przejdzie :-)
Blanka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2014-03-24, 10:11

blanka pisze:jeżeli kiedyś będę na Podkarpaciu zapytam o Wojtka Homaga i przyjadę

Trzymam Cię za słowo. ;-)
Wojtek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-03-24, 17:15

I się zrobiło szaro ,buro ,ponuro ,deszczowo i wrednie :2:
Blanka

AlexL4
Posty: 249
Rejestracja: 2013-03-13, 21:40
Lokalizacja: Liverpool

Postautor: AlexL4 » 2014-03-24, 17:24

Blanka oczywiscie przeszlo, chociaz jest jedna nowa rzecz, ktora utrzymuje sie od paru dni - spasmy (jest takie slowo po polsku, czy to moje radosne tlumaczenie? :-D ). To dopiero potrafi czlowieka zirytowac, o popoludniowej drzemce juz moge zapomniec, bo ciagle mi sie rece/nog/palce/miesnie ruszaja, chociaz nikt ich o to nie prosi :roll: dobrze, ze za trzy tyg. mam wizyte, chyba zaprezentuje mojemu neuro caly zeszyt spostrzezen dotyczacych objawow :-)

A pogoda sie poprawi, wiosna idzie :3: U mnie caly dzien slonecznie, ale zerwal sie teraz masakryczny wiatr. Prawie codziennie po poludniu tak od morza ciagnie <zimno>
But I won't cry for yesterday
There's an ordinary world
Somehow I have to find
And as I try to make my way
To the ordinary world
I will learn to survive

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-03-24, 17:44

A moje dziś radosne - szkodniki wymiotły medale na powiatowych zawodach w pływaniu :-D

Wszystkim dużo zdrówka :11:
Kasia - 3mam kciuki za walkę z kg
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez zosiako, łącznie zmieniany 1 raz.

k-a-s-i-a.39
Posty: 168
Rejestracja: 2013-03-08, 15:07
Lokalizacja: Lipsko

Postautor: k-a-s-i-a.39 » 2014-03-24, 17:57

A ja dziś byłam na polu i sadziłam aronie.
Z kotem byłam u weta , dostał jeszcze 7 zastrzyków.
A teraz idę się kąpać , i na telewizor.

Nie dziękuje- żeby nie zapeszyć.

Pozdrawiam :588:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez k-a-s-i-a.39, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 651 gości