Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Postautor: rybka » 2014-11-12, 16:48

renia1286 pisze:Blanko to u Ciebie ona jeszcze?...

też mnie to zdziwiło, ale skoro wczoraj słyszałam ryk kosiarek do trawy - znaczy wczesna jesień jest :4:

Blanuś , a gołąbki mus Ci teraz zrobić, no chyba że się do Reni uśmiechniesz :-)

PS.: jutro u mnie też jeszcze będą gołąbki g:D
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-11-12, 17:27

renia1286 pisze: to u Ciebie ona jeszcze?

rybka pisze:też mnie to zdziwiło


Dziewczyny marchewka jak ta lala :-D , obtrzepana z ziemi ,suszy się :-D .Wcale nie przymarznięta :-) . Zakończyłam sezon :-D

renia1286 pisze:Wpadnij do mnie skarbie,
- oj skoczyłabym Reniu do Ciebie ,fajnie by było :-)

renia1286 pisze: Gołąbki nawet jestem skłonna zrobić, tylko.... :arrow: :-)
- cały dzień się :-) :-D :lol: itd. i ani jeden gołąbek nie doleciał :14: , pewnie adres pomyliły :-(

rybka pisze: gołąbki mus Ci teraz zrobić,
- taaa.. ,ale mam plan :!: W piątek przyjezdza Mama pomieszkać parę dni...Może w ptactwo bezpierzaste pójdziemy :lol:

Pozdrówka wszystkim i miłego wieczoru :11:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-11-12, 19:35

rybka pisze: jutro u mnie też jeszcze będą gołąbki
U mnie też jutro będzie to co dziś, skoro smakowało to nie ma się co wysilać :lol:
Niby w garach nie siedziałam, ale jeszcze nie odpoczęłam, a bo to wierszyk na Mikołaja trzeba się nauczyć, a to nowo poznana literka do napisania, a to matematyka i zamiana jednostek :599:, no... troić się musiałam :lol:
No i maluję w dalszym ciągu... i końca nie widać :-P
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

młodyM
Posty: 109
Rejestracja: 2014-10-27, 20:28

Postautor: młodyM » 2014-11-13, 11:07

rybka pisze:też mnie to zdziwiło, ale skoro wczoraj słyszałam ryk kosiarek do trawy - znaczy wczesna jesień jest :4:



Ty się nei dziw że słyszysz jeszcze ryk kosiarek....
Pracuje w sklepie z art. ogrodniczymi i w ostatnich dniach ludzie własnie zaczęli znowu kupować kosiarki, a niektórzy od razu zestaw - kosiarka i odśnieżarka ^^

Od paru dni żyje małym jakby strachu...
Oprócz tego że jestem ciągle przeziębiony itd to w ostatnich dniach miałem sytuacje która także wystąpiła przed 1 rzutem...
Mianowicie trzęsienie się reki/dłoni. Normalnie siedziałem w domu coś tam czytałem i chcąc podnieść szklankę dłoń zaczęła mi się masakrycznie trząść. Taka sama sytuacje miałem 2 dni przed pierwszym mrowieniem/odrętwieniem...

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2014-11-13, 12:13

zosiasamosia,
to rzeczywiście masz jak zawiązać :))) .Dużo siły i wytrwałości.

młodyM pisze:Od paru dni żyje małym jakby strachu...

Spokojnie. Sam widzisz, że pogoda jest dla nas nie najlepsza. Trochę czasu, witaminek i odpoczynek i będzie dobrze. Złe myśli wyrzuć do kosza i zobaczysz, że będzie dobrze. :588:

A ja od wczoraj już nie mam gipsu, tylko ortezę, no i zwolnienie do 20 grudnia. Orteza ok (zawsze to lżej). co do zwolnienia to wolałabym iść do pracy. :roll:

młodyM
Posty: 109
Rejestracja: 2014-10-27, 20:28

Postautor: młodyM » 2014-11-13, 12:23

No tak tylko ja tak już od miesiąca przeziębiony praktycznie ciągle....
A ta trzęsąca się ręka mnie po prostu wystraszyła trochę.

Chętnie się zamienię i pójdę na zwolnienie...

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2014-11-13, 14:20

młodyM pisze:No tak tylko ja tak już od miesiąca przeziębiony praktycznie ciągle....
A ta trzęsąca się ręka mnie po prostu wystraszyła trochę.

Chętnie się zamienię i pójdę na zwolnienie...


co do przeziębienia to chyba ten typ tak ma. U mnie wszyscy mają problem z nosem i gardłem tak od miesiąca. Byliśmy u lekarza i zalecił sinupret i sinulan, inhalacje i dorażnie Avamys (steryd) do nosa. Te przeziębienia nie przechodzą tak szybko. Mają charakter przewlekły. Ta kuracja nam pomogła. Może i tobie pomoże. :-)

Co do trzęsącej ręki to po prostu obserwuj. Może trochę witamin typu milgamma, rozluźniająco baclofen (ja stosuję), no i się powtórzę - spokój. Trzymam kciuki za powodzenie :-) :11:

młodyM
Posty: 109
Rejestracja: 2014-10-27, 20:28

Postautor: młodyM » 2014-11-13, 15:49

Na samym początku to mega stres miałem jak to zobaczyłem... Ale na razie jest ok.

Co do przeziębienia... Najgorsze jest to ze w przeciągu 1 może 1.5 miesiąca 3 osoby w domu dziwnym trafem miały zapalenie płuc... Ostatnia osoba miała jeszcze dodatkowego zapalenie ale nie pamiętam czego... A podobno zapalenie płuc nie jest zaraźliwe.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-11-13, 16:30

Nie dajcie sie przeziębieniom ,grypskom i innym też :!: Trzeba sezon przetrwać :!: Zdrówka wszystkim chorującym życzę .

Moje dziś typowo zakupowe .No i pozałatwiać kilka spraw się udało .I to by tyle chyba było :roll:

Więc zycze Wszystkim miłego wieczoru :11:
Blanka

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2014-11-13, 16:46

młodyM pisze:chcąc podnieść szklankę dłoń zaczęła mi się masakrycznie trząść. Taka sama sytuacje miałem 2 dni przed pierwszym mrowieniem/odrętwieniem...

młody, trzęsąca się ręka nie musi oznaczać że możesz mieć rzut. Może oznaczać różne schorzenia, te gorsze i bardzo banalne. Jeśli jeszcze za jakiś czas zaobserwujesz osłabienie siły w tym ręku lub lekki ból np. w stawie łokciowym oznacza to, że zagiął ci się nerw łokciowy. Jest na to rehabilitacja.
Ja poszedłem późno, więc prywatnie za dość duże pieniądze poddałem się operacji, która .... gówno dała. Dwa palce dłoni mrowią mnie do dzisiaj, pomimo że nerwy mają zdolność do samoregeneracji z szybkością ok. 1 mm. na rok :shock: (tak mi mówił chirurg 8-) )
A na razie mocno się tą trzęsącą ręką nie przejmuj, obserwuj.
Uważaj tylko przy sikaniu :lol: No i mycie się taką trzęsącą łapką też jest przyjemne :1:
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

młodyM
Posty: 109
Rejestracja: 2014-10-27, 20:28

Postautor: młodyM » 2014-11-13, 17:22

Zibi,
Hahaha :d Będę uważał przy sikaniu ^^

Tylko to trzęsącą rękę miałem też przed 1 rzutem dlatego o tym wspomniałem. I to był jedynie epizod.

Co do mrowienie w palcach...To ja już od jakiegoś czasu takie dziwne uczucie mniej więcej do połowy 2 palców tylko że w drugiej ręce :P A bóle w łokciach to ja miewam od paru lat :D

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-11-14, 10:45

Ojojoj chłopaki :5: , to macie normalnie problem :lol:

A ja dzisiaj zaliczyłam fryzjera, ale strasznie nie lubię marnować czasu na takie duperele, tyle innych spraw czeka w kolejce..., tak długiej jak dzisiaj ta w banku :1:, nie wiem po co wszyscy przyszli akurat dzisiaj, jak mnie się tak spieszyło :-P

Obiad na pół słodko, jak to w piątki zazwyczaj.
Malowania ciąg dalszy :-P, niestety paski, paseczki to nie tak szybko, trzeba kleić taśmę w te i wewte oddzielając kolory :-P
A dziś jeszcze zebranie szkolne, a więc nie tak prędko do domu... :-?

Zdrowiejcie Ludki :-), grzejcie kosteczki pod pierzyną ;-)
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-11-14, 11:04

Mnie juz wczoraj weekend zaczął się prze ..fajnie :14: .Wypadło mi wypełnienie z zęba :evil: .Niedawno byłam na kontroli i było ok. :7: .Dziś 12.30 -borowanie :evil: .Jak ja to przetrwam :-( ( :mrgreen: -prawa strona emotowego uśmiechu -tam sie to bedzie działo !!!) .Czy ja to wytrzymam :22:
Blanka

Awatar użytkownika
nemezja
Posty: 1207
Rejestracja: 2014-02-26, 16:07
Lokalizacja: Polska

Postautor: nemezja » 2014-11-14, 11:26

blanka pisze:Czy ja to wytrzymam

Wytrzymasz Blaniu wytrzymasz :588: Poproś o kolorowe wypełnienie, to będziesz zastanawiać się jak będziesz wyglądała np. w różowym i o niewygodzie i bólu zapomnisz :-D
Dopóki żyjesz nie ma takiej rzeczy na którą by było za późno.
Obrazek
Uśmiechnij się :)
Będzie dobrze!

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-11-14, 11:28

nemezja pisze:Poproś o kolorowe wypełnienie
I to jest myśl :lol:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości