Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-11-21, 11:43

Dziewczyny- :588: ,dziś to po japońsku jako-tako ;-)

Malina- nooo..odważna Jesteś .Nie próbowałabym .

Dziś czekam na kuchenkę .Parę dni temu szlak trafił starą ,która nie była jeszcze taka stara ,więc mogła spokojnie jeszcze "pożyć" .Zepsuła sie tak konkretnie i na amen :evil: .No i jak to ostatnimi laty bywa -końcówka roku się zbliża , "nadprogramowe" wydatki też . Mam nadzieje ,że na tym sie skończą awarie wszelkie sprzętów domowych i nie tyko .

Miłego piątku życzę Wszystkim ,wszak to początek weekendu ;-)
Blanka

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2014-11-21, 21:54

W podziękowaniu za życzenia:
[img][img]http://i62.tinypic.com/2q1w9k6.jpg[/img][/img]
[img][img]http://i60.tinypic.com/2vv6wbq.jpg[/img][/img]
i na poprawienie humoru;)
[img][img]http://i61.tinypic.com/vcsxfm.jpg[/img][/img]
i to co misiaczki lubią najbardziej
[img][img]http://i61.tinypic.com/j8pqp4.jpg[/img][/img]
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

kolekcjonerka
Posty: 449
Rejestracja: 2013-08-12, 14:17
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Postautor: kolekcjonerka » 2014-11-21, 23:36

nemezja pisze:No, no Malina, jak to młodzież mówi respekt :-D
Ja dodam SZACUN :-D

malina :/ pisze:jak wrócę będą fotki a co :-D buziaki
Czekamy z niecierpliwością :-D

Moje dzisiaj od dawna to bieganina po sklepach. Tyle że bardzo ciężko się biega jak człowiek ledwo powłóczy nogami :-/ Jestem baaardzo zmęczona przygotowaniami do poniedziałkowego wyjazdu rehabilitacyjnego :-|
Zamiast relaksu są nerwy i jeszcze przydarzyła się nagła śmierć w rodzinie męża, więc jutro pogrzeb :-/
„Nie trzeba odwagi, kiedy i tak nie ma wyboru.”

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-11-22, 13:55

Aiszka- zajrzałam tu wczoraj i popróbowałam co nieco :-) , najlepsze było to co misiaczki lubią najbardziej :4:

kolekcjonerka pisze:Zamiast relaksu są nerwy i jeszcze przydarzyła się nagła śmierć w rodzinie męża, więc jutro pogrzeb :-/
-oj ,przykra sprawa :-/ .Bardzo Wam współczuję ,ale ty Kolekcjonerko wyhamuj trochę i z bieganiem ,i z pakowaniem ,i z róznymi innymi.. .Do przesilenia organizmu dołączyły się złe emocje-konkretnie duży stres ,więc to co możesz ,to mijaj . Życzę Ci żebyś na rehab. odpoczęła psychicznie i wzmocniła się fizycznie .

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę spokojnej soboty ;-)
Blanka

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2014-11-22, 15:54

blanka pisze: najlepsze było to co misiaczki lubią najbardziej

Też to uwielbiam:)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

kolekcjonerka
Posty: 449
Rejestracja: 2013-08-12, 14:17
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Postautor: kolekcjonerka » 2014-11-23, 22:51

blanka pisze: Kolekcjonerko wyhamuj trochę i z bieganiem ,i z pakowaniem ,i z róznymi innymi.. .

Chyba się nie udało niestety :-/ Odpocznę podczas podróży, przez 400 km chyba zdążę ;-)
Wyjeżdżam z wiarą i nadzieją, że mnie postawią trochę na nogi i że mnie po tygodniu nie wyrzucą :-D
Zostawiam Was robaczki, bądźcie grzeczni i dbajcie o siebie!
„Nie trzeba odwagi, kiedy i tak nie ma wyboru.”

Awatar użytkownika
nemezja
Posty: 1207
Rejestracja: 2014-02-26, 16:07
Lokalizacja: Polska

Postautor: nemezja » 2014-11-24, 06:51

kolekcjonerka pisze:Wyjeżdżam z wiarą i nadzieją, że mnie postawią trochę na nogi

Postawią, postawią, innej opcji nie ma. Pomyślnej podróży i pobytu, trzymam kciuki :-)
Dopóki żyjesz nie ma takiej rzeczy na którą by było za późno.
Obrazek
Uśmiechnij się :)
Będzie dobrze!

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2014-11-24, 21:49

kolekcjonerka pisze:Wyjeżdżam z wiarą i nadzieją, że mnie postawią trochę na nogi


Udanego pobytu :6:
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2014-11-25, 07:06

kolekcjonerka pisze:Wyjeżdżam z wiarą i nadzieją

Jedź z Bogiem, kolekcjonerko :516:
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-11-25, 18:12

kolekcjonerka pisze:Wyjeżdżam z wiarą i nadzieją, że mnie postawią trochę na nogi i że mnie po tygodniu nie wyrzucą
udanej rehabilitacji :)

WRÓCIŁAM :) jeah było bosssko, a teraz czas do pracy :) jutro już wejdę w rytm bo o 6 pracę zaczynam :) plus ogarnianie mieszkania, pranie i jakieś zakupy bo w lodówce światełko hehe a w czwartek już znajomi się zapowiedzieli no nigdy nie może być spokojnie :1: ale ja lubię to przynajmniej moje "niezdiagnozowane ADHD " jest zaspokojone :20:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-11-25, 19:25

Kolekcjonerko - bezpiecznej podróży, udanej rehabilitacji i sympatycznego towarzystwa :11:

Malina :-) ja jednak pojadę do Ciebie, może uda się choć troszkę zarazić tym Twoim pozytywnym ADHD :mrgreen:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2014-11-26, 18:27

Kurna ... i Bóg i ciasto i popitka i wszystko tu jest, nie tylko w naszym, dzisiaj :shock: , ale wszędzieeee gdzie nie zerknę na forum :1: a ja nie wiem, w co mam łapki włożyć :mrgreen: Chyba w rękawiczki, bo cosik zimno dzisiaj, a muszę na powietrze. Wrócę, jak ochłonę :-D

Miłego miłego tego wieczoru chłodnego ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-11-26, 20:51

zosiako pisze:ja jednak pojadę do Ciebie, może uda się choć troszkę zarazić tym Twoim pozytywnym ADHD
no to zapraszam :) poszalejemy :) trochę ADHD oddam nie ma problemu :P

pierwszy dzień w pracy z moim nastawieniem miał być to dzień klimatyczny hehe no i oczywiście był bardzooo klimatyczny, ale nie ze słońcem w tle tylko z huraganem... wszystko sie psuło, pełno dziwnych awarii i problemów głowa zmalała i szybko się po urlopie ogarnęłam hehe oczywiście żeby nie było za pięknie to hmm pracuję od dziś do mikołajek codziennie hehe ADHD można spożytkować przynajmniej :)
po pracy zakupki i światełka w lodówce nie ma posprzątałam moje M i już mi w nim siedzi sie przyjemnie no i przygotowałam sobie kilka rzeczy na jutro bo robię sałatkę i pieczone faszerowane ziemniaki dla znajomych hmm w sumie przepisy nie sprawdzone ale myślę, że będzie pysznie :) sałatka chrupiąca z selerem naciowym a ziemniaki jak to ziemniaki zawsze są ok szczególnie te z nadzieniem :10: jak będą godne polecenia to napiszę przepisy w odpowiednim kąciku 8-)
oczywiście zapomniałam, że w piątek mam jechać do szpitala po leki i jutro muszę jeszcze skierowanie od rodiznnego ogarnąć ehh te dziury w pamięci :7:

buziaki dla Wszystkich gorące na te mroźne wieczory :588: :588: :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

młodyM
Posty: 109
Rejestracja: 2014-10-27, 20:28

Postautor: młodyM » 2014-11-26, 21:50

Trochę tutaj nie zaglądałem...

Od jakiegoś czasu myślałem nad zmianą pracy między innymi dlatego ze zmienia się lokalizacja przez co będę miłą większy dojazd... No ale nic. Wczoraj po pewnej sytuacji stwierdziłem że koniec tego i nie zostaje - stwierdziłem z kolegą że odchodzimy jeszcze dziś(jest to firma kilkuosobowa). WStalismy, poszliśmy do szefuńcia i go poinformowaliśmy. Ten nagle że nam nie zapłaci za ostatni miesiąc(umowa zlecenie, więc ciężko było by walczyć bo w tym momencie wszystko sądy pomagają firmą a nie pracownikowi....) No cóż to stwierdziliśmy że zostaniemy do piątku żeby mieć zapłacone za ten miech.
Dziś rozpoczęła się przeprowadzka po której właśnie umieram....Odzwyczaiłem się już od zapierdzielania po 12h z jakimiś ciężarami....
Dodatkowo mam multum nauki na studia + napisanie pracy która muszę przedstawić w sobotę na zajęciach i parę innych zaliczeń...
Wracając do tematu pracy... To jeszcze dziś dostałem propozycje żeby zostać w pracy tylko że dostaje podwyżkę w wysokości 1/3 dotychczasowej... I nie wiem co robić :566:.... Pieniądz dosyć fajny, praca normalnie nie jest uciążliwa... No ale trochę chora atmosfera w firmie i dalej...
Pomoocy!
:566: :566:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-11-27, 10:06

młodyM-wypośrodkuj sobie plusy (np.kasa) i minusy (n.dzwiganie ciężarów ,system 12h) ,przede wszystkim oceń jak ma się " do tego " Twój stan zdrowia i ..wszystko w twoich rekach :-)

Taaa.. Żeby nie bałaganić zbytnio

Obrazek

pomarańcza dla każdego raz :mrgreen:

Ps. kurcze ,żeby tylko bana(na) nie dostać :8:
Blanka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości