Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-12-10, 18:06

Zośka - mój okulista poleca na wzmocnienie oczu buraczki, pomidorki i marchewkę. wiadomo, wady może nie cofnie, ale nie zaszkodzi, 3majcie się :-)

ogarnęłam większość prezentów na święta, ulga :14: najgorzej, że w portfelu , no ale święta to święta :shock:

zapomniałam dopisać : dzisiaj jechałam do pracy jak kamikadze, caaaaałe 40km/h (i to tylko miejscami) bo zima znów zaskoczyła drogowców i lodowisko na drodze :mrgreen:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-12-12, 10:40

hmm dzisiaj jak zawsze full pracy, a okna czekają, a mi się nie chce... ogólnie stwierdzam niechęć do sprzątania, a w sobotę jeszcze do pracy i nie wiem kiedy to wszystko zrobię :1: wychodzi, że w niedzielę będę musiała nadrobić wszystko... a jeszcze zaplanowałam pieczenie ciastek na niedzielę nio ale już niedługooo dużoooo wolnego więc oby do 24 :D
buziaki dla Wszystkich
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-12-12, 10:55

Wstałam jakaś taka :7: .Po wszystkich porannych pierdołach większego-mniejszego kalibru zadzwoniła przyjaciółka ,doszło jakoś do mnie ,ze jednak wstałam nie jakaś taka, ale konkretnie wredna :14: .Dlaczego ? Przecież WIEJE :22: !! A jak wieje ,to boli mnie głowa ,czyli od rana boli mnie głowa .
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-12-12, 11:05

blanka pisze:od rana boli mnie głowa
Najważniejsze, że wieczorem Cię nie bolała :14:

No wieje dziś paskudnie, blee..., ale słoneczko próbuje rekompensować :-P
Ja dziś wstałam dość wcześnie, bo po Betaferek jechałam, fryza zaliczyłam i do pracy jeszcze musiałam na 10-tą zdążyć, prawie zdążyłam :oops: 8-)

zosiako pisze:Zośka - mój okulista poleca na wzmocnienie oczu buraczki, pomidorki i marchewkę
Zosiako Ona to wszystko wcina, bo to wszystkożerca jest, tylko jakoś na wagę się nie przekłada :-P. Pewnie się po prostu nie wchłania to co powinno, bo i żelazo niskie i włosy kiepskie, ale to nie nowość...
blanka pisze:Mała jest pod opieką okulisty ,jest w takim wieku kiedy w organizmie sporo sie dzieje
Oj żebyś wiedziała, że sporo :599:

Teraz kawka, później obowiązki :1:, wieczorem przepierka jakaś..., a jutro wybieram się po choinkę. Stara byle jak już była...
Mam nadzieję, że dziki tłum mnie nie stratuje :1:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-12-12, 11:08

zosiasamosia pisze:Najważniejsze, że wieczorem Cię nie bolała :14:
- ano nie . M na nockę jechał ,a jeszcze 2 godziny wcześniej . No i nie wiało :lol:
Blanka

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2014-12-12, 11:27

Blania ... masiaj no :588: ..Ty..wredna? Nie wierzę :lol:

"Mojemu" w wieku lat słusznych, 49-ciu,wyrzyna się ząb ..mądrości .Pierwszy! :shock: ...
Oooojojoj! To teraz już zupełnie z nim nie pogadam :lol:
Nie no- tak serio,to na prześwietleniu widać,że on tam jest ...wielki i nie wyrżnięty ..
Pewnikiem się tam wziął i zepsuł..."Mój" jak na buddystę przystało znosi to nadzwyczaj spokojnie..Właśnie zarejestrowałam Go do chirurga szczękowego na 14,bo póki co jest gorączka i ogólny stan jakby go coś rozjechało walcem ;-)
Ogólnie to wiadomo... facet do dentysty... czuję ,że będę miała ciężki wieczór :roll:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-12-12, 21:57

Zosia - 3majcie się ciepło :588:
no i sobota to jest chyba najgorszy dzień na zakupy, dzikie tłumy szaleją :shock: więc albo przełóż je na przyszły tydzień, lub kup w necie z odstawą do domku lub po prostu weź obstawę i puść przodem coby tłum w przejściu rozgarniała a i przy okazji przytargać drzewko pomoże :-D

Blaniu - nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości podobno wiać ma do niedzieli :13:

Anula - uuu ząb mądrości, współczuję serdecznie

czuję wewnętrznego lenia przedporządkowego i mam niechcemisia :-P za to oprócz prezentu dla Taty ( z którym jak zwykle największy problem :roll: ) ogarnęłam pozostałe i już są w drodze :-D
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-12-12, 22:14

zosiako pisze:podobno wiać ma do niedzieli :13:
No nic dziewczyny, najwyżej będą nas bolały głowy :1:, mówi się trudno... :mrgreen:
anula;) pisze: ząb ..mądrości
Wyrzyna mi się już czwarty rok, że tak powiem na raty, jak ma swoje 5 minut to na prochach jadę kilka dni, bo nie do wytrzymania :-? i po co to wszystko... :?: :6:58:
zosiako pisze:sobota to jest chyba najgorszy dzień na zakupy
Chyba, raczej, na pewno :-P
zosiako pisze:Zosia - 3majcie się ciepło :588:
:588:
-----------------
Zosiako nic nie piszesz, przeczulica odpuściła :?: :8:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-12-12, 22:19

Zosia nie piszę :13: bo nie ma o czym, przeszła w brak czucia w prawym udzie i siedzi. nawet jak się poparzyłam nie bolało :-/ ale co tam Święta idą , porządki trzeba robić, prezenty pakować, jutro będziemy z córką pierniczyć wg przepisu Blani oraz suszyć pomarańcze na choinkę :-)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-12-13, 10:22

zosiako pisze:Blaniu - nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości podobno wiać ma do niedzieli
- :2:
Faktycznie. Nawet trochę pada ..Bleee..
zosiasamosia pisze:na prochach jadę bo nie do wytrzymania :-?
-też jadę .Nie z powodu zęba na szczęście .

Anula-wyrżnęli Mu czy inaczej ulżyli ?

Buziaki Dziewczyny :588:
Blanka

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2014-12-13, 11:21

Ale....(ksandra) mnie łeb napie.......nawet prochy nie pomagają;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2014-12-13, 20:49

aisza, blanka,
oj dziewczyny niech ta głowa się wam uspokoi. "Aleksandra" w końcu nas opuści. - oby jak najszybciej. Tego wa życzę :11:

Ja jestem pierwszy dzień po zdjęciu ortezy :23:
Teoretycznie jestem już zdrowa i pełnosprawna. ćwiczę, ćwiczę i jeszcze raz ćwiczę swój bark.
ścisłe zalecenie lekarza :roll:

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2014-12-13, 23:48

zosiasamosia pisze:
anula;) pisze: ząb ..mądrości
Wyrzyna mi się już czwarty rok, że tak powiem na raty, jak ma swoje 5 minut to na prochach jadę kilka dni, bo nie do wytrzymania :-? i po co to wszystko... :?: :6:58:


...no chyba nie po to żeby zmądrzeć? ;-) :lol:

blanka pisze:Anula-wyrżnęli Mu czy inaczej ulżyli ?


Nacięli i coś tam coś tam... ogólnie na luziku :-)

zosiako pisze:Anula - uuu ząb mądrości, współczuję serdecznie


...Ja o moich już dawno zapomniałam. Wyrzynały się szybko i bezboleśnie,a że to zęby...mądrosci były ,to w mej pustej głowoszczęce..szczękogłowie? -długo nie bawiły :lol:

Wszystkim bolącym głowom...po głasku :588:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2014-12-14, 09:15

anula;) pisze:Anula-wyrżnęli Mu czy inaczej ulżyli ?


Nacięli i coś tam coś tam... ogólnie na luziku :-)


Yhmmm, na luziku. A może dochtór się nazywał jaki Icek Szlangbaumn, naciął chłopa po swojemu i dlatego tylko coś tam, coś tam... (chłop jak nowo narodzony ;-) )
Ty weź "sprawy" w swoje ręce i go dokładnie obejrzyj :lol:

P.S.
Dużo zdrowia mężowi życzę (i Tobie też ) :-D
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2014-12-14, 10:50

anula;) pisze: Ja o moich już dawno zapomniałam.


Po mojej czwórce też nie ma śladu już od wieków. Mam malutką nadzieje, że jak się łone kiedyś tam wyrzynały, coś mądrości z nich przemyciło się do głowy, choć naprawdę szczerze w to wątpię. :-)
Anulka, oczywiście pozdrowienia dla męża. ;-)


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości