Kącik złego humoru

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2015-01-12, 15:31

malina :/ pisze:Sylwia zdrówka dużo życzę

A dziękuję :)
Jednak bez antybiotyku się nie obędzie, dzisiaj wizyta u lekarza i zwolnienie do piątku.
Ale jakby weekend był dłuższy o 2 dni, to pewnie bym do lekarza nie poszła, bo by się wszystko unormowało. Albo nie :mrgreen:
Dzisiaj nawet już mówię, wczoraj tylko szeptałam (niedziela i głos nie był mi tak bardzo potrzebny). W sumie wszystko wygląda standardowo, oprócz oczu - już oba czerwoniutkie i do tego powieki jakby się troszkę sklejały po przebudzeniu. No i jakby więcej samej lewej powieki... już nie worek a wór pod lewym okiem... Twarzowo, baaaardzo twarzowo :roll:
Zwolnienie nawet sama Pani Doktor zaproponowała, choć tym razem sama chyba bym o nie poprosiła. I powiem Wam, że byłam miło zaskoczona doktorową, przy poniedziałku to nie ryzykowałam rejonu (i mojego stałego lekarza, choć z przeziębieniem jeszcze u niego chyba nie byłam ) tylko poszłam do LUX MED'u, gdzie z firmy mam abonament i przynajmniej wiem, że w rzazie czego wiem, do którego internisty chodzić.
Oprócz augmentinu dostałam kropelki do oczu i jakiś Contrahist. Kuuuuurcze, antybiotyk to ostatnio brałam, jak w 2012 sobie nogę rozcięłam na wakacjach i po szyciu miałam serię... a tak "chorobowa" to nie pamiętam.
Więc kontynuuję w temacie "złego humoru", ale w sumie już mi trochę przeszło - odpocznę sobie dodatkowo, bo rok czeka mnie ciężki, ale to już temat na inny wpis do "Kącika złego humoru", jeszcze jestem za bardzo zdegustowana.
Pozdrawiam
SylwiU

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2015-01-12, 16:18

Kochani dziękuje Wszystkim za wsparcie. Dziękuje :588:
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2015-01-12, 18:08

KONWALIO ,,,,,SYLWIO,,,, :588: :588:

aura
Posty: 1185
Rejestracja: 2008-01-11, 05:35
Lokalizacja: Koszalinskie
Kontaktowanie:

Postautor: aura » 2015-01-13, 21:04

To miłego odpoczynku podczas chorobowego L4 :11: nabierz sił do dalszego działania i zdrówka !!!
Głównym źródłem cierpienia są wspomnienia. - Sigmund Frend

Awatar użytkownika
roma1134
Posty: 4829
Rejestracja: 2011-01-30, 22:15
Lokalizacja: polska

Postautor: roma1134 » 2015-01-24, 16:14

Przez kilka dni nie odzywałam się bo miałam popsuty komputer.
Dzisiaj przyszedł pracownik i usterkę szeroko pasmową usunął :-)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-01-24, 16:18

To świetnie Roma-znowu możesz być z nami :-)
Blanka

L u n a
Posty: 47
Rejestracja: 2014-12-18, 00:32
Lokalizacja: Warszawa/UK

Postautor: L u n a » 2015-01-27, 22:25

Szukam miejsca gdzie moglabym sie pouzalac nad soba ....nie moge go znalezc. Myslalam, ze moze tutaj...ale po przeczytaniu ostatnich postow widze... czuje,ze musze ugryzc sie w jezyk lub znow opuscic ta strone ... zdusic wszystko w sobie i usmiechac sie na co dzien jakby wszystko bylo ok. Moje problemy sa zbyt male ...tylko ja sobie z nimi nie radze. Taki dzien.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2015-01-27, 22:45

L u n a pisze:Myślałam, że może tutaj..

Dobrze Luna myślałaś.
L u n a pisze: muszę ugryźć się w język lub znów opuścić tą stronę ... zdusić wszystko w sobie i uśmiechać się na co dzień jakby wszystko było ok

Tutaj z kolei źle myślisz. Nie wolno dusić wszystkiego w sobie, tym bardziej, jeżeli trwa to za długo.
Czekamy na Ciebie, napisz - co się dzieje?
Obrazek

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2015-01-28, 10:24

L u n a pisze:ale po przeczytaniu ostatnich postow widze... czuje,ze musze ugryzc sie w jezyk lub znow opuscic ta strone ..

Proponuję abyś przeczytała kilka/kilkanaście stron z tego tematu i pisz do Nas, bo kto jak nie My :-)
Nasze problemy są różne tak, jak różni są tu ludzie, jak każdy dzień jest inny.
L u n a pisze:Moje problemy sa zbyt małe ...tylko ja sobie z nimi nie radze

Małe czy duże, nie ważne, Twoje-Nasze, pisz Luna co się dzieje.
Pozdrawiam serdecznie :588:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Joanna.28
Posty: 282
Rejestracja: 2012-12-21, 14:09
Lokalizacja: Pomorze

Postautor: Joanna.28 » 2015-01-28, 10:40

Wszystkim chorującym życzę dużo zdrówka ja również do nich dołączam a raczej dołączyłam już w połowie stycznia. Najpierw infekcja gardła tak że nie mogłam mówić, przeszłoi ale poźniej wszystko zaczęło siadać. Nogi, ręcę, wzrok, samopoczucie. Wizyta na SOR, okazało się że rzut i kuracja SOLU - Medrolem. Na domiar złego przeziębiłam się na sam koniec pobytu w szpitalu. Po wyjściu ze szpitala rozłożyla mnie infekcja - bardzo kaszlałam oraz dały się we znaki skutki uboczne sterydów. Jest już dużo lepiej. Rzut przeszedł ale biore jeszcze antybiotyk i się dalej kuruję. Także początek nowego roku był dla mnie pechowy :-/ Jedyny plus to taki, że zostałam zakwalifikowana do leczenia i niedługo będę brać zastrzyki. Pocieszam się tylko że mogło być o wiele gorzej.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i głowa do góry :-) Jutro będzie lepiej ;-)
Joasia

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2015-01-28, 10:59

L u n a pisze:Szukam miejsca gdzie moglabym sie pouzalac nad soba ....nie moge go znalezc. Myslalam, ze moze tutaj...ale po przeczytaniu ostatnich postow widze... czuje,ze musze ugryzc sie w jezyk lub znow opuscic ta strone ... zdusic wszystko w sobie i usmiechac sie na co dzien jakby wszystko bylo ok. Moje problemy sa zbyt male ...tylko ja sobie z nimi nie radze. Taki dzien.

Chyba wyciągasz zbyt daleko idące wnioski :)
Jasne, są czasami opisywane sytuacje tragiczne, ale tak naprawdę dla mnie to, że walą się moje plany ze względu na chorobę, jest tragedia. Nie ma spraw poważniejszych i mniej poważnych, jak nas coś boli, to tutaj właśnie się tym dzielimy. A często forumowicze dzielą się doświadczeniami, jak sobie z czymś radzić. Pamiętaj, że tutaj piszą głównie ludzie chorzy, więc nie jest dla nas dziwne, że ktoś ma obniżenie nastroju, bo ktoś na niego krzywo spojrzał. Nie ma zbyt małych problemów do przedstawienia, bo jak będziesz je w sobie trzymać, to urosna do naprawdę wielkich.
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
nemezja
Posty: 1207
Rejestracja: 2014-02-26, 16:07
Lokalizacja: Polska

Postautor: nemezja » 2015-01-28, 12:16

L u n a pisze: zdusic wszystko w sobie i usmiechac sie na co dzien jakby wszystko bylo ok. Moje problemy sa zbyt male ...tylko ja sobie z nimi nie radze. Taki dzien.


W Naszej chorobie nie ma małych problemów. SM ma taki "dar" powiększania wszystkiego i gdy pozwolisz to mała iskierka (gest, słowo, spojrzenie) wznieci pożar. Tak, więc uśmiechaj się, lecz nie duś w sobie. Tutaj nikt Cię nie osądzi i nikt nie będzie się niczemu dziwił, a pośpieszy z dobrą radą i wsparciem.
Miłego dnia :-)
Dopóki żyjesz nie ma takiej rzeczy na którą by było za późno.
Obrazek
Uśmiechnij się :)
Będzie dobrze!

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2015-01-28, 16:51

Okropną mam rwę, skręcam się z bólu.Zadzwoniłam do lekarki rodzinnej.Chciałam, aby przyszła na wizytę domową, ale pani doktor odmówiła mi wizyty że przyjdzie za tydzień. Można się wściec i oszaleć z bólu. Dobrze, że mam pielęgniarkę z długoterminówki. Jak usłyszała, jak mnie lekarka potraktowała, to zrobiła taką akcje w przychodni, że jutro zaraz rano ma ktoś przyjść. Może wytrzymam do jutra :2:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez konwalia, łącznie zmieniany 1 raz.
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2015-01-28, 16:59

Konwalia, współczuję ci serdecznie bo dobrze znam ten ból. :588:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Zibi, łącznie zmieniany 1 raz.
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2015-01-28, 17:06

Konwalio :588: :588: :588:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Jolcia, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości