Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2016-01-05, 14:03

malina :/ pisze:Source of the post oto Malinowy strój sylwestrowy
O rety..., Malina, a z jakiego to filmu? :wink:, jakieś Kryminalne zagadki... czy coś? :biggrin:
malina :/ pisze:Source of the post zmiana kodu na 3 z przodu.
Aaa... to tak się nazywa? :crazy:, to w takim razie zakodowali Cię na kolejne 10 lat więc się nie martw, kolejna zmiana prędko nie nastąpi :biggrin:
U mnie przekodowanie za 2 lata, będę mieć jak u Zosiako :drinks: i uwierzyć wprost nie mogę :crazy:
zosiako pisze:Source of the post doceniam ostatnie dni lenistwa a od czwartku do pracy
Tej to dobrze, a jeszcze narzeka :wink:
Ja pracuję między świętami, wczoraj, dziś, no jutro wolne i pojutrze znowu do pracy, ale generalnie wystarczy tej wolności :crazy:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-01-05, 15:19

Dobrze Malina ,że znalazłaś sposób na niże :) ,przebranie ok.- musiałaś strzelać ..petardami :biggrin:

Kodowanie.. ? Z przodu ,z przodu.. to ja mam atrybuty kobiece z odpowiednią cyferką :taniecgirl: .
Miałam problem przed przekodowaniem z 3 na 4 bo dużą imprę robiłam ,więc organizacja i sprawy konsumpcyjno-rozrywkowe (z owoców granaty :biggrin: ) mnie bardzo absorbowały ,ale poza tym jakoś nic nie odczułam :biggrin: .Dalej piorę ,gotuję ,sprzątam ,itd..,itp.. :girlhaha: ,nooo może parę pokoleń pierzastych odeszło :lol:
Spoko Kobiety . Jesteśmy zawsze piękne ,młode ,powabne ,delikatne, cierpliwe ,figurne ,wesołe ,radosne ,mądre ,urocze ,kochane ,inteligentne..ufff :ciepło: alem się rozpisała :biggrin:
Blanka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2016-01-05, 18:31

blanka pisze:Source of the post Jesteśmy zawsze piękne ,młode ,powabne ,delikatne, cierpliwe ,figurne ,wesołe ,radosne ,mądre ,urocze ,kochane ,inteligentne..ufff

Lepiej bym tego nie napisał. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2016-01-06, 09:44

Wojtek, powiedz Malince jak przechodzi się z kodu 4-go na piąty, bo ja już nie pamiętam :girlhaha:
Nie czuję różnicy, no może to trochę jak w piąty wymiar ale jest ok. :śmiaćsię:
I ja podobnie jak Blanka, dalej jestem pralka, zmywarka, czasem przypalam obiad, częściej piekę , tylko rzadziej "ten tego"ale to szczegół jest :wink: :girloczko:
Malinko uszy do góry i do przodu :kiss: :kiss: :kiss:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2016-01-06, 12:06

renia1286 pisze:Source of the post Wojtek, powiedz Malince jak przechodzi się z kodu 4-go na piąty, bo ja już nie pamiętam

Zdecydowanie przyjemniej niż z dwójki na trójkę. Inny smak i inna ocena rzeczy ważnych. :wink:
Wojtek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-01-06, 17:11

Mnie trójnik z wody pękł rano .Dobrze ,ze nas nie zalało :szalony2: .I tak jakoś cały dzień czego się złapie to nie wychodzi (trójnika nie łapałam ,sam se pękł) .I gardło coś mnie drapie nieładnie .Jakoś chyba znowu nie mój dzień :obrażony:
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2016-01-06, 19:42

blanka pisze:Source of the post Jesteśmy zawsze piękne ,młode ,powabne ,delikatne, cierpliwe ,figurne ,wesołe ,radosne ,mądre ,urocze ,kochane ,inteligentne..ufff alem się rozpisała
bardzo mi się podoba Twoje rozpisanie :)

Wczoraj wizyta znajomych - zrobiłam pizzę i sobie pojedliśmy popijając winem więc dziś leniwy dzień spędzony w domu przed telewizorem - miły chillout, miły :)

blanka pisze:Source of the post Dobrze ,ze nas nie zalało
szczęście w nieszczęściu...

blanka pisze:Source of the post I gardło coś mnie drapie nieładnie
no to jakieś płukanki na gardełko do tego trochę witaminki C bo lepiej zwalczyć w zarodku ! Zdrówka :serce:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2016-01-06, 22:19

blanka pisze:Source of the post alem się rozpisała :biggrin:
Aleś twórcza Blanko, masz ode mnie przylulanko :firends: :biggrin:
homag pisze:Source of the post Inny smak i inna ocena rzeczy ważnych
Dobrze powiedziane :yes:
-----------------
blanka pisze:Source of the post I gardło coś mnie drapie
Kuruj się Blana, mnie też tak próbuje coś..., ale się nie daję :diablo:, a jutro wycieczka do miasteczka..., jak ja nie cierpię tych interfero/programowych spotkań :dash1:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-01-07, 14:45

malina :/ pisze:Source of the post Zdrówka

zosiasamosia pisze:Source of the post Kuruj się Blana


Dzięki Dziewczyny :) , herbatki malinowe owszem pije ,ale musiałam sobie tb zaordynować ,jakoś tak... wole radykalnie działać . Jak mi nie przejdzie to pojade po antybiotyk :wink:
Jak Twoje gardło Samosia ?

****
Dziś zaliczyłam Biedrone , inne temu podobne i mam dość . Męczące to , ludzi za dużo :szalony2: . Teraz pauza ,bo jeszcze ogarnąć dom ,skończyć pranie ... a nic się nie chce :crazy:
Blanka

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Dzisiaj

Postautor: mika36 » 2016-01-09, 13:19

blanka, możesz jeszcze zastosować mleko z miodem, masłem i czosnkiem. Magiczny środek od mojej mamy :)

U mnie prawie zima. Wczoraj byłam u sąsiadki na imprezie świątecznej, no i trochę głowa boli :yes: . Ciekawe dlaczego? :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-01-09, 19:07

mika36 pisze:Source of the post mleko z miodem, masłem i czosnkiem
- dzięki Mika za rade :) ,złoty środek mojej mamy i babci też.. ale ja tego nie potrafie przełknąć :blush: ,no nie zmuszę się i tyle .Zresztą już mi lepiej :wink:

miłego wieczoru Wszystkim życzę :bye:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2016-01-09, 22:11

blanka pisze:Source of the post Jak Twoje gardło Samosia ?
Nie jest źle :yes: , ja mam jeden patent, który działa - tabuletki p/bólowe i ssące, ewentualnie płukanka szałwiowa, ale zazwyczaj mi się nie chce - wolę tabletki :blush:
Nie powiem - mleko z miodem też lubię, ale to raczej na kaszel popijam, dobrze się też Amolem natrzeć tu i ówdzie i przykryć pierzyną po same uszy :crazy:
------------------
Zakupownia, sprzątanko, no i sobota mignęła... :szalony2:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2016-01-09, 22:17

zosiasamosia pisze: dobrze się też Amolem natrzeć tu i ówdzie i przykryć pierzyną po same uszy :crazy:


hmmm.. :blush: ...kiedys przez przypadek natarłam się ówdzie :crazy: Ze swojej strony- nie polecam.. :angel:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2016-01-09, 22:51

anula;) pisze:Source of the post przez przypadek natarłam się ówdzie :crazy:
Yyyy, powiedz Przypadkowi, żeby na przyszłość był bardziej roztropny :crazy:
To może uściślę, coby przypadki po ludziskach nie chodziły :śmiaćsię: - nacieramy klatę, plecki i stopy - z przodu i z tyłu :biggrin:, albo z góry i z dołu jak kto woli - zależy... jak stopa leży :girlhaha:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2016-01-10, 10:58

Dzisiaj tak mi ta resztka mózgowia boli, że ....aż Wam o tym napisałam, może mi ulży :girlwestchnienie:
Podlaskie uściski zostawiam :firends:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości