Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2017-01-13, 21:36

...Dooo Obrazek bra Obrazek noc Obrazek :rece2: :angel:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2017-01-14, 19:13

Ooo! Jakież Anielsko jedwabiste dobranoc :rece2: , aż by się pofruwać chciało :girllove:
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2017-01-15, 18:35

anesia pisze:Source of the post Byłam dzisiaj u lekarza z moimi problemami skórnymi :negative:
Czytałam wcześniej,że choroba przewlekła w tym i SM nie lubi samotności i w moim przypadku po raz kolejny to się potwierdza :girlcry:
Do SM, endometriozy doszło AZS :girlzła:
Niech ten rok już się kończy...proszę :beee: :agresywny:

Witaj w klubie :) spędziłam miliony godzin na wizytach u lekarzy, testach skórnych, chemicznych, na pyłki, na jedzenie, na testach z krwi i hmm alergikiem nie jestem a co jakiś czas wysypuje mnie okropnie. Najgorsza jest wysypka na twarzy nie dość że wygląda to okropnie to i swędzi piecze a potem skóra się łuszczy ...
A ze nic nie dzieje się bez przyczyny to ja postawiłam sobie za cel znaleźć co mnie "uczula" i tak czynniki ktore poeofuja u mnie uczulenie to kakao, nagle zmiany temperatur, stres, zmęczenie, wysoka temperatura-słońce, wysiłek fizyczny. No i tak staram się unikać tego więc już rzadziej mam uczulenie i plamy. Co do pielęgnacji to przede wszystkim nawilżać :)wydałam mnóstwo pieniędzy na okropnie drogie dermokosmetyki i powiem tak: polecam Ci linię dermokosmetykow z Ziaji super cena i dobre efekty. Krem do twarzy nawilzajaco kojący z serii AZS na zimę z tej samej serii krem natłuszający :) jest także z tej serii także balsam do ciała. Moja skóra też dobrze reaguje na krem z Ziaji z 10%panthenolem super łagodzi. Jak uczulenie jest na twarzy to super jest maść Zinalfat która delikatnie maskuje zaczerwienienia ale jak się to stosuje to polecam na noc porządnie nawilżać skórę i do tego najlepsza jest maść Lipobasa :) od czasu do czasu jak uczulenie jest duże to maść sterydowa użyć trzeba ale to już robię z głową i chyba już wiem kiedy i jak długo ja stosować plus przy dużym uczuleniu i plamach piję wapno :) i najważniejsze kosmetyki trzeba co kilka mc zmieniać bo nawet jak jeden jest super i daje efekty to po kilku mc przestaje działać. Więc rotacja wskazana:) obserwuj swoją skórę i szukaj czegoś dla siebie co przyniesie efekty :) to nie takie straszne jak wygląda, POWODZENIA :*

Teraz takmałe małe wtrącenie co u malinowego ludzika: Malinowy ludzik znalazł się na odpowiednim torze, jest przeszczęśliwy, zakochany, zaręczony i niebawem zmieni swój status singla ślubując wieczna miłość swej drugiej połówce <3
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-01-15, 19:05

Malinka :firends: :party: suuuper wiadomość :dance:
Z kosmetyków polecam mediderm w aptece na zmianę z olejem kokosowym oraz krem cethapil. Niedrogie, podkradlam raz córce ( zalecone przez lekarza na azs) i teraz kupuję dla nas obu :dance:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2017-01-15, 20:26

Malina - wspaniałe wiadomości :) ,teraz tylko jedz tym odnalezionym torem ! :kiss: :kiss: :kiss:

zosiako pisze:Source of the post krem cethapil
- polecam również .Sprawdzone i stosuje już kilka lat .
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2017-01-16, 10:20

zosiako pisze:Source of the postmediderm w aptece na zmianę z olejem kokosowym oraz krem cethapil. Niedrogie, podkradlam raz córce ( zalecone przez lekarza na azs) i teraz kupuję dla nas obu :dance:

Mediderm nie używałam ale olej kokosowy oczywiście nierafinowany używam do całego ciała no i Cethapil MD dermoprotector także. Zapomniałam o nich napisać :)
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2017-01-16, 10:20

zosiako pisze:Source of the postmediderm w aptece na zmianę z olejem kokosowym oraz krem cethapil. Niedrogie, podkradlam raz córce ( zalecone przez lekarza na azs) i teraz kupuję dla nas obu :dance:

Mediderm nie używałam ale olej kokosowy oczywiście nierafinowany używam do całego ciała no i Cethapil MD dermoprotector także. Zapomniałam o nich napisać :)
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2017-01-16, 10:20

zosiako pisze:Source of the postmediderm w aptece na zmianę z olejem kokosowym oraz krem cethapil. Niedrogie, podkradlam raz córce ( zalecone przez lekarza na azs) i teraz kupuję dla nas obu :dance:

Mediderm nie używałam ale olej kokosowy oczywiście nierafinowany używam do całego ciała no i Cethapil MD dermoprotector także. Zapomniałam o nich napisać :)
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Dzisiaj

Postautor: Bynik » 2017-01-16, 15:56

anula;) pisze:Source of the post ...Dooo Obrazek bra Obrazek noc Obrazek :rece2: :angel:

Anulo pozwolę sobie śmignąć takie aniołki do mojego podpisu, żeby muchi miały towarzystwo :bye:
Obrazek

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Dzisiaj

Postautor: anesia » 2017-01-16, 16:04

Kochane Dziewczynki jakże Wam dziękuję za doradzenie w sprawie AZS :firends: :kiss:
Przyznam się szczerze, że nie liczyłam, że na tym forum można zasięgnąć opinii i w tym temacie :wink: ...jak widać NASZE forum jest nie do zastąpienia pod każdym względem :yes: :rece2:
Lekarz zalecił mi m.in. pod prysznic żel Oilatum max. 3 razy w tyg. i emulsję Cathapil DA ultra co 6 h oraz krem robiony i inne leki. Oprócz tego noszenie rzeczy tylko z bawełny... najlepiej koloru białego :girlwestchnienie: :acute: i dietę, w której należy unikać ostrych i kwaśnych przypraw oraz czekolady :szalony2:
Nie ukrywam,że czytałam co nieco w necie i na podstawie opinii i ceny skłaniałam się do zakupu kosmetyków Medidermu w połączeniu z emulsją Cathapil. Bardzo Wam dziękuję za pomoc w wyborze kosmetyku :giveheart: :good: Pozdrawiam gorąco :girllove:
malina :/ pisze:Source of the post Malinowy ludzik znalazł się na odpowiednim torze, jest przeszczęśliwy, zakochany, zaręczony i niebawem zmieni swój status singla ślubując wieczna miłość swej drugiej połówce <3

Malinka super, że wszystko układa się tak dobrze :firends: To miłe, że podzieliłaś się z nami tak cudowną wiadomością :yahoo:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-01-16, 20:53

anesia pisze:Source of the post Lekarz zalecił mi m.in. pod prysznic żel Oilatum max. 3 razy w tyg

tak naprawdę wszystkie emolianty są dobre - ze względu na ceny - szukaj w promocjach - ja np ostatnio kupiłam Balneum w cenie zwykłego żelu ;)
anesia pisze:Source of the post jak widać NASZE forum jest nie do zastąpienia pod każdym względem
:biggrin: właśnie idąc tym tropem - muszę kupić nowe materace - niestety nasze po 5 latach "zejszły" i dzisiaj ewidentnie dały znać, że czas na wymianę wbijając mi sprężynę w łydkę :girlniesamowite: ktoś coś podpowie???
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2017-01-16, 21:27

Malinka - gratulacje :rece2:
zosiako pisze:właśnie idąc tym tropem - muszę kupić nowe materace - niestety nasze po 5 latach "zejszły" i dzisiaj ewidentnie dały znać, że czas na wymianę wbijając mi sprężynę w łydkę ktoś coś podpowie???

też jestem na kupnie materaca, mój ma ze 20 lat i czas na zmianę, podpytałam koleżankę, ona ma firmy janpol afrodytę. Skłaniam się właśnie do tego materaca lub do andromedy. Są to materace rehabilitacyjne, lateksowe dla alergików...
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-01-16, 21:35

Dzięki Dorotka :yes: ja dumam nad sprężynowym z Ikei dla mnie cena bardziej przystępna : Hovag lub piankowy Morgedal. co myślicie? muszę mieć twardy materac bo śpię na brzuchu :girlhaha:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2017-01-21, 09:15

Bynik pisze:Anulo pozwolę sobie śmignąć takie aniołki do mojego podpisu, żeby muchi miały towarzystwo :bye:


Obrazek ...Na zdrowie muchom Bernardzie :biggrin: ... Różowości dodały im niepowtarzalnego uroku... Obrazek
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Dzisiaj

Postautor: Bynik » 2017-01-21, 11:20

Dziękuję Iwono. Celowałem w niebieskie, ale spudłowałem. Zresztą, muchi to dziewczynki są. :girlniesamowite:
Obrazek


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 248 gości