Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-06-14, 20:46

No Zosiu ,skoro uważasz ,ze tak jest lepiej .Tylko-w domu lez plackiem ,bo zespół popunk.może potrwać- a dzieci ,to i owo .A jak piszesz na lapku skoro leżysz "plackiem" :-D :588: :?:
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-06-14, 21:10

blanka pisze:Tylko-w domu lez plackiem ,bo zespół popunk.może potrwać
Zosiu słuchaj Blani !!! Dbaj o siebie intensywnie !!! :588:
blanka pisze:Malinko-polubił mnie chyba :1: -ale nie moge powiedzieć ,że z jęczmieniem mi do twarzy :14: .
Oj tam, oj tam my kobiety mimo wszystko musimy sobie codziennie powtarzać: ładnemu to we wszystkim i ze wszystkim ładnie :22:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-06-14, 21:25

blanka pisze:No Zosiu ,skoro uważasz ,ze tak jest lepiej .Tylko-w domu lez plackiem ,bo zespół popunk.może potrwać- a dzieci ,to i owo .A jak piszesz na lapku skoro leżysz "plackiem" :-D :588: :?:

plackiem leżałam od wtorku od 14tej , nawet na bok nie pozwolili się przekręcić, do czwartku do 11tej rano, dzisiaj leżę prawie plackiem :-D
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-06-14, 23:11

malina:/ pisze:no Zosiu intensywnie, oj intensywnie u Ciebie więc może też trzeba trochę zwolnić
Hmm....zwolnić mówisz :?: :lol:, a więc myślałam intensywnie :065: :-P co mogłabym sobie w dniu dzisiejszym darować i wyszło mi, że mam jeszcze zaległości... :lol:
Jolcia pisze: też jestem rozbita, bioderko i kręgosłup
Dokładam główkę do kompletu :591: - swoją i Aiszy :-D ( Aisza - pozwolisz :?: :-D ), gdyż jak sama napisałaś:
aisza pisze:we łbie mi się kręci
Mnie bolała dziś okrutnie, a do tego była jakaś taka ciężka...nawet prochy nie chciały działać.
zosiako pisze: wkłuwali się 4 razy
Żeby nie było Ci smutno ;-) to nadmienię, że mnie również wkłuwali się 4 razy ;-).
blanka pisze:moje dziś brak słów
No tak, dałaś czadu :22:
blanka pisze:w kąciku zwierzeń już byłam
Właśnie byłam i czytałam :evil:
blanka pisze:mam kłopoty -przeciez wy tez macie
W końcu jest coś, co Nas łączy.... ;-)
blanka pisze:Ty tez myślisz o Nas
Nie może być inaczej, cokolwiek by człowiek nie robił - zawsze myśli lecą do Was :6:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-06-15, 10:19

Zosiek-dziś myślę równie intensywnie ,jak Ty wczoraj-więc "standard" i dużo sobie mogę dziś sobie darować :-D .(Zosiek-na pewno sobie daruje kulki mocy :!:)

Wojtek ma fajnego emotka :-D (w skojarzeniach)
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-06-15, 12:22

Zosiek pisze:
zosiako pisze: wkłuwali się 4 razy
Żeby nie było Ci smutno ;-) to nadmienię, że mnie również wkłuwali się 4 razy ;-).
to jest przerażający brak kompetencji osób grzebiacych w naszych kręgosłupach :evil: mocne zderzenie z rzeczywistością

Blaniu :588:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2013-06-15, 12:33

zosiako pisze:
Zosiek pisze:
zosiako pisze: wkłuwali się 4 razy
Żeby nie było Ci smutno ;-) to nadmienię, że mnie również wkłuwali się 4 razy ;-).
to jest przerażający brak kompetencji osób grzebiacych w naszych kręgosłupach :evil: mocne zderzenie z rzeczywistością

Blaniu :588:


na kimś muszą się nauczyć :roll: kolega na praktykach jak był to widział jak się wkłuwali jednemu pacjentowi więcej razy i bez skutku, stwierdzili później że może jutro się uda. od tamtego czasu same słowo punkcja go przeraża.

to dobrze mieć kogoś znajomego po fizjoterapii, szkoda że nie jest w stanie w ogóle pomóc . Ot szkoła prywatna i brak szans na jakąkolwiek praktykę wychodzi. Przynajmniej wyższe wykształcenie będzie miał

Dziś-każde gorsze od wczoraj. rozluźniacze nic nie pomagają. byle do wtorku

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-06-15, 12:46

zosiako pisze:to jest przerażający brak kompetencji osób grzebiacych w naszych kręgosłupach :evil: mocne zderzenie z rzeczywistością

Teraz rozumiem, dlaczego we Wroc, nie miałam punkcji. Tam neurolog, która mi pisała skierowanie na cc też napisała, że ma być pod znieczuleniem ogólnym. Uzasadnienie (ustne): nie lubię jak moim pacjentom grzebią w kręgosłupach.
Tutaj miałam punkcję. Ale tylko raz się wkłuwali.

A mije dziś - pewnie znów nic nie zrobię, bo upał mnie osłabia. No, ale przynajmniej na zakupach byłam. (W ramach "nic" mieści się pranie i obiad - ale to robię codziennie, więc to tak, jakby nic nie było zrobione). Może z samego wieczora wyprowadzę Młode na plac zabaw.

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Postautor: rybka » 2013-06-15, 16:20

kurczak, na forum nic się nie ukryje :-D dziewczyny jestem :-D
no mnie chyba tylko dwa razy się wkłuwali :-D , ale co za uczucie...szło jak w drewno... p.dr powiedziała że to przez zwyrodnienia...
a moje dzisiaj pracowite, rzadko mnie można zobaczyć z motyką ale dziś poszalałam i jeszcze będę szaleć w pozycji jak najbardziej niewskazanej dla kręgosłupa (jak mus to mus) a jutro kwiczeć i to nie tylko z braku siły (spiekłam się na raczka :-? ), lecę, motyka wzywa :shock:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-06-15, 19:30

kurcze jak tutaj u wszystkich intensywnie - motyki, okna, prania, sprzątania :P a Malina intensywnie ale w rozrywkach :D hehe do pokoju wchodzę z zamkniętymi oczami bo nie mogę patrzeć na ten bałagan :P :20: aaaa zamiast wziąć się do roboty to po pracy poleciałam na plotki wróciłam z zamiarem sprzątania ale stwierdziłam, że kolejne plotki trzeba zahaczyć hehe wróciłam i pomyślałam może się zmobilizuję ale zadzwonił telefon i trzeba szykować się na nocny wypad hehe czuję, że jutro będę umierać, a obiecałam obiad mojej familii - ojj będzie bolało hehe
buziaki ludziska miłęgo weekendu :D
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-06-15, 20:56

malina :/ pisze:do pokoju wchodzę z zamkniętymi oczami bo nie mogę patrzeć na ten bałagan :P

Zazdraszczam. Ja tak nie mogę. Ja na swój bałagan patrzeć muszę. Takie zamykanie oczu mogłabym życiem przypłacić. Konkretnie zabiłabym się o zabawki porozrzucane przez Młodzież.

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-06-15, 23:24

Jukka pisze:Konkretnie zabiłabym się o zabawki porozrzucane przez Młodzież

Przyzwyczaisz się z czasem do tego stanu rzeczy;)
A ja właśnie wróciłam z pikniku z okazji dnia dziecka i musze powiedzieć,że było całkiem całkiem;) Jak zwykle ludność z miasta dopisała niezawodnie i pierwsza zajęła miejsce przy stołach biesiadnych ale do tego już się przyzwyczailiśmy a ostatnio chodzą słuchy, że najlepsza grochówka jest właśnie w naszej wsi:)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-06-16, 07:42

malina :/ pisze:aaaa zamiast wziąć się do roboty to po pracy poleciałam na plotki
No przecież są rzeczy ważne i ważniejsze :-D
rybka pisze:moje dzisiaj pracowite, rzadko mnie można zobaczyć z motyką
Rybko - szalejesz :-) , ja z motyką to mogłabym tylko na przysłowiowy księżyc :lol:
aisza pisze:A ja właśnie wróciłam z pikniku z okazji dnia dziecka
Aisza jak zwykle imprezowa :9: ;-)
Jukka pisze: upał mnie osłabia.
Ja dosłownie wymiękam :lol:, dla mnie stanowczo za gorąco.... dlatego obroty nieco mniejsze...
No, ale dzisiaj niedziela to nie trzeba ani z motyką ani sprzątać ;-). Jedynie ;-) trzeba ugotować obiad, ale...
Jukka pisze:to tak, jakby nic nie było zrobione
:lol: :lol: :lol:

Za oknem póki co krajobraz spowity mgłą, ale miejmy nadzieję, że pogoda pozwoli choćby wypić kawę na świeżym powietrzu :-P
Miłego dnia Wszystkim :-) , w większości pewnie jeszcze śpiącym o tej porze ;-)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez zosiasamosia, łącznie zmieniany 1 raz.
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-06-16, 08:37

Zosiek pisze:
aisza pisze:A ja właśnie wróciłam z pikniku z okazji dnia dziecka
Aisza jak zwykle imprezowa

Raczej robotna;) do mnie należała opieka nad dziećmi i konkursy:)
Piwko też sobie wypiłam a co:)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez aisza, łącznie zmieniany 1 raz.
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-06-16, 15:07

dzisiaj zaaa gorąco, zaaaaaaa gorącooo a nic konkretnego na ochłodę nie można uuuuu

Aiszko - zazdraszczam (jak mówi mój młodszy szkodnik :mrgreen: )

miłego popołudnia i lekkiej ochłody :-D
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości