Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-12-11, 12:19

Dzisiaj... wracam do Was w nowym - starym wcieleniu...
Są tacy, którzy pamiętają zosięsamosię, ale wiem że są i tacy, którzy poznali mnie jako Zośka.
Na chwilę obecną pozostawiam Wam dowolną interpretację mojej osoby, kto się ewentualnie nie będzie mógł zdecydować - niech będę dla Niego po prostu zośką ;-)

Miałam ostatnio sporo smutków, do których nie chcę wracać, chyba że one zechcą wrócić do mnie... :roll:
Chciałam cokolwiek napisać, ale jakoś weny było brak, aczkolwiek czytałam kropka w kropkę co u Was słychać :-), bo mimo wszystko nie da się tak po prostu tu nie zaglądać ;-)

No, ale żeby nie zasmucić wątku to może obierzmy inny kierunek i wracając do spraw przyziemnych zapytam Was - Mikołaj był :?: <mikolaj>. No, a może dopiero będzie, bo... np. jeszcze nie dojechał ;-), no nie wiem - może nie było śniegu ;-), a może byliście niegrzeczni :?: ;-). I choć mnie samą wypadałoby wyciągnąć za uszy to jednak wezmę się w garść i pociągnę Was ;-) - do odpowiedzi oczywiście <mikolaj>
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-12-11, 12:45

zosiasamosia pisze:Miałam ostatnio sporo smutków
zosiasamosia pisze:czytałam kropka w kropkę co u Was słychać

Zosiu, trza by było je wykropkować, odwrócić stronę i zamknąć w kąciku, niech tam zostaną gdzie ich miejsce.
A propos Mikołaja...u mnie go nie było ale może to i dobrze, bo rózga by była jak nic :-D
zosiasamosia pisze:Są tacy, którzy pamiętają zosięsamosię, ale wiem że są i tacy, którzy poznali mnie jako Zośka

Ja znam Cię i jako samosię i tego zośka ale jak zwał, tak zwał, dla mnie i tak jesteś wciąż ta sama Zosia. :-) Mam Cię i tu i tam ....za winklem , jesteś zawsze jak zawołam i tylko to się liczy :lol: Kolor nie jest ważny, zrobisz sobie u fryzjera z zygzakiem nawet :588:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-12-11, 19:35

Zosiako już niedługo odpoczniesz :10:
Jadziu :588:
renia1286 pisze:Ja znam Cię i jako samosię i tego zośka ale jak zwał, tak zwał, dla mnie i tak jesteś wciąż ta sama Zosia.
tak, tak i ja też tak myślę :11:

u mnie nadal intensywnie - na szczęście choróbsko minęło i chociaż to z głowy :D
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-12-11, 20:49

Mam nadzieję ,że skoro troszkę ruszyło w temacie poznajdujemy gdzieś ty nasze "dziś" ;-) .Parę słówek skrobnąć przecież by można..

Więc-moje dziś ? "Przypomnieli " mi ,że cyfrówki nie zapłaciłam :7: i siedzę sobie prawie cały dzionek na .... ,i byliśmy u mamy ,no i wreszcie cośtam do mnie dotarło ,że Święta tuż tuż . Trzeba sie mobilizować .

Pozdrówka dla Wszystkich ,a takie szczególne dla Tych ,którzy mimo wszystko zawsze to dziś mają :588:

Zosiek :588:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-12-11, 21:18

renia1286 pisze:zrobisz sobie u fryzjera z zygzakiem nawet
Reniu, trafiłaś w dyszkę ;-), będzie zygzak, choćby jutro 8-) i kolor też będzie. Już nie jestem ruda, pojaśniałam nieco 8-) i póki co tak zostanie.
renia1286 pisze:A propos Mikołaja...u mnie go nie było ale może to i dobrze, bo rózga by była jak nic :-D
:lol: :lol: :lol:

A jutro znowu wycieczka do miasteczka... po Betaferon :roll:, potem wspomniany fryzjer - w sumie nie wiem co gorsze - i tu i tu trzeba czekać :roll:. W ogóle ostatnio zrobiłam się taka antywyjazdowa - chyba przedawkowałam...
Dziewczyny dzięki :-) - odwzajemniam :588:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-12-11, 21:33

Jadziu - na Ciebie skarbie zawsze można liczyć :588:

Malinia - na razie cd "ćwiczeń" odpocznę, szykując święta :-P , bo jak co roku zbiórka u mnie. ponarzekam, pogderam , ale i tak to uwielbiam :1: jutro będę malować szyszki i robić choinki z makaronu <mikolaj> , w trakcie jak będą zmieniać okna .... Cieszę się że choróbsko pogoniłaś precz, zamknij drzwi i nie wpuszczaj gadziny ponownie :588:

Renia - dobra rózga - nie jest zła :mrgreen:

Zosia - było, minęło, nie wracaj do tego co było złe, nie warto. a Ty grzeczna byłaś :-D Mikołaj dojechał :?:

Blania - dobrze, że jesteś :588:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-12-11, 22:12

zosiako pisze:jutro będę malować szyszki i robić choinki z makaronu
Zosiako jak już coś stworzysz to foto mile widziane ;-). Ja też przymierzam się do choinek i janiołów tylko by czasu odrobinę znaleźć. Zakupiłam kształtne makarony i całą resztę, a potem zobaczymy z czym to się je ;-)

zosiako pisze:a Ty grzeczna byłaś :mrgreen: Mikołaj dojechał :?:
A dojechał, dojechał ;-), przywiózł mi takie coś, normalnie francja - elegancja :-P , znaczy nadruk ma taki... rodem z Paryża :lol:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

kuczuś
Posty: 344
Rejestracja: 2013-06-09, 19:24
Lokalizacja: Łódzkie

Postautor: kuczuś » 2013-12-11, 23:22

Witam Was wszystkich :)
i przepraszam, że zaniedbuje forum, ale mam istne urwanie głowy! Studia nie dają mi żyć :D ale to i dobrze. Chociaż cztery kolokwia w przyszłym tygodniu spędzają mi sen z powiek :-(
Pozdrawiam wszystkich i obiecuję, że jak będę miała więcej czasu to nadrobię zaległości w czytaniu forumka i będę się więcej udzielać :)

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-12-11, 23:36

kuczuś pisze:Chociaż cztery kolokwia w przyszłym tygodniu spędzają mi sen z powiek

Moja córa ma teraz to samo, więc czemu mnie to spędza sen z powiek, a nie Jej? :lol:
Aniu, na poważnie- trzymam kciuki, choć czuję, że będzie bardzo, ale to bardzo pozytywnie ;-)

blanka pisze: Święta tuż tuż . Trzeba się mobilizować .

Ano trzeba, więc do pionu raz i jedziemy z tym koksem, zakupami, sprzątaniem, gotowaniem, pieczeniem, strojeniem choinki, którą jak co roku muszę wygrzebać z piwnicy, czyli znaleźć... uuuu, nie zapędziłam się? :lol: Spokojnie, damy radę ;-)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-12-12, 10:57

Okna (część) -dziś :22: ,M kiełbasę produkuje , a ja muszę jeszcze rozpisać sobie jakieś ciasta , i inne takie rzeczy .. i to chyba wszystko .
zosiako pisze:zbiórka u mnie
- u mnie tez Zosiu :lol: . Wiec ... ,bo mnie Zosiek wieczorem do spowiedzi może zawezwać i rozgrzeszenia nie udzielić . Trzeba działać .

Miłego dzionka Wszystkim .
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-12-12, 11:38

o matko :shock: okna wymieniają - armagedon przy tym to pikuś, miałam robić choinki i szyszki malować, ale szans nie ma. porażka całkowita.
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-12-12, 18:02

Dziwiłam się trochę Zosiu jak przy wymianie okien znajdziesz czas na choinki :-D .
Nam 2lata temu wymieniali ,wiec wiem co to za miód .

A ja dziś? Okna umyłam- 2 . Firanki powiesiłam też .Ale spodziewałam sie wiecej tego zrobić :evil: . Poprzeglądałam zeszyty z przepisami i siedze na d...e ,bo mnie bola nawet paznokcie i włosy :evil: .Jak zwykle w takie dni mam nerw okrrropny :evil:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-12-12, 18:19

blanka pisze:
zosiako pisze:zbiórka u mnie
- u mnie tez Zosiu :lol:
A u mnie nie :-P, ale zbiorę się i pójdę... tam gdzie się zbierają oczywiście :lol:
blanka pisze:A ja dziś? Okna umyłam- 2 . Firanki powiesiłam też .Ale spodziewałam sie więcej tego zrobić :evil: . Poprzeglądałam zeszyty z przepisami i siedze na d...e
Blanko jeszcze się przeziębisz :608: :!!:. Na dziś wystarczy ;-), idź i nie grzesz więcej :lol:
A swoja drogą, co Wy znowu z tymi oknami :?: :shock:.
Zosiako, a Ty poszłaś na łatwiznę, zamiast umyć to wymieniasz :lol:. Moim zdaniem nazbyt kosztowne te porządki świąteczne :lol:

Dzisiaj... zgodnie z planem, zapas Betaferku zrobiony, fryzjer zaliczony, zakupy w pewnym sensie też i to by było na tyle :-P
Pół obiadu na jutro mam :-P, resztę dorobię jutro, a jeszcze obiecałam dzieciom, że poukładamy puzzle g:>
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-12-12, 18:31

zosiasamosia pisze: idź i nie grzesz więcej :lol:
- :lol: :lol: ,jak najbardziej mi pasi :-P
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-12-12, 19:51

Kuczuś trzymam kciuki :)
Zosiako powodzenia w sprzątaniu po wymianie :20:

ehhh mi dziś Pan przysłał wstępny kosztorys prac mojego M i ehhh prawie 50 tys. zł za samą robociznę, a gdzie materiały nie myśląc o meblach ;/ ;/ ;/ matuchnoooo :5:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 655 gości