Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-12-28, 13:15

Ola - dzieci na choince - to standardowa ozdoba świąteczna zwłaszcza jak wiszą obok cukierków i pierników, choinka jest dla dzieci i basta, jak mój syn był młodszy na choince wieszał swoje zabawki i tak np obok bombek wisiały sobie koparka czy też inny spychacz :lol: , potem przyszła kolej na córkę i wisiały tam różne lalki i misie, obecnie z wersji dziecięcej wiszą aniołki, które mała kolekcjonuje

Aiszka - bardzo prawidłowa kontynuacja świąt

a moje dzisiaj słoneczne i ciepłe wróciłam ze spaceru i mam ochotę na kolejny :mrgreen:

miłego dnia wszytskim
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-12-28, 13:33

olgap1976 pisze: moje dzieciaki jak koty cały czas na niej wiszą
i bardzo dobrze :) przynajmniej mają własną wersję choinki :D
aisza pisze:przyszły 2 koleżanki, przyniosły flaszkę, ja postawiłam następną i.......happy my life;)
i prawidłowo :D
zosiako pisze:a moje dzisiaj słoneczne i ciepłe wróciłam ze spaceru i mam ochotę na kolejny
o tak pogoda sprzyja spacerom :)

hehe a ja wczoraj odpoczywałam po czwartkowej imprezie :evil: ale dzisiaj robię sobie jak Aisza -happy my life -ze znajomymi :) najpierw bar potem disco - no LUBIę TO :23: jutro będę umierać ale co mi tam z wolnego trzeba korzystać :1:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-12-28, 13:45

Myszona pisze: wlazło w dziurę w mózgu i.....nie wylazło ,ale...damy radę,co?
.


U mnie póki co chyba dopiero szuka miejsca międzi dziurami ,ale przecież ,że damy rade :mrgreen: . Zrobiłam fotke -na dziś starczy ,wyczerpujące to strrrasznie :lol: .

Zosiu -skarbie czytałam instrukcje ,dzięki Ci wielkie -popróbuję /wlepie (choćby na Wielkanoc się uwinąć -ponoć uparta jestem :1: ).Choinka Blanowa bedzie :3:

Dziś przeglądnęłam czytadło damskie :lol: -horoskop indiański :-P -jestem JELENIEM . Chichram się jak głupia ,bo niby mój M tez :lol: .I moi drodzy- wg tegoż horoskopu w przyszłym roku zostanę mentorem w miejscu pracy ,zyskując ogólne poważanie dawanym przykładem :23: .Cóż ,renta rentą -pracować trzeba .Tylko kurde blade,jakoś kurnik mi
poważnie do głowy przyszedł i wpatrzone we mnie pierzaste .NIOSKI :lol: :lol: ( A ci indianie..,że niby przykład dawac będę :shock: ,już mnię boli..głowa :lol: ) .

Aiszka, Malinka -jak świetować to na całego <mikolaj>
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-12-29, 19:51

blanka pisze:Dziś przeglądnęłam czytadło damskie
do tego to trzeba z rezerwą, z dużą rezerwą optymizmu hehe a Ty Blaniu oczywiście się dostosowałaś
blanka pisze:wpatrzone we mnie pierzaste .NIOSKI


blanka pisze:Choinka Blanowa bedzie
jak tylko chwilę znajdę to też fotkę strzelę i wrzucę :)

tylko najpierw wątrobę muszę znaleźć :14: :14: :14:

Obrazek

BUZIAKI :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-12-29, 22:25

Moje dziś....hmm.....spędziłam na szybkim zebraniu w sprawie sylwestra ma którym pękły 3 flaszki 0,5l w 4,5 osoby;) a póżniej dokończyliśmy 0,7 u mnie w domciu :-/ Ja się wykończę :roll:
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-12-30, 14:27

Aiszka podziwiam :lol: takie zebranie musiałoby być owocne i impreza sylwestrowa będzie wystrzałowa :3:

Malinia - jak poszukiwania wątróbki ? udało się :mrgreen: szukaj szybciutko bo jutro kolejna imprezka się szykuje :3:

Blania czekamy na choinkę no i 3mam kciuki za Romę

Zosia - filcowa choinka wymiata, cudo :10: , instrukcję gdzieś wrzuć jak takie śliczności zrobić, na przyszły rok się przyda <mikolaj>
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-12-30, 16:15

zosiako pisze:Blania czekamy na choinkę no i 3mam kciuki za Romę
- Zosiu trochę próbowałam ,ale nic mi z tego nie wychodzi (pewnie nic trudnego ,ale cierpliwością nie grzeszę :14: ) .Więc mimo deklaracji , poczekam do przyszłego roku .
Usprawiedliwienie : rzut mi sie troche rozhulał i oczęta moje piękne nie doścże beżowo widzą ,to jeszcze inne psikusy robia :14: . ..A ja czekam i czekam i czekam ,biorę... :9: .. sterydy i sie doczekam-nie ma opcji :!: .
Może na wiosnę jabłonka albo śliwa w pełnym rozkwicie wypalą :lol: ,ale podobaja mi sie bardzo Wasze (mało :-| ).
Blanka

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2013-12-30, 16:38

ja też nie umiem fotek wstawiać i mi się nie chce uczyć....ale jestem leń!!!!!!!! pozdrawiam uczących się :mrgreen:

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2013-12-30, 17:55

Dzisiaj piszę w "Dzisiaj", ale to było wczoraj :lol: byliśmy z wnuczką nawiedzić "żywą" szopkę. Akurat w W-wie jest fajna przy kościele Św. Stanisława Kostki na Żoliborzu (tam gdzie leży Popiełuszko) Na środku stajenki leży w żłóbku lalka "Pan Jezus" a dokoła zwierzaki - dzieciaki mają uciechę bo baranki, lamy, osiołki i cała reszta menażerii jest na wyciągnięcie ręki :23:

Obrazek

Obrazek

A po wizycie w szopce poszliśmy do podziemi kościoła zwiedzić muzeum bł. ks. Jerzego Popiełuszki (bardzo piękne i wzruszające). Polecam wszystkim którzy mają taką okazję.
PS.
Stajenka funkcjonuje tylko do 6 stycznia !
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-12-30, 20:18

aisza pisze:szybkim zebraniu w sprawie sylwestra ma którym pękły 3 flaszki 0,5l w 4,5 osoby;) a póżniej dokończyliśmy 0,7 u mnie w domciu Ja się wykończę
hehe :) my ostatnio w 4 osoby (3 babeczki i 1 facecik) zrobiliśmy 2,2 l cytrynówki na spirytusie i 1 l czystej hehe :) ojjj Aisza byśmy razem poszalały :D
zosiako pisze:Malinia - jak poszukiwania wątróbki ? udało się szukaj szybciutko bo jutro kolejna imprezka się szykuje
MAM, MAM i już jest zregenerowana i gotowa do jutrzejszej ciężkiej pracy :22:
blanka pisze:sterydy i sie doczekam-nie ma opcji
:588: o tak opcji innej NIE MA !!!
Jolcia pisze:mi się nie chce uczyć....ale jestem leń
czasami leń to dobra rzecz :D
Zibi pisze:byliśmy z wnuczką nawiedzić "żywą" szopkę
wnusia musiała być przeszczęśliwa :) super sprawa :22:

moje dzisiaj na rozjazdach :) wizyta u neuro potem shopping i odwiedzinki u koleżanki :) było miło ale PADAM na ryjek :D
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-12-31, 10:31

zosiako pisze:instrukcję gdzieś wrzuć jak takie śliczności zrobić, na przyszły rok się przyda
Zosiako wrzucam, ale czy w przyszłym roku ktoś się do niej dokopie... :13: ;-)
Do zrobienia choinki potrzebny jest styropianowy stożek wys. ok 30 cm, kwadraty z filcu o wym. 10x10 cm, szpilki, bombki według własnego pomysłu ;-). Łączymy wszystkie boki kwadratu i przypinamy szpilką do stożka i tak w koło macieju :-D.
Blanko, wracaj do zdrowia :588: i próbuj dalej... wstawić zdjęcia ;-)
Zibi, taka szopka to istny rarytas dla dzieci :6: , moje też byłyby zachwycone, ale... do W-wy za daleko ;-)
Jolcia, przez Twojego lenia nie zobaczymy Twojej choinki :608: ;-), pamiętaj na naukę nigdy nie jest za późno :568:
Aisza :!: , Malina :!: - coś wysokooprocentowane te Święta :599: :610:

Dzisiaj... Sylwester, a więc powiem najprościej - bawcie się dobrze :3:
Ja spędzę Sylwestra z jedną ze stacji telewizyjnych :lol:, skoro tak zapraszają i gwarantują niezapomnianą zabawę to grzechem byłoby nie skorzystać :lol:. Do Was niestety nie zajrzę, bo mój domowy komputer odmówił współpracy :roll:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez zosiasamosia, łącznie zmieniany 1 raz.
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-12-31, 12:01

zosiasamosia pisze:Ja spędzę Sylwestra z jedną ze stacji telewizyjnych :lol:

I ja też i...Będzie się działo ,jak to śpiewają "cycki"...upssss Piersi :-D
Zibi ten wyraz dobrze napisałam :lol:
Siedzimy w domu, tv, mężowaty i ja , mąż to poszedłby gdzieś ale ja zagrypiona, nie chcę nikogo zarazić całowaniem. :6:
Was za to mogę do woli , tu nikogo nie zarażę. Bawcie się dobrze kochani :588: :588: :588:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2013-12-31, 12:16 przez renia1286, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-12-31, 12:15

My też sylwester z tv ,ale grunt że 2013 się kończy .To był wybitnie zły rok dla Nas :evil:.

Bawiącym się życzę szampańskiej atmosfery :-) , Tym co w domu-również :-)
,a generalnie-spokojnej ,miłej sylwestrowej nocy :588:

Malinko ,Zosiu- :588:
Blanka

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-12-31, 12:16

Chyba będzie nas więcej na Sylwestra przy TV. Ja, jak co roku - od lat, nie pamiętam ilu :lol: Będzie z 20 :-D Ups, przepraszam, 3 lata temu Sylwester w szpitalu, więc działo się, nawet TV nie było :lol:
Ciekawe, kto zajrzy na forum po północy? :14:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-12-31, 12:20

Beata:) pisze:Ciekawe, kto zajrzy na forum po północy?
-jak to kto :?:
Administracja :3: :!:
Blanka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 225 gości