Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2014-08-30, 10:16

Witam :-)
u nas dzisiaj leje i leje, a ja jak to przy deszczu i przed deszczem odpadam. Jeszcze dwa dno temu odpoczęłam po wyjazdach i było super, a jak zbliża się zmiana pogody to ja od razu czuję i moja "lewa" tak do końca nie chce się mnie słuchać i boli. Oj niedobra :-(

Czekam zmiany i będzie ok. ;-)

malina :/ pisze:ostatnie dolegliwości dla lekarza były trochę niepokojące wiec chciał mnie zostawić

Gdzie ty kobieto takiego lekarza dorwałaś :-) U mnie wizyta to się kończy na pytaniu "Jak się pani czuje.? To co pani odczuwa to normalne przy tym schorzeniu". Odbieram lek i wychodzę, a chciałabym aby ktoś tak mną się zajął :-)

Dziś dzień sprzątania, a jutro wizyta obiadkowa teściów. Serwuję cukinię faszerowaną i karkowinę pieczoną

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-08-30, 12:56

no to się dzieje u Was :-) i dobrze, Malinia nie szalej chwilowo chociaż :588:

Aiszka - wprawę masz to i kolejne imprezki ogarniesz :-D

pozdrowionka dla Wszystkich :10:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-08-30, 14:39

Moje dziś :
Obrazek

:lol: :lol: :lol:

Pozdrówka dla Wszystkich :-)

Ps Mika - trzymaj się cieplutko :-)
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-08-30, 14:56

mika36 pisze:Odbieram lek i wychodzę, a chciałabym aby ktoś tak mną się zajął
odpukać nie narzekam na brak zainteresowania :)

zosiako pisze:Malinia nie szalej chwilowo chociaż
oczywiście, ze grzecznie :22:

posprzątałam mieszkanie, pranie zrobiłam, obiado-kolacja dla dziewczyn wstępnie przygotowana :) i odpoczywam bo okien dziś mi się myć nie chciało - zasłonię rolety i brudu nie będzie widać hehe :20: buziaki
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2014-08-31, 11:37

Za 1,5 godz idę się dożynać albo mnie będą dożynać;)
W TV Bydgoszcz będzie relacja na żywo z Wołuszewa, gdzie odbywają się tegoroczne dożynki gminne. Mam nadzieję, że mnie tam nie będzie widać:)
Zastanawiam się tylko czy brać parasolkę(pogoda niepewna) ale z drugiej strony patrząc i tak nie mam jej jak zabrać(jest duża) a ja ręce będę miała zajęte;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-08-31, 13:30

aisza pisze:Za 1,5 godz idę się dożynać albo mnie będą dożynać;)
udanej zabawy i oby deszcz nie pokrzyżował organizacyjnie planów dożynek :)

a ja dzisiaj ogarniam mieszkanie po "zlocie czarownic" i czekam na następną wizytę koleżanki :)
i powoli psychicznie nastrajam się do parapetówki - liczę, liczę i nie chce wyjść mniej jak 30 osób :) tak więc będzie to misja :P a znajomi zacierają ręce, szepczą coś sobie do ucha i się cieszą, że hohoh - czyli coś wymyślili :16: - jak to powiedzieli: zawsze Ty coś wymyślasz teraz nasza kolej :1: :16: :13:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2014-08-31, 19:03

malina :/ pisze:udanej zabawy i oby deszcz nie pokrzyżował organizacyjnie planów dożynek

Dzięki malina za życzenia, nawet obyło się bez deszczu;)
Nieskromnie powiem, że ubiegłoroczne dożynki u nas na wsi miały lepszą oprawę wizualną, u nas każde domostwo było jakoś przyozdobione a tam w Wołuszewie naliczyłam raptem 12 dekoracji;)
Parapetówka rzecz święta malinko i na pewno będzie bardzo udana:) czego Tobie z całęgo serca życzę:)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2014-09-01, 17:07

Poniedziałek się zaczął. Junior do przedszkola. Dziś pierwszy dzień w przedszkolnej zerówce. Udany :-D Mały zadowolony.
Starszy pierwszy dzień w Technikum, ale nie wiem jak było, bo zaraz po szkole pojechał z mężem po motor do Łodzi. Wymarzona Cagiva Mito kupiona. Teraz czekam na ich powrót. Mam nadzieję, że obejdzie się bez sensacji :-)
Moja szefowa dostała za mnie z projektu 1500 zł. Po całkowitym rozliczeniu wyszła nadwyżka, czyli dla niej też dzień udany, a u mnie cóż poniedziałek jak każdy inny :13:

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2014-09-01, 17:18

mój poniedziałek to chłopcy do szkoły, najmłodszy do gimnazjum, a ja do lekarza. Dostałam skierowanie do neurologa na pilne, termin na listopad, czyli jutro powtórka z latania do lekarza. Skierowanie do kardiologa, termin na 17,12 tego roku :-D i na badania :8: uff
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-09-01, 18:15

Taaaak realia NFZ są takie przewidywalne :-/
Ja mam termin przyjęcia na badania na 19 stycznia :-D
A tak poza tym, dzieci po rozpoczęciu roku szkolnego, przy okazji wyszło, że córka dała na makulaturę książkę do plastyki, która miała być na 3 lata więc kolejny wydatek :shock: plus obiady w szkołach, ubezpieczenia, na ksero :20: zagrałabym w lotka, ale szkoda kasy ;-)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez zosiako, łącznie zmieniany 1 raz.
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2014-09-01, 19:22

jaszmurka pisze: Dostałam skierowanie do neurologa na pilne, termin na listopad,
jaszmurka pisze:Skierowanie do kardiologa, termin na 17,12 tego roku

I to jest ta nasza rzeczywistość. Tylko się leczyć ;-)

Ja do neuro na jutro. Po leki się wybieram. :-)

zosiako pisze: zagrałabym w lotka, ale szkoda kasy

mam tak samo. Szkoda kasy :lol:
Ja we czwartek do Juniora na zebranie i pierwsza kaska poleci. Aż nie chce mi się myśleć co będzie potrzebne Starszemu. Już się boję :roll:

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2014-09-01, 19:30

A moje dzisiaj i stresujące i kosztowne. Wnuczka poszła do I klasy, a później byliśmy zapłacić za salę, dograć menu na córki wesele i... za to wszystko zapłacić :shock:
Jutro jeszcze "mała" ofiara u księdza za udzielenie ślubu i zakupy w alkoholowym. Tylko ile tego wziąć ? :1:
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-09-01, 19:45

jaszmurka pisze:skierowanie do neurologa na pilne, termin na listopad, czyli jutro powtórka z latania do lekarza. Skierowanie do kardiologa, termin na 17,12 tego roku i na badania uff

zosiako pisze:ja mam termin przyjęcia na badania na 19 stycznia

mika36 pisze:I to jest ta nasza rzeczywistość. Tylko się leczyć

ehhh tak to jest ale dziewczyny walczcie :588:

Widzę wydatki szkolne Was dopadły - koniec wakacji więc zaczęło się :13:

Zibi pisze:dograć menu na córki wesele i... za to wszystko zapłacić
ojj Zibi moi rodzice przeżywają to samo bo mój brat w maju planuje wesele na 200 os - tak więc rodzice przeżywają to co TY :1: :1: :1:

a moje dzisiaj jakieś ledwo żywe, pogoda mnie dobija - chodzę półprzytomna bleee
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-09-01, 19:55

Moje dziś jakoś nie bardzo udane . Pogoda do bani ,samopoczucie tez ,no i wrrrrr :evil: bolą mnie nawet cebulki włosowe.50% dnia przekimane :evil: Ale to wszystko chyba dlatego ,ze 1 wrzesień -początek roku szkolnego niezmiennie kojarzy mi sie z końcem lata :2: . M tez pierwszy dzień po urlopie do pracy ,tym samym mój urlop dobiegł końca :14: ,cóz czekam na następny .
A komary dalej kąsają :20:

Terminy NZF doprawdy imponujace-w takim tempie aż "chce się chorować" :evil:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-09-02, 10:30

zosiako pisze: dzieci po rozpoczęciu roku szkolnego, obiady w szkołach, ubezpieczenia
malina:/ pisze:Widzę wydatki szkolne Was dopadły - koniec wakacji więc zaczęło się :13:
Się zaczęło :591:, trzeba polubić wcześniejsze wstawanie :1: i ... całą resztę porannego obrządku :lol:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 632 gości