Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2015-02-04, 17:47

Blaniu, wierzę, co tam moja wiara, ja wiem, że sytuacja z Twoją siatkówką zakończy się bez żadnych problemów, tym bardziej, że z tego co wnioskuję, jesteś pod opieką Kogoś, kto zna się na tym co robi.
blanka pisze:..I tak to będzie .Jak długo tego nie wiem (pewnie aż M urlopu braknie ,albo mnie wzroku do reszty

Widzę tylko pierwszą część zdania, bo za te mądrości po przecinku masz przy najbliższej okazji ode mnie porządnego klapsa. :-)
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2015-02-04, 19:40

Blaniu - więc rób badania na cito i pilnie, tak aby jak najszybciej mogli podjąć decyzję co robić, zeby oczko wyleczyć. :588: :588:

Aiszko - okulista, u którego ostatnio byłam powiedział mi, że przy takiej różnicy powinno się zastosować szkła tzw przejściowe, aby oko się przystosowało. i ja mam dwie recepty na przejściówki i na docelowe szkła.
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2015-02-04, 20:35

Zosiako mi nic takiego nie powiedział. W starych okularach niewiele widziałam a te nowe.....są gustowne;) a oczy się dostosują(nie mają innego wyjścia;))
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-02-05, 18:38

homag pisze:masz przy najbliższej okazji ode mnie porządnego klapsa. :-)
:506: powiedziałam tfu..

Buziaki Dziewczyny ,Chłopacy też :-)
Dzis raportu "ocznego" cd. Jestem po nastepnych badaniach .Wysiek pod siatkówką nie bedzie ruszany..bo tak miedzy wierszami wypowiedzi p dr. wysłyszałam ,że nic to nie da :2: .I mozliwe opcje -albo sie wchłonie ,albo sie wchłonie i bedzie nawracał ,albo..zaczyna sie proces zwyrodnienia plamki żółtej i..(zakładam ,ze po tym i nic nie bedzie!) .jeszcze kilka wizyt ,w kwietniu angiografia z kontrastem i cos koło wrzesień -pazdziernik jeszcze jakies badanie ,ale nie pamietam .Kontrola obrzeku na rejonie ,pomiar cisnienia w oku twz i cóż żyjemy dalej -z wysiekiem ,czy bez niego..Przyzwyczaiłam sie już do pofalowanego widzenia tym okiem ,opcji że bedzie gorzejn nie przyjmuje t tak to ;-)

A gdzie Wase dzis ? pogubiło sie ? Z czasen sie mija ? A jak nie ma dzis to jest jutro :8:

Ps. sory za błedy ,bo jeszczo mam ocz na kropelkach .

buziaki.
Blanka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2015-02-05, 20:02

blanka pisze: powiedziałam tfu..

Blaniu i tak też pomyśl i bez płaczu mi tu proszę.. 8-)
Opcja gorzej nie istnieje, bo nie po to z kciukami zaciągniętymi cały dzień chodzę. :-)
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2015-02-05, 22:23

Aiszka - grunt to gustowne oprawki ;-)

Blaniu - kciuki mi odpadają, zresztą nie tylko mi, więc Kochana 3maj się ciepło i bądź dobrej myśli :588: :588:

jestem Wam dłużna kilka słów. piszę dopiero teraz, bo jakoś w dziurawej główce parę spraw musiało mi się poukładać. do końca jeszcze nie wszystko sama rozumiem, ale.... jak pewnie większość osób tu nie umiałam się pogodzić z diagnozą i dlatego wysłałam papiery do Krakowa do Instytutu. jak wiecie byłam tam prawie dwa tygodnie i przy wypisie usłyszałam że moja diagnoza jest błędna i nie mam sm. ulga, ale i zaskoczenie bo w mri są nowe zmiany demienilizacyjne, jednak teraz wyraźnie jest napisane, że nie są w stanie postawić diagnozy i znaleźć przyczyn zmian w głowie, ubytków neurologicznych, przebytych pznw oraz ubytków w siatkówce. aktualnie poszły moje badania w kierunku nadkrzepliwości i Devica.

także Kochani proszę o przekwalifikowanie mnie do kategorii w forum " .... i nie tylko"

w każdym razie moja neuro rzuciła papierami i wysłała mnie do psychiatry. mam nadzieję, że Wy tego nie zrobicie :13:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2015-02-05, 22:49

zosiako pisze:w każdym razie moja neuro rzuciła papierami i wysłała mnie do psychiatry

Znaczy, że jak? Że psychiatra ma ustalić skąd te zmiany demielinizacyjne? Czy że po prostu sama wymyśliłaś sobie to swoje SM i lekarzom tylko głowę zawracasz?

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2015-02-05, 22:55

raczej, że jestem bezczelna ośmielając się konsultować moje wątpliwości :-/
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2015-02-05, 23:16

zosiasamosia pisze:idę sobie i ustaję w pół kroku, bo jak mnie dźgnie to wszystkie gwiazdy widzę :558:

Dzieci rozchorowały się na dobre.


Zosiek ... jak tam na krośnieńskim polu walk wszelakich? Odpuścił krągsłupny chociaż trochę?.. Pozytywne same na wschód ślę.. :588:

zosiako pisze:
także Kochani proszę o przekwalifikowanie mnie do kategorii w forum " .... i nie tylko"


:lol: .. przeca jesteś Nasza.. z kosteczkami.. ( i z tym cholernym Devickiem...czy jak mu tam ;-) ) Masiaj... :588: no qrcze - należy Ci się jak nic!

A Blania .. :-) ...Blania wie ,że ma teraz wpierdzielać duuużo borówek ( w naszym dialekcie),a u Niej to są jagody zdaje się.. Ewentualnie Klarin z luteiną :-P
A krople do oczu masz zakraplać Waćpanna regularnie,i z dokładnością w czasie do 5 minut :shock: ... tak mi powiedziano ;-)

Ooookej :mrgreen: Dzisiaj... rozebrałam choinkę :lol:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2015-02-06, 10:40

blanka pisze:Zosiek nie jest leń! Zosiek ma mnóstwo spraw wokoło siebie ,ale o sobie to Zosiek nie pamięta (a powinien.. ten Zosiek
Blana - wszystko się zgadza - kropka w kropkę :588:
zosiako pisze:przy wypisie usłyszałam że moja diagnoza jest błędna i nie mam sm. ulga, ale i zaskoczenie bo w mri są nowe zmiany demienilizacyjne, jednak teraz wyraźnie jest napisane, że nie są w stanie postawić diagnozy i znaleźć przyczyn zmian w głowie
Zosiako, nie wiem co Ci napisać..., mnie swego czasu też zachciało się sprawdzić, czy to aby nie jest inna choroba :roll: , kosztowało mnie to ok. 3 tysiące ( na dobry początek :1: ), za które to wolałam pojechać na jakie wczasy, a koniec końców pozostałam przy SM - wróg, ale swój... ( nowa diagnoza, zupełnie niejednoznaczna :evil: - w ogóle mi się nie podobała )
anula;) pisze:Zosiek ... jak tam na krośnieńskim polu walk wszelakich? Odpuścił krągsłupny chociaż trochę?.. Pozytywne same na wschód ślę.. :588:
Ooo... dzięki Co dobra... Anulo za same pozytywne :588:, a sprawy mają się tak, że Zosiek łyknął se parę tabuletek, kręgosłup nieco zelżał, ale owe tabuletki szkodzą Zośkowi na żołądek i efekt końcowy jest taki, że jak nie urok to... :oops: :7:
----------------
Blana, dla Ciebie, za Twoje oczęta :roll: :588:

Przepraszam, a gdzie są Panie remontujące :?:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 64
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2015-02-06, 10:44

BLANIU 3mam kciuki :588: :588: :588: :588: :588: :588:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-02-06, 11:48

Jolcia :588: :588: :588:

anula;) pisze: przeca jesteś Nasza.. z kosteczkami..
-jakze by inaczej mogło być .Obojętnie jaka by dgn. nie była ,przebieg jest indywidualny .Nie przejmuj sie Zosieńko -zawsze jest wyjście/wejście -choćby na forum :-).Co by to nie było ,czort z tym .

anula;) pisze: Klarin z luteiną :-P
-oj tak. Dopisuje do posiłków (może to z kremem będzie :mrgreen: ) ,kropić też sie będe jak należy dr Anulo :588:

zosiasamosia pisze: a sprawy mają się tak, że Zosiek łyknął se parę tabuletek, kręgosłup nieco zelżał, ale owe tabuletki szkodzą Zośkowi na żołądek
-Właśnie...Zosiek :588: z medykami ponoć pracuje ,nie zapytał sie Ta Zosiek o jakieś masaże ,smarowidła ..Taaa i "rasowe" pielęgniary" osłonówek nie lubią :14:
Wojciechu -Homagu :mrgreen: -tego klapsa prosze przybić w Krośnie :-P

A dziś :lol: -przyjełam normalną postać :-D .Jestem kurą domową :23: ( z powrotem)
Blanka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2015-02-06, 12:16

blanka pisze:Wojciechu -Homagu -tego klapsa prosze przybić w Krośnie

Strach dupkę Blani ścisnął..? 8-)

Zosiusamosiu, może na Twój chory kręgosłup od tabsów lepszy byłby masaż. W Twoich stronach mieszka niesamowita Pani, która wykonuje, chyba jako jedyna w województwie, wspaniale masaż akupresyjny. Jak byłem niedawno w Iwoniczu, korzystałem z jej masażu. Dla mnie rewelacja. Jak byś chciała coś więcej na ten temat, daj znać na pw. Jak Twoje pociechy.? Zdrowieją coś..?

zosiako pisze:także Kochani proszę o przekwalifikowanie mnie do kategorii w forum " .... i nie tylko"

Z tego co wiem, masz Zosiu wszystkie kwalifikacje potrzebne, by Tu być. :-)

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2015-02-06, 12:50

zosiako pisze:w każdym razie moja neuro rzuciła papierami i wysłała mnie do psychiatry

no cóz skoro neuro się nie zna może i nie wie ze psychiatra tez nie będzie się znał :-/ a poważnie to jakas masakra

blanka pisze:A dziś -przyjełam normalną postać .Jestem kurą domową

czyli jesteś grzecznym pacjentem i posłuszną żoną :-D

homag pisze:Zosiusamosiu, może na Twój chory kręgosłup od tabsów lepszy byłby masaż

Może Wojtek ma racje ? mój kręgosłup zdecydowanie woli masaż niż tabsy
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-02-06, 12:57

homag pisze:
blanka pisze:Wojciechu -Homagu -tego klapsa prosze przybić w Krośnie

Strach dupkę Blani ścisnął..? 8-)
- noooo :shock: ,dolnie-tylnie sciścieta jestem :shock: i jeszcze ...DRŻE :mrgreen: (miał byc potok łez ,ale wiadomo...) :lol:

Kasia-kooo koo ko-mam grzecznego męża :mrgreen:
Blanka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 630 gości