Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2015-03-28, 22:15

Jolcia, Zibi, - marcowe Ludki forumowe :-), w kupie siła :14: ;-)
-----------------
Dobra, to ja dziś w wielkim skrócie: pogoda blee..., ale nie ma zmiłuj, rano zakupownia, potem zębista :7: - jak zwykle trudny przypadek, nie wiadomo dlaczego boli i skąd przetoka, rtg wykluczyło kanał :13:, no to se przeleczymy antybiotykiem :14:
W domu remoncik :1:, funkcja sprzątanie - nie działa :lol:
-----------------

Dziewczyny spokojnie z tymi porządkami, Zosiako zaraziłaś się od Maliny czy co :?: ;-)
Blana - uważaj na siebie :-)
Trzymajta się ludziska :-)
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2015-03-28, 23:04

zosiasamosia pisze:Jolcia, Zibi, - marcowe Ludki forumowe , w kupie siła
:D taka Wasza miesięcznico-rocznica kolejna :) :588:

zosiasamosia pisze:Zosiako zaraziłaś się od Maliny czy co
czyli moje ADHD jest zaraźliwe oł yeah , nie jestem sama, ktoś mnie rozumie :23:

no a moje dziś miało być pracujące ale w ostatniej chwili okazało się, że nie muszę iść do pracy więc najpierw zakupy z familiadą :) brat ma ekstra garnitur na testy gimnazjalne i od razu wesele naszego brata, które tuż tuż :) tato ma też garnitur- ojjj przystojny ten mój staruszek :) mama ma sukienkę - nooo całkiem dobra dziunia z tej mojej mamy :) potem obiecałam że zrobie im obiadek więc zrobiłam i szybko do siebie sprzątać - tak nie wiem o co chodzi ale brudzi się u mnie, że hoho - no ale posprzątałam, szybka kąpiel i oczywiście siup do kuchni bo znajomi mieli przyjechać tak więc na szybko coś na słodko i na słono :) ciasteczka plus nadziewane ziemniaki z sosem czosnkowym, dużo wina i różne dodatki do wina uff prawie wyrobiłam się w czasie :D wieczór uważam za udany :)
no ale familia ma już stroje na ślub mojego brata, a Malina świadkowa nadal stroju nie posiada i hmm najgorsze jest to, że nic mi się nie podoba ;/ na szczeście wieczór panieński już ogarnęłam, aaa bo ja świadkową jestem ale mojega brata narzeczonej no kocha mnie, ta Jego narzeczona, że hohoho i panieński muszę zorganizować ja :evil: dzieje się, ojjj dzieje :23: ale ja to uwielbiam :10: :10: :10: im wiecej dookoła tym lepiej :22: :23:

buziaki
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2015-03-29, 11:13

Jolu Zibi, super ludki jesteście i dobrze Was tu mieć :-) :588:
Co by tu Wam jeszcze napisać :?: A dzisiaj Niedziela Palmowa :-D
Obrazek
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-03-29, 11:50

Tak jeszcze do tych samców wróce
Obrazek

Tak mi kwitła hoja↑ ,a tak Aiszko ten stefanojakistam↓

Obrazek

Dostałam na dzień kobiet ,ale tez obleciał z kwiatów ,bo on to też maruda i nie lubi przestawiania -tak mi powiedzieli .Pachnie bajecznie ..
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2015-03-29, 15:02

zosiasamosia pisze: Zosiako zaraziłaś się od Maliny czy co :?: ;-)
malina :/ pisze:czyli moje ADHD jest zaraźliwe oł yeah , nie jestem sama, ktoś mnie rozumie :23:

taaaa ADHD już mam ;-) tylko skąd siły, żeby, za nim nadążyć :roll:

Malinko - z kieckami zawsze problem :roll: poszukaj w necie jak masz czas, zawsze można odesłać ;-)

Blaniu :588:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2015-03-29, 19:16

zosiako pisze:poszukaj w necie
ehhh i tu jest problem bo kilka może i mi się podoba ale tak na ślepo dobrać rozmiar po wymiarach plus na zdjęciach wszystkie te sukienki wyglądają super, a na żywo często rozczarowują i potem bieganie, odsyłanie itp na szczęście ślub 9 maja więc mam jeszcze czas....
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2015-03-29, 19:55

fakt w necie trzeba uważać, więc Malinko rajdy po sklepach trzeba uskuteczniać :-)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2015-03-30, 09:48

Dzisiaj powiem Wam tylko tyle, że jest samochód, kasa wydana a święta za pasem i będą za ścisłym paskiem ;-) :-) Ale nic to, ładny jest :-D
Pozdrawiam kącik :11:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2015-03-30, 12:58

Reniu to pochwal się jeszcze co to za marka tego autka,jaki ma kolor ;-) a świętami się nie przejmuj, to tylko 2 dni, więc z głodu nie umrzesz a jakby co to przyjedź do mnie :-) zapraszam
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2015-03-30, 13:16

a świętami się nie przejmuj, to tylko 2 dni, więc z głodu nie umrzesz a jakby co to przyjedź do mnie :-) zapraszam

Beatko skarbie, to może jednak Ty do mnie a wtedy obiecuję, że ani głodno ani na sucho :-D :588:
Nie chwaliłam się jakie to auto, bo ma wielu przeciwników ale nam pasuje bo z dobrych rąk, pewniak, zadbany i z malutkim przebiegiem . Ford mondeo MK3, 6-cio biegowy a kolor, beżowy albo złoty metalik, taki fajny szampański kolor. :13:
Wczoraj testowali i podobno 200 lekko ciągnie. Zięć taki odważny :shock:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 64
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2015-03-30, 17:33

ło matko 200 :14:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2015-03-30, 17:34

Reniu - tfu tfu odpukać w niemalowane, aby nie zapeszyć, ale niech Wam się maszyna świetnie sprawuje i bezawaryjnie

u mnie dziś spotkanie z serwisem - rano próbowałam dojechać do pracy a na tablicy choinka się świeci, maksymalna prędkość 40 km/h i ani huhu szybciej, , więc zamiast do pracy do serwisu, o 13tej dzwoni do mnie pan uchachany po same pachy - kabelek jakiś gryzoń zeżarł :shock: , oczywiście gwarancja kosztów nie obejmuje, bo uszkodzenie mechaniczne więc 170 zł poszłoooooo, w ramach atrakcji poniedziałkowych ledwo odebrałam samochód telefon ze szkoły - córka z temperaturą i bólem brzucha :-/
litości.... nie lubię poniedziałków :2:

Blaniu jak zdrówko??

Zosia - jak walka ze słupkiem? lepiej?

Jadziu skarbie :588:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-03-30, 17:45

Reniu-to bezawaryjnej i bezkolizyjnej jazdy :-)

zosiako pisze: córka z temperaturą i bólem brzucha :-/
- czyżby jakas jelitówka na Święta ? :-/

zosiako pisze:kabelek jakiś gryzoń zeżarł
-Zosiako - może kota autko potrzebuje :7: ,drogie te gryzonie..

A ja czuję sie lepiej :-) , tylko misz-masz w głowie po solu pozostał i trzyma sie twardo :2: ,ale pracuje nad nim ;-) .Dużą ulgą jest też to ,że swieta praktycznie całe poza domem .Wielkanoc-u Mamy ,Poniedziałek u Siostry męża .Nie gotuję ,nie piekę ..jakos tak dziwnie mi z tym (ale nie powiem ,że żle jak na obecny czas :-) )
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2015-03-30, 22:37

Renia ma samochód ;-)
Zosiako ma ADHD :-D
Malina nie ma garderoby weselnej :-o
no i ładne kwiatki..., ma Blana :-D - ładne, ale śmierdzące :oops: :13: :-D
zosiako pisze:Zosia - jak walka ze słupkiem? lepiej?
Lepiej nie gadać... :20:
Chwilę było znośnie, bo łykałam p/bólowe na zęba to i słupek korzystał, teraz p/bólowe zamieniłam na antybiotyk to franca znowu mnie łamie, ech..., szkoda gadać..., ale dzięki za pamięć dobra kobieto :-)
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2015-03-31, 05:56

Reniu jak to u nas mówią "byle jaki wóz, byle d..ę wiózł":)
Najważniejsze, że Wam pasuje i już, a kolorek iście szampański;)
Dzięki za zaproszenie Reniu, ale ode mnie też byś głodna nie wyszła;) 2 dni świąt a naszykuję jedzenia tyle, że później nie wiem co z nim zrobić-dobrze,że student wszystko wciągnie;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 649 gości